E Ticaret Ve Tekstil İşine Yatırımcı Arıyorum. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

E Ticaret Ve Tekstil İşine Yatırımcı Arıyorum.

enes853
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
20/01/2017 :  17:27:21 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar öncelikle.

Aklımda güzel ilerleyecek bir proje mevcut, marka olmak ve kurumsal olarak ilerlemek istiyorum ancak sermayem yok.

Niye böyle bir konu açıyorum ?

Sadece instagram üzerinde kadın ayakkabı cüzdan ve çanta satıyordum, ve bunları üreticiden değil direkt perakende satıcıdan alıyordum. Buna rağmen çok güzel satış ve karlar gerçekleşiyordu, bende bu potansiyeli görüp kurumsallaşmak istedim ve tamamen marka olacak ve kurumsallaşacak domain adreslerini sosyal medya hesaplarını satın aldım.

Projeden bahsedeyim kısaca ;

Bayan giyim ve aksesuar alanında üretim yaptıracağız.

Bu ürünlerin tamamını yine kendi kuracağımız fotoğraf stüdyosunda çekimini yaptıracağız

Sonrasında açacağımız internet sitesinde satışlara başlayacağız.

Peki seni niye seçelim derseniz bunu bizde yapabiliriz diyebilirsiniz. Bunları yapması kolay ama sermaye gerektiriyor.

Benim uğraşacağım işler tüm kurulum aşamalarını tedarikleri ürün yaptırım diktirmet modelletmek vs. de hepsinin takibini yapacağım.

Ayrıca sosyal medyayı çok iyi kullanan biriyim ve çok iyi şeyler olabileceğini düşünüyorum. İlgilenen varsa

enes.alici@outlook.com adresine mesaj atabilirler, kesinlikle burada varmı bilmiyorum ama piyasada çok dolandırıcı para yemeye çalışan insan var, onlardan değilim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Memur

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

0.99 saniye.
03:30:10, 4 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım