Mama Dünyası - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Mama Dünyası

bager27
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
19/10/2016 :  15:53:20   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar bebek maması v.b ürünler satan bir işyeri açamak istiyorum. Bu ürünleri nereden temin edebilirim.Bu iş tutar mı. konuda fikri olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
bager27
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
02/11/2016 :  13:49:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bilgi sahibi olan kimse yok mu?

zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
02/11/2016 :  14:10:43  Alıntı
benimde bir çoçuğum vr ama sadece mama satan br yer mantıksız çünkü mama zaten tüm marketlerde olan bir ürün ,marketten diğer alışverişimi yaparkende mama alabiliyorum , marketten çıkıp birde başka dükkana gitmem istemem sadece mama için
internetten sadece mama satışı olabilir onunda reklamını iyi yapmanız ve ürünlerin piyasa fiyatından daha cazip olması gerekir birde sadece mama dedğil tüm bebek ürünlerini bir olarak düşünmeniz sizin için daha faydalı olur

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
bager27
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
02/11/2016 :  15:07:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Sayın zzaxiss ilginize teşekkürler. Piyasada onlarca çeşit mama var. lakin benim düşündüğüm bebe mamasından tutun, anne sütü arttırıcı mamalara, çocuk emziklerinden balık yağlarına, dişliklerden biberonlara ve daha onlarca ürüne kadar çeşidi bulundurmayı düşünüyorum. Ülkemizde doğum oranı yüksek ve bebekler beslenme v.b sıkıntılar yaşıyor. benim kurmak istediğim iş yeri için bir aile bebek için ne düşünürse bulunması türden bir yer.

serorbay
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
03/11/2016 :  09:03:49  Alıntı
merhabalar;
bende bir baba olarak söyliyeyim ebebek gibi mağzalarda zaten her çeşit mama var hatta Migroslarda bile dediğin gibi anne sütü arttırıcı ürünlerde dahil hepsi var.
bende zzaxiss gibi düşünüyorum.Dün mamalarda kampanya varmış joker babyde internet üzerinden 12 tane aldık.İnsanlar bu tür şeyler nerde ucuzsa yada nerde kampanya varsa alır.Yada bir kıyafet almaya gittiğinde gözüne ilişirse alır.
sadece mama işi bencede tutmaz türkiyede.Hepsinin olacağı bir konsept daha iyi olur.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
03/11/2016 :  15:22:56  Alıntı
arkadaşlarda belirtmiş ama belki tek bir ürüne serameyenizi ayırarak örnek olarak A marka bebek bezi marketlerde, e bebek-joker gibi buyuk bebek-çoçuk marketlerinde yada unnado gibi internet sitelerinden daha düşük fiyata müşterilere tedarik edebilirseniz belki bir şansınız olur.
bir baba olarak düşünüyorum çoçuğum 2 yaşına yeni girdiyse 2 yaş için bebek bezine 1 yıl boyunca ihtiyacım olacak ve ben piyasdan tanesini 3-4 liraya ucuz bir internet sitesi yada dükkan bulsam 1 yıllık bezi birden alır evime depolarım nede olsa çook gerekecek.
mamanın son tüketim tarihi ve tazeliği önemli olduğu için 1 yıllık almam max 1 aylık alırım.
bebek elbisesi işi içinde genelde sağdan soldan gelenler oluyor (saolsunlar) yada azar azar alırım nede olsa çoçuk buyuyor 3 ay sonra giyemiyor.
tabi sermayeniz güçlüyse ve bulunduğunuz yerde e bebek-joker gibi mağazalar yoksa buyuk bir dükkan da çok çeşitlilikle para kazanabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
CaCaLa
Üye

Toplam 138 yazı
14/11/2016 :  10:32:29  Alıntı
Her yerde kolay ulaşılabilen ürün grubu

Yerleşim : Türkiye / Alanya  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.9 saniye.
01:59:19, 18 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım