Ticaret Sadece İstanbul'damı Yapılır ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ticaret Sadece İstanbul'damı Yapılır ?


Emre1
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
14/01/2017 :  21:02:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Bilirsiniz İstanbulda Kiralık Dükkan kalmadı Hep Tutuldu veyahut Devredilerek doldu . Bende Başka şehirlerde Bİraz daha uygun ve Dükkanın Mt2 si Büyük olan yerler avantaj olduğunu düşündüm. Arkadaşlar Allah razı olsun Ailemin Vede Benim Birikimimle 130.000 Tl Gibi Nakit var Döner İşinden anlıyorum Ben durucam usta almıcam , Vede 2 kardeş var gerçekten Çok güvenilir Liseden arkadaşım ve kardeşi Ben şube açıcam para kazanıcam ve benim sermayemle Onlara dükkan açıcam Başlarında durcaklar Usta olcak onların şubede Aylık Bankaya Belirli Kendi maaşlarımızdan hariç Bankaya geri kalan kazanç yatırılacak , Benim düşündüğüm bu siz ne düşünürsünüz? ileride daha büyük işler için kullanılacak Gerçekten istanbul hariç bi şehirde bu işi yapabilirmiyiz .? Vede Siz Ticaretin İçindeki Değerli büyüklerim Bu işte büyümek için ne yapmak lazım Daha doğrusu zengin olmak için ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Emre06

Yerleşim : Türkiye / Ankarapursaklar  |  Meslek : Diğer
lehat
Üye

Toplam 240 yazı
15/01/2017 :  22:05:09  Alıntı
Değerli kardeşim, hangi şehir olursa olsun,ister Şırnak ister sinop, sen şehir değil mevkii yani işyerini açacagın yerin üzerinde dur bence. Çünkü senin iş yani döner işi heryerde her şehirde olur ve bu bir lüks tüketim değil bu bir ihtiyaçtır yemek yemek.
Onun için bence senin işine en yarayacak şehir hangisi olursa olsun en popüler bir yerinde yani işlek bir yerinde güzel ve nezih bir yer aç (güzellikten kastım asla pahalı ve lüks bir yer değil )

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
Lerze
Yeni Üye

Toplam 85 yazı
16/01/2017 :  06:17:38  Alıntı
Gıda sektöründe Türkiye'nin her yerinde para kazanabilirsiniz. Lakin bu iş beklentiniz gibi olmayacaktır. Zira öncelikli olarak dönerinizi ortaya koyup, tadını insanlara beğendirmeniz gerekiyor. Üstelik normal pişirilmiş döner artık çok revaşta değil. Daha doğrusu, çeşitli soslar, ekmekler, pişirme taktikleri, yanında ki ve içinde ki katıklar ile döner tercih ediliyor.

Yani iyi bir döner için önce farklılık yaratmanız gerekiyor. Eğer ki farklı değil, düz bilindik çeşitlerde döner yapacağım diyorsanız ;

O zaman yapmanız gereken, gitmek istediğiniz şehirde ki üniversite, meslek yüksek okulunun bulunduğu caddeyi analiz etmek olacaktır. Mutlaka burada bir iki dönerci vardır. İşte onları görüp, onlardan daha farklı ve cesur olmanız gerekmektedir.

Şahsi bir yorum yapayım. Ben mesela bazen saat sabah 10:00'da döner yemek isterim, bazen gece 11:00'de döner yemek isteyebilirim. Ancak görmek istediğim askıda pişen dönerin hep fazla olmasıdır. Yani 5-10 kilo tavuk asıp, bunu satsam yeter diyorsanız, bunu Türkiye'nin her hangi bir yerinde yapabilir ve biraz düzen ile satabilirsiniz.

Lakin günde 30 kilo satacağım diyorsanız eğer, 2-3 tane yer açmak yerine, işi tek elden bitirin ve marka olun. Sonrasında istediğiniz gibi işletmeleri açmaya başlarsınız zaten.
Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Ama bir lafa bakarım, lafmı diye. Birde söyleyene bakarım adam mı diye.. Mevlana

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İşsiz
darnglove
Üye

Toplam 335 yazı
16/01/2017 :  13:08:04  Alıntı


Bende bu döner işini kendi dükkanımda denemek istiyorum ancak en çok aklıma takılan şey , motorcu servis elemanlarının yaptığı ciddi kazalar sonucunda çok yüklü tazminatlar ödemek gerekiyormuş bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır altından nasıl kalkarız böyle birşey olma durumunda ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
kayinco
Üye

Toplam 192 yazı
17/02/2017 :  10:39:07  Alıntı
Bu tarz paket işlerde gelmiş geçmiş en büyük sorundur bu paketçi eleman.. Yetişkin ssklı adam paketçi olmaz.... Az maliyeti olsun diye çocuk çalıştırılır ve ssk yapılmaz..altına verirsin motoru kendini yarışta zanneder. Kaza yapması kaçınılmaz. Herşeyini kaybedersin ve hapiste yattığın da cabası.. Tek çözümü paket siparişi almamak.. Mersinde birkaç yer pakete çıkmıyor ama tabi bunun için de kendini yeteri kadar ıspatlamış ve dükkan ayakaltı yerde. Yani kazanç yetiyor.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul Mersin  |  Meslek : İthalat / İhracat

0.09 saniye.
01:26:09, 25 Nisan 2018, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım