Hayatta Bazı Şeyler İçin Acele Etmek - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hayatta Bazı Şeyler İçin Acele Etmek

ykose
Üye

Toplam 6 yazı
19/03/2001 :  12:35:08 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Daha henüz 20 yaşındaydı, ama hayatının sonundaydı. Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmıştı.Kahır içinde eve kapamıştı kendini.

Sokağa çıkmıyordu.Annesi... Bir de kendisi... O kadardı bütün hayatı. Bir gün fena halde sıkıldı, dayanamadı, kendini sokağa attı.Bir yığın vitrinin önünden geçti. Tam bir CD satan dükkanı da geride bırakmıştı ki, bir an durdu. Geri döndü, kapıdan içeri, gözüne hayal meyal takılan genç kıza bir daha baktı.Kendi yaşlarında harika bir gençkızdı tezgahtar.Hani ilk bakışta aşk derler ya, öyle takılıp kalmıştı işte.İçeri girdi. Kız gülümseyerek koştu ona ''Size nasıl yardım edebilirim!'' diye.Nasıl bir gülümsemeydi o. Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı.Kekeledi, geveledi, sonra ''Evet'' diyebildi Rasgele bir plağı işaret ederek ''Evet... Şu CD'yi bana sararmısınız?'' Kız CD'yi aldı içeri gitti. Az sonra paket edilmiş geri geldi.Aldı paketi çıktı dükkandan, evine döndü, açmadan dolabına attı.Ertesi sabah gene gitti aynı dükkana. Yine bir CD gösterdi kıza sardırdı,aldı eve getirdi, attı peketidolaba,gene açmadan. Günler hep alınıp sardırılan CD'lerle geçti. Kıza açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu. Annesine açıldı sonunda. Annesi; ''Git konuş oğlum,ne var bunda''dedi.Ertesi sabah bütün cesaretini topladı.

Erkenden dükkana gitti.Bir CD seçti. Kız gülerek aldı plağı. Arkaya gitti, paketlemeye.Kız içerideyken bir kağıda ''Sizinle bir gece çıkabilir miyiz'' diye yazdı, altına telefon numarasını ekledi, notu kasanının yanına koydu gizlice.Sonra paketini alıp kaçtıgene dükkandan. İki gün sonra evin telefonu çaldı. Annesi açtı telefonu. CD dükkanındaki tezgahtar kızdı arayan. Delikanlıyı istedi. Notunu yeni bulmuştu da. Anne ağlıyordu...!.''Duymadınız mı?Dün kaybettik oğlumu''dedi. Cenazaden bir kaç gün sonra, anne oğlunun odasına girebildi sonunda.Ortalığa çeki düzen vermeliydi.Dolabı açtı. Ortaya atılmış bir yığın açılmamış paket gördü.Paketleri aldı, oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı.İçinde bir CD vardı, bir de minik not. ''Merhaba...! sizi öyle tatlı buldum ki,daha yakından tanımak istiyorum.Bir akşam birlikte çıkalım mı?Sevgiler,Aynil!'' Anne bir paketi daha açtı. Onda da bir CD ve bir not vardı.''Siz gerçekten çok tatlı birisiniz, hadi beni bu gece davet edin artık.Sevgiler,Aynil!'' KÜÇÜK MUTLULUKLARDIR HAYATI GÜZELLEŞTİREN BİR GÜZEL SÖZÜN UYANDIRDIĞI HİSTİR BİR BAKIŞIN YARATTIĞI DÜŞ BİR DEMET ÇİÇEĞİN VERDİĞİ HAZDIR

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.06 saniye.
01:11:13, 27 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım