Avmlerde Makarna Üzerine Fast Food Standı Tutar Mı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Avmlerde Makarna Üzerine Fast Food Standı Tutar Mı


erbil yalçınkay
a
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
28/11/2016 :  23:00:25   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


merhaba arkadaşlar istanbul avrupa yakasında bulunan avm lerde tasarımı güzel yapılmış bir makarna standında çeşitli yerli ve yabancı en lezzetli biçimde makarnalar satmak mantıklımı sizce
. kiralar yüksek oluşu beni düşündürüyor,
. insanlar çok lezzetli yapılmış soslu bir makarnayı kapta (karton) kasede doyurucu boyutta 5 tl verir mi. ( çeşitli noodllerda koyabilirim de)
. kendim aşçıyım geçmişte profesyonel hamburger ve waffle işi yaptım ekonomik bütçemin el vermemesi sebebiyle kapatmak zorunda kaldım, şuan tecrubeme göre et üzerine iş yapmak çok riskli sebebi et maaliyetli ve insanların bütçesi belli et ve kebapa fazla para veremiyorlar eskisi gibi ama makarna bu yaptığım işe göre maaliyeti az biraz daha az


Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
serorbay
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
02/12/2016 :  08:40:55  Alıntı
merhabalar;
eğer herkesin benim gibi makarna delisi olduğunu düşünseydim sonuna kadar gir derdim.Hatta harika soslarla yapıp yanında ekstra sat süper olurdu.Fakat işler gözüktüğü gibi değil.Makarna her zaman mısır gibi yenilebilecek bişey değil.Mısırı çocuklarda istiyor akşam saat onda olmuş olsa biri alabiliyor.Mısırı öğlen ve akşam arası satabilirsin.Birde avm kira bedellerinin döviz olduğunu düşünürsek fiyatları karşılayıp haftanın hergünü 12 saat çalışıp eline bişey kalacağını düşünmüyorum.
heleki artık her projenin altında kendi avmsi açılıyor.En işlek avmnin bir yıl sonra içeriye giren kişi sayısı ne olur asla bilemezsin.Misal istanbuldaki galeria avm.İş yapamadığından mağzalar kapandı şimdi konut yapılıyor.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
erbil yalçınkay
a

Yeni Üye

Toplam 7 yazı
10/12/2016 :  00:16:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ilginiz için çok teşekkür ederim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
s.bulut
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
11/12/2016 :  02:18:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Güzel bir iş fikri..
s.bulut

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İlaç Sektörü
Masor07
Üye

Toplam 522 yazı
11/12/2016 :  02:23:38  Alıntı
Hocam fikir güzel ancak zamanlama yanlış malesef.Yukarda arkadaşında dediği gibi dövüz kur oranları,ekonomi darboğaz vb. şyler.
Antalya yerli yabancı gayrimenkul satış/danışmanlık hizmetleri.

Merak ettiğiniz her türlü konular için ÜCRETSİZ olarak mesaj yada direk 0532 795 15 39'dan ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
erbil yalçınkay
a

Yeni Üye

Toplam 7 yazı
11/12/2016 :  22:43:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
orada haklısınız piyasalar konusunda tecrubeliyim gerçekten insanlar son 5 ay harcama yapmaktan yeme içmeden kısmış bir vaziyette şuan avm lerde canlılık eskisi kadar yok gibi birşey, dedğiniz gibi kiralar zaten başlı başına sorun kaç adet satacaksın ki kirayı çıkartıp sonra işçi maaşını çıkarıp kenara ne koyacaksın. fakat 2 yıl önce orta kalitede bir avm de ufak bir dükkanı olan bir kişi ile tanıştım kendisi herhangi bir caddede dükkan açmak yerine avm de açmak en garantili olur demişti çünkü avm gelen giden müşteri sayısı beli insanlar buraya yemeğe içmeye eğlenmeye geliyor demişti söyledikleri banada mantıklı gelmişti
herhangi bir cadde üzerinde açtığın dükkanda kiraları avm den farklı değil ve bu caddede o kadar dükkan varken müşteriyi kendi markana çekmek çok kolay değil demişti.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm

0.11 saniye.
19:08:37, 24 Nisan 2018, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.
iyis.in! . keyf.in . gezin.in . gelisim.in
© 2000-2018 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım