Antalyada Pazarda Çanta Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Antalyada Pazarda Çanta Satışı

denizdedimya@ho
tmail.com
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
09/10/2015 :  17:57:20 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

mrb arkadaşlar foruma yeni üye oldum pazarda bayan çanta satışı işi yapmak istiyorum antalyada bu işi nasıl yapabilirim malı nerden alabilirim kaç paraya alınır kaça satılır bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden saolun

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
denizdedimya@ho
tmail.com

Yeni Üye

Toplam 7 yazı
10/10/2015 :  16:14:37  Alıntı
yokmu yardımcı olacak kimse

ckaltun
Üye

Toplam 254 yazı
10/10/2015 :  17:33:09  Alıntı
Istanbul fatih ten toptan canta alabilirsiniz. fiyatlar ortalama 5-10 tl arasi degisiyor toptan. telefon ve adres isterseniz bilgi verebilirim.

Yerleşim : İran / Kerman  |  Meslek : Ticaret
denizdedimya@ho
tmail.com

Yeni Üye

Toplam 7 yazı
10/10/2015 :  20:59:24  Alıntı

peki pazarda 5 tl ye aldığımız çanta kaç paraya satılır hocam ortalama büyük bir yer kiralasam yere döksek çantaları çok iyi satılacağına eminim kısa bir süreliğine pazar deneyimim olmuştu ve orada sadece 1 defa gördüm adam yere dev bir bez serdi belki 1 araba dolusu malı bezin üstüne döktü ve inanmazsınız hepsini öğleden sonra bitirip sadece bezi toplayıp gitti

konyaserkan
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
10/10/2015 :  22:53:40  Alıntı
Sayin ckaltun, bu işi bende düşünüyorum Ankara da. Firma tlf ve adres mail atabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
ANKO PAZARLAMA
0530 073 90 04
ANKARA / TÜRKİYE

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ckaltun
Üye

Toplam 254 yazı
11/10/2015 :  10:03:39  Alıntı
toptancanta.net adresini inceleyin.urun ve iletisim bilgilerini gorebilirsiniz. ben bu sekilde yerlerine gidip alisveris yaptim. o civarda cok toptanci var. gidip oralara daha detayli bakabilirsiniz. satis fiyati konusuna gelince ben iranda satiyorum burada fiyatlar turkiyeden fazla. Ama pazarda kaca satilir diye sorarsaniz satmak istediginiz pazarlara gidip orada bakabilirsiniz.

Yerleşim : İran / Kerman  |  Meslek : Ticaret
denizdedimya@ho
tmail.com

Yeni Üye

Toplam 7 yazı
11/10/2015 :  14:00:14  Alıntı
peki kışın çanta satışı olurmu yani çantanında bir mevsimi varmı

meleti
Üye

Toplam 300 yazı
11/10/2015 :  16:14:35  Alıntı
çanta işi çok karışık, bir kere şuna karar vereceksin imitasyon mu satacaksın, etiketsiz dökme mal mı, markasız gerçek deri mi.imitasyona rağbet çok, michael kors vs gibi.bunlarında toptan fiyatları imitasyon olmalarına rağmen kalitesine göre 10tl'den 500tl'ye kadar değişir, çantaların orjinalleri minimum 1000 usd'den başlar.hedef kitleyi çok iyi belirle, turist mi, ev hanımları mı vs.

denizdedimya@ho
tmail.com

Yeni Üye

Toplam 7 yazı
11/10/2015 :  18:15:46  Alıntı
hocam normal ew hanımlarına satış yapacağız genelde bütçesi düşük kişilere yani markasız dökme mal lazım fiyatlar hakkında ve nerede bulabileceğim konusunda hiç bir bilgim yok vede en önemli husus bu iş kışın yapılırmı

huzur
Üye

Toplam 117 yazı
12/10/2015 :  08:26:02  Alıntı
Merhaba canta hanimlarin olmazsa olmaz unsurlarindandir bildigim kadariyla Antalyanin kisi o kadar sert degil ayrica havalarun sogumasiyla kislik kiyafetlerin giyilmeye baslamasi canta modellerinde ona gore degismesine yol aciyor ayrica 5 lira civarinda alacagim cantalari maksimum 30 tl ye kadar cikabilirsin istanbulda bazi pazarlarda boyle

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
denizdedimya@ho
tmail.com

Yeni Üye

Toplam 7 yazı
12/10/2015 :  12:44:12  Alıntı
peki işte o 5liraya çanta nereden alınıyor

huzur
Üye

Toplam 117 yazı
12/10/2015 :  13:10:33  Alıntı
Istanbul beyazit yani fatih ilcesinde canta imalatcilari var orda modeline gore 5ile 10 tl arasinda toptan canta bulabilirsin

huzur
Üye

Toplam 117 yazı
13/10/2015 :  11:18:56  Alıntı
Guven burda oldukca onemli egerki bu konuda sorun yasayacak oldugunu dusunuyorsan bu tarz sitelerin iletisim bilgilerinden adreslerini ziyaret edebilirsin belki bu ziyarette farkli urun gamlarida gorebilirsin

meleti
Üye

Toplam 300 yazı
18/10/2015 :  19:45:32  Alıntı
gedikpaşa'da imalathaneler var ama en az 300-500 tane yaptırman lazım aynı modelden, fiyat çok uygun olur ama işte baya para bağlaman lazım.toptancılardan alman mantıklı, beyazıt tiyatro caddesi var orada sağlı sollu hanlar, ara sokaklar hatta binaların çatı katında terasında bile bu işin toptancılığını yapanlar var yüzlerce, hemen ilk gördüğünden alma.tek tek tüm toptancıları gezmen bile 2 gününü alır en az tek tek tüm dükkanlara uğrarsan.ama bunlardan alırsan adet sorunu olmaz, on tane bile verirler.sadece başta çok iyi dolaş alım yapmadan önce, o çevredeki tüm hanlarda yüzlerce çanta toptancısı var.

redvirtual
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
18/05/2018 :  00:25:35  Alıntı
Merhaba pazarda hızlı satılabilicek parça derilerden çanta imalatı yapıyoruz..istanbul..bursa..ankara..kuşadsı..gibi şehirlerde pazarcı müşterilerimiz var..532551335 detayları,resim ve fiyatları gönderebilirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Hasan99
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
18/05/2018 :  09:59:59  Alıntı
Selyam Arkadaslar canta ilen ilgili baya zamandir calistim ben kendim Bulgaristandanim ben bu urunlerin kargosunu yapiyordum Avrupada ilgilenen olursa bu konuda yardimci ola bilirim
office.sevina@gmail.com

Yerleşim : Bulgaristan / Shumen  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.42 saniye.
19:48:52, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım