Yeni İş İçin Tavsiyeleriniz - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yeni İş İçin Tavsiyeleriniz

volkan_oz
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
08/03/2017 :  02:21:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar,
Uzun süre sonra tekrardan kendi işimi yapmaya karar verdim, arkadaşımın butik şekerleme atölyesi mevcut polonyada öğrendiği teknikle el yapımı lolipop sosyete şekeri yapıyor hem doğal hemde değişik şekillerde, bulunduğum bölgede bu ürünleri görmedim birkaç markete örnek gösterdim hoşlarına gitti kutusunda 50 adet var ve kutu başı kar marjım 10 TL civarında, daha önce farklı sektörlerde bulundum plasiyerlikte yaptım ama ömrüm kendi işlerimi yapmakla geçti.

Tek ürünle gireceğim ve kutu içerisinde 13 farklı şekilde şeker mevcut.
Değişiklik olması açısından yanında birde marketin bakkalın maksimum 10 tl ye kadar satılabilecek oyuncaklar düşünüyorum.
Fiorino kapalı kasa aracım var.
Oyuncak içinde istanbulda tanıdığım çok çevrem var.
Akıl akıldan üstündür sözüyle sizlerden başlangıç ve devamında tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İletişim
İ.YILMAZ
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
08/03/2017 :  12:20:53  Alıntı
Pamukşeker satabilirsin yanında tamamlayıcı olur..

Yerleşim : Türkiye / Niğde  |  Meslek : Diğer
volkan_oz
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
08/03/2017 :  17:28:32  Alıntı
Teşekkürler @i.yılmaz , fakat pamuk şeker gerek hacim olarak çok yer kaplıyor aracımda ,gerekse rekabet oranı fazla olduğundan kar marjları düşük kalıyor , aslında kendimce üretmek istediğim elma şekerleri var değişik süslemelerle fakat yinede tam emin değilim.

hakfi
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
09/03/2017 :  00:17:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

volkan kardeşim,,gıda sektöründe 6 yıl plasiyer,,3 yıl şef,4 yıl müdür ve 3 yıldan kendi işini yapmış biri olarak sana tavsiyem,,,,,,bunları özellikle yazdım,,tecrübemi anlaman için,,,şimdi gıda ürünü pazarlayacaksan benden tavsiye çocuk ürün grubunda şekerleme ,sakız,cips vs.gibi örnek olsun diye söylüyorum 1 tl.lik ürünler sat'ki bakkala fazla maliyet olmasın sana veresiye yazdırmasın,satımı kolay olsun,,rutlu çalışki müşteri sana alışsın,,,yada sattığın tüm ürünlerin tümü hediyeli ürünler olsun,,,o dediğin şekerleme için tavsiyem nisan ayı sonunda yazlık bölğelerde rut yap,,stanlı,,kolili vede en çok büyük ayaklı modellere ağırlık ver yazlık bölgelerde özellikle çeşme,didim,kuşadası bodrum da şekerleme iyi satıyor ayaklıda müşteriye en az 200 adet veriyorsun oda iyi para tutuyor,,yazlık bölgedeki esnafta zaten mali olarak hazır geliyorlar..acizane

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
volkan_oz
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
09/03/2017 :  00:24:32  Alıntı
@hakfi hocam değerli bilgileriniz için çok teşekkürler, verdiğiniz bilgiler parayla alınmayacak kadar değerli benim için Allah razı olsun.
Hocam Tavsiyelerinizi not ettim , son olarak sizce bu şekerlemelerin yanına marketlerde ucuza satılacak oyuncaklarlamı takviye etmeliyim yoksa alakasız olacak ama farklı değsikil modellerde çakmaklarlamı takviye yapayım?

redirect
Üye

Toplam 255 yazı
09/03/2017 :  01:17:57  Alıntı
Allah iş karşılığı versin öncelikle. Bursa da sektörde olan biri olarak şekerleme sektörüne girecekseniz aracınızı biraz büyütmelisiniz. Çünkü o araca atabilceğiniz ürün miktarı ve çeşiti sizin için ve günlük düzenleyeceğiniz rut için yeterli olmayabilir. Ayrıca bu sektör ile ilgili görüşebiliriz. Özelden numaramı yazıyorum ararsanız yardımcı olabileceğim konularda bilgi verebilirim.
redirect

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
dogancancavuslu

Yeni Üye

Toplam 34 yazı
09/03/2017 :  09:25:40  Alıntı
Bence fındık satabilirsiniz. inanın çok büyük talep oluyor kalabalık bir yerde arabanızı durdurursunuz ister kırılmış fındık satarsınız isterseniz kabuklu fındık. ben ordu fatsa da gerçekten çok lezzetli yağlı giresun fındığı üreticisiyim. isterseniz her sene sizi üretimimden gönderebilirim.

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Ticaret
volkan_oz
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
09/03/2017 :  12:11:44  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - dogancancavuslu
Bence fındık satabilirsiniz. inanın çok büyük talep oluyor kalabalık bir yerde arabanızı durdurursunuz ister kırılmış fındık satarsınız isterseniz kabuklu fındık. ben ordu fatsa da gerçekten çok lezzetli yağlı giresun fındığı üreticisiyim. isterseniz her sene sizi üretimimden gönderebilirim.

Teşekkürler hocam, bende ordu merkezdenim fakat toptana kuruyemiş anlaminda sadece fındık ile girmek istemem,fakat yurt dısında gordugum acılı ,cikolatalı,susamlı findiklar var bunlardan bulursam degerlenebilirim

istanbulue
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
14/04/2017 :  12:15:49  Alıntı
HENÜZ ONAYLANMADI!!! Yazara email gönder Email Yazıyı değiştir Değiştir Yazıı sil Sil Site Yönetimine Şikayet EtYazıyı Şikayet Et

Merhaba yıllardır bu sayfaya üyeyim ve gerçekten çok faydasını gördüm.bence şu sıralar yeni işe girmek biraz riskli
Şuan araç sahipleri için kolay ve pratik bir ürün imalatı yapıyorum.
Bu ürünü gösterdiğim 10 kişiden 8 i satın alıyor.ürünü satış fiyatım 20 TL maliyetim 6 TL tek üründe 14 tl kazanıyorum.günlük ortalama 50 ürün çok kolay satılıyor. bencil biri değilim ve her zaman paylaşımcı olmuşumdur. Öğrenci,emekli,çalışan, yada bir iş arayan herkes bu üründen 6 ay para kazanabilir. 6 ay sonra bir çok emsali çıktığı için kazanç düşecektir.Hatta size şu garantiyi verebilirim satamadığınız ürünü her zaman geri alırım.
fikret avşar 0506 692 7636
fikret_avsar@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnsan kaynakları

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.77 saniye.
11:57:24, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım