Web Sitesi Ve Yazılım Çözümleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Web Sitesi Ve Yazılım Çözümleri

sapkalicocuk
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
25/12/2015 :  21:55:48   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba Arkadaşlar,

Belgelenebilir olarak 2010 yılında antalya da faaliyete geçirmiş olduğumuz Şapkalı Çocuk olarak internet ve bilişim hizmetleri vermekteyiz. Kuruluş amacımız piyasa ve müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamaktır.

Yaptığımız her işin sonunda müşterinin memnuniyetini analiz etmek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Yurtiçi ve Yurtdışı genel bilişim ve internet hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, Avrupa düzeyinde kaliteli hizmet sunmaktayız.Bu amaç doğrultusunda:

Bireysel website, Şirket Websitesi, Ürün Tanıtım siteleri bölgesel seo, lokasyon seo ve yerel seo hizmetleride vermekteyiz.

Şapkalı Çocuk Web & Reklam Hizmetleri
Tel: 0242 887 54 00
Tel: 0242 889 11 87
Mobil: 0532 065 70 82
Mail: info@sapkalicocuk.com
http://www.sapkalicocuk.com
http://www.seoafter.com (Bölgesel Seo - Lokasyon Seo Hizmetleri)
Şapkalı Çocuk Web & Reklam Hizmetleri
www.sapkalicocuk.com
Tel: 0242 887 54 00
Mobil : 0532 065 70 82

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.09 saniye.
09:52:21, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım