Üretici Ve Ürettikleri Ürünler - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Üretici Ve Ürettikleri Ürünler
 2 

selami
Üye

Toplam 781 yazı
03/12/2016 :  12:12:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Üretici firmalar ürünlerinizi detaylı olarak bu sayfada paylasirsaniz ihtiyacı olanlar buradan ihtiyaçlarını giderirler.
Detaylı olması önemli tekrar özelden sormamak için bilgilendirme net olsun.
Ürünlerin varlığı ispatli olsun.
Maillerinizide yazarsaniz ulaşım kolaylaşır mutlaka yazın.
Hayırlı işler olması dileğiyle.
insanların en hayırlısı insanlara faydası olandır.

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
lugatis
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
09/03/2017 :  17:02:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba, ÇİN 'den cep telefonu kabloları ve kılıfları başta olmak üzere ürün ithalatı ve üretimi yapıyoruz.
atakan@lugatis.com e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
CanAkgul
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
09/03/2017 :  18:24:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Askeri tekstil uzerine calismaktayiz stoklu urunlerimizde mevcut kamuflaj elbise mont ,parka,bosna beresi , askeri bere,şapka,guvenlik elbiseleri , ucus tulumu , g3 Ak47 yelekler vb. Urunlerin uretimini ve iharactini yapmaktayiz.
Web sitemizden farklı ürün gamlarimizi ve gorselleri görebilirsiniz
www.jollytekstil.com
jollytekstil@gmail.com
Can AKGÜL
0535 371 72 01

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
kılıç78
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
05/04/2017 :  11:14:39  Alıntı

Ev ve ofis kullanımına yönelik ahşap tasarım, dekorasyon ürünleri yapmaktayım.Ürünlerimiz %100 el yapımı olup,hazır görselde bulunan ürünler dışında müşterinin kendi tasarladığı ürünleri de yapıyorum. Ürünlerimiz aydınlatma, mumluk, saraplık, vb gibi rüstik ve Retro tarzı, dekarasyon-tasarım üzerinedir.Ürünlerimiz kullanılan malzeme,büyüklük ve kargo durumuna göre değişmekle bereber, %100 el yapımı olmasına rağmen büyük firmlardan uygundur. İlgilenenlere mail yolu ile irtibata geçebilir.
Emrah:05057739222
Bedava peynir, fare kapanında olur..mir ahşap design&deco

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Dekoratör
turkeysa
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
05/04/2017 :  13:50:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
halı toptancısıyız aynı zamanda https://www.halial.net/c77/1/salon-halisi.html www.halial.net sitemiz üzerindende satış online olarak halı satışı yapmaktayız

Yerleşim : Türkiye / Kayseri
süleyman özdemi
r

Yeni Üye

Toplam 44 yazı
11/04/2017 :  19:07:28  Alıntı
Sucuk imalat ve satışı yapıyorum 05327794966

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
Cetinn
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/04/2017 :  21:19:30  Alıntı
Keyf.in
büyük miktarda kisiye özel ayakkabi imalatcisi ariyorum.
Benim markami ayakkabiya basa bilecek.

Yerleşim : İsviçre / Zürich  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
inovasyon
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
12/04/2017 :  01:51:17  Alıntı
MERHABA .

HANGİ SEKTÖRLERDE NE ŞEKİLDE ÇALIŞIYORSUNUZ ?

mali.abas@yahoo.com

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - KADIN GİRİSİMCİ
İstanbul(Marmara)-İzmir(Ege) şehirlerinde A'dan - Z'ye her ürününüzün pazarlama-satış departmanı oluyoruz.Komisyon oranları yüz yüze görüşerek belirlenir ; noterden sözleşme yapmadan işe başlanmaz.
Best Regards

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
inovasyon
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
12/04/2017 :  01:56:39  Alıntı
Gelisim.in
merhaba. hangi sektörlerde çalışıyorsunuz ?

detaylar için iletişim mali.abas@yahoo.com

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - detelina
Bulgaristanda yatırım yapmak isteyen girişimcilere ürünlerinizi sattırmak için bize ulaşa bilirsiniz burada ki magzalarımızda ürünlerinizi teşhir edebiliriz bura hakkındaki fikirlerin tüm üyelerin degerlendirmelerini istiyorum
Best Regards

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
istanbulue
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
14/04/2017 :  12:11:13  Alıntı
HENÜZ ONAYLANMADI!!! Yazara email gönder Email Yazıyı değiştir Değiştir Yazıı sil Sil Site Yönetimine Şikayet EtYazıyı Şikayet Et

Merhaba yıllardır bu sayfaya üyeyim ve gerçekten çok faydasını gördüm.
Şuan araç sahipleri için kolay ve pratik bir ürün imalatı yapıyorum.
Bu ürünü gösterdiğim 10 kişiden 8 i satın alıyor.ürünü satış fiyatım 20 TL maliyetim 6 TL tek üründe 14 tl kazanıyorum.günlük ortalama 50 ürün çok kolay satılıyor. bencil biri değilim ve her zaman paylaşımcı olmuşumdur. Öğrenci,emekli,çalışan, yada bir iş arayan herkes bu üründen 6 ay para kazanabilir. 6 ay sonra bir çok emsali çıktığı için kazanç düşecektir.Hatta size şu garantiyi verebilirim satamadığınız ürünü her zaman geri alırım.
fikret avşar 0506 692 7636
fikret_avsar@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnsan kaynakları
kara27
Yeni Üye

Toplam 45 yazı
30/04/2017 :  04:58:45  Alıntı
Atkı bere triko penye imalati mız vardır ayrıca italat ihracat yapıyoruz dileyen arkadaşlar iletişime geçebilirsiniz herkese kolay gelsin orhankara27@gmail.com cep 05369702628

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İthalat / İhracat
eylulekinoks
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
01/05/2017 :  14:57:08  Alıntı
Keyf.in
E ticaret yazılımları ile bir çok şirkete online alışveriş deneyimi kazandırıyoruz kendi yönetim panelleri olan istediği gibi yönetebilecegi1niz sirketr özel tasarımlar yapıyoruz . calistigimiz sirketlerin satislarinin arttigini gorduk. ilgilenen olursa yardimci oluruz.
senem aydın

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Ticaret
realucar
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
09/05/2017 :  21:29:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba

Gümrük İşleri
İthalat Ve İhracat Hizmetleri
Dahilde İhracat İşlemleri
Transit Ticaret İşlemleri
Geri Gelen Eşya İşlemleri
Uluslararası Nakliye Hizmetleri

Doğubayazıt Gümrüğünde ve Gürbulak Sınır Kapısı Gümrüğünde Gümrük Hizmeti

İran,Türkmenistan,Kazakistan,Kırgızıstan,Afganistan,Tacikistan,Azerbaycan, Nahcıvan ve Özbekistan Şehirlerine İthalat ve İhracat İşlemleri

İTHALAT VE İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER
Ağaç ve Ağaçtan Mamul Eşya, Halı, Mobilya, Kağıt Ürünler, Elektrik, Elektronik, Gıda ve Tarım Ürünleri, Kırtasiye, Kimyasal Ürünler, Plastik, Kauçuk, Alüminyum, Porselen Ürünler, Maden, Metal, Makina, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, Kozmetik, Tekstil, İnşaat, Yapı Malzemeleri, Temizlik ve Hijyen Ürünleri, Plastik Ürünleri, Deri, Cam, Hırdavat Ürünleri, Motorlu Taşıt Parça ve Aksesuarları, Oyuncak, Zücaciye ve Hediyelik Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, İzolasyon, Seramik ve Sıhhi Tesisat Malzemeleri

Ürünlerinizi tanıtmak ve yurtdışında müşteri bulabilmek için Bizim İrtibata Geçebilirsiniz.

İletişim ;
Abdullah UÇAR
Gsm : 0.542 305 0494
Doğubayazıt / AĞRI / Türkiye

Yerleşim : Türkiye / Doğubayazıt  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
abbotabban
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
12/06/2017 :  22:56:38  Alıntı
parfüm ile ilgilenen arkadaşlarla görüşmek isterim. çok kaliteli ürünler uygun fiyata mevcuttur. şişesi orjinal ve gösterişli değil ancak ürünler orjinaldir. ambaja değil içindeki ürünün kalitesine önem verecek kişilerle görüşmek isterim.Kesinlikle açık parfüm kalitesinde değildir.
chemist

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Kimyager
Tunay34
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
14/03/2018 :  14:31:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gelisim.in
Bayan büyük beden dış giyim, tasarım, koleksiyon dahil üretim yapmaktayız. İhracat tecrübemiz bulunmaktadır. Kendi markamızdir. Yerimiz İstanbul'dadır.

Satış konusunda deneyimli birlikte ilerleyebileceğimiz arkadaşlarla görüşebiliriz.

tunay@jaspecollection.com
Tunay34

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Tekstil
Tunay34
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
14/03/2018 :  14:37:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bayan büyük beden dış giyim tasarım koleksiyon ve üretim yapıyoruz. Bayan büyük beden de sektörde açık mevcut. İhracat deneyimimizde bulunmaktadır.

Tunay@jaspecolleciton.com mail adresimden iletişime geçen arkadaşlar ile görüşebiliriz.
Tunay34

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Tekstil
musa8504
Üye

Toplam 115 yazı
14/03/2018 :  21:41:39  Alıntı
Gezin.in
Islak mendil
İstenilen ölcu ve ebatda
Cep ve havlu uretimimiz vardir
0542 7716992 irt
musa

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
citymen35
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
14/03/2018 :  22:42:42  Alıntı
Çerezciler için çerez kavurma makinaları , başta olmak uzere makine imalatı ve yardımcı ekipman temini

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Satış / Pazarlama
CcticaretCc
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
05/04/2018 :  01:19:24  Alıntı
Antep fıstığı üzerine bir işyerim var kavrulmuş fıstık baklavalık lokumluk kadayıflık fıstık içi stoğum var ilgilenen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşırsa gerekli bilgi verilir

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep
KADİR YILDIZ
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
06/04/2018 :  16:18:37  Alıntı
TEKSTİL HAZIR GİYİM ÜRÜNLERİ OLARAK MERTER DEN NE İSTERSENİZ YARDIMCI OLABİLİRİM

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Hazır giyim
KADİR YILDIZ
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
06/04/2018 :  16:31:09  Alıntı
TEKSTİL HAZIR GİYİM ÜRÜNLERİ OLARAK MERTER DEN NE İSTERSENİZ YARDIMCI OLABİLİRİM

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Hazır giyim
vincennt
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
13/04/2018 :  11:24:58  Alıntı
Türkiyenin Her yerine Mezar işleri - Hayrat çeşmesi Mermer işleri Yapılır....

http://www.istanbulmezar.com.tr/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
atlantikcoffee
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
09/05/2018 :  23:36:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar kıymetli üyeler. Mersinde yeşil kahveyi işleyip üretimini yapmaktayız. Kahve çekirdeği (türk kahvesi & dünya kahveleri) konusunda yeşil kavrulmuş öğütülmüş paketlenmiş ve fason üretim yapıyoruz.bu konuda ihtiyaç halinde info@atlantikcoffee.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Kahveye dair herşey...

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Satış / Pazarlama
mymehmet2727
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
10/05/2018 :  10:11:29  Alıntı
rusya ya nakliye taşıyan varmı? kargo konusun da fikir alabilirmiyim
1234

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm
YABANABADSÜTÇÜL
ÜK

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
17/05/2018 :  14:29:06  Alıntı
Kızılcahamam bölgesinde küçük baş hayvan yetiştiriciliği yapıyoruz ve hem kuzu hemde süt üretimi vardır. Sütlerin sağımı sağım makinası aracılığıyla yapılmaktadır. İlgilenenler ile görüşme yapabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Veteriner
42export42
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
12/06/2018 :  21:37:24  Alıntı
Türk kahvesi Ton bazında satış vardır

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : İthalat / İhracat
fikretavsar34
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
21/06/2018 :  14:10:46  Alıntı
https://morfikirler.com/parktel-arac-numaratoru-ile-sizde-para-kazanabilirsiniz/

ARKADAŞLAR BENDE BU ÜRÜNÜ ÜRETİP SATIYORUM.ÇPK GÜZEL VE GÜNLÜK KAZANDIRAN BİR ÜRÜN.
SATAMADIĞINIZ ÜRÜNÜ GERİ İADE ALMA GARANTİSİ VERİYORUM. AYRINTILAR İÇİN LİNK İNCELEYEBİLİRSİNİZ

0506 692 7636

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
koeln
Üye

Toplam 131 yazı
30/10/2018 :  10:11:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ürünlerinizi ücretsiz ekleyin, herkesin haberi olsun:

https://www.turk5.com/ilanlar/
Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform. https://www.turk5.com/forum/

Yerleşim : ALMANYA / Köln
xeraz41
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
10/11/2018 :  00:02:54  Alıntı
Kamp malzemeleri imalatcısı arıyorum
ERAY AYAZ

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ticaret
Demir33
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
14/11/2018 :  09:49:26  Alıntı
Bims uretimi yapiyoruz yuksek alimlarda uygun fiyat verilir
Kaptan

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : İmalat
Demir33
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
14/11/2018 :  09:53:31  Alıntı
Isparta bolgesinde gul urunleri urutim ve satis isi yapiyoruz gul sabun gul parfum gul tespih vb.. butun bolgelere gonderilir talep goren bir urun marketinizde raflarda satabilirsniz
Kaptan

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : İmalat

14 saniye.
12:50:08, 27 Şubat 2020, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım