Tişört İmalat Ve Satış - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tişört İmalat Ve Satış


fulllifespor
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/05/2018 :  18:28:30   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Kıbrıs'ta başta sporcu forması ve dijital baskılı tişört olmak üzere her türlü baskılı tekstil ürünü imalat ve satışını yapmak istiyorum, böyle bir iş yerini Kıbrıs'ın neresinde açmam uygun olur?
Bu iş yerini açmak için Türkiye'den makine ve ekipman getirmem gerekiyor, hangi sorunlarla karşılaşırım?
İş yeri için gerekli makine ve ekipmanları konteyner ile Türkiye'den getirmem kolay olur mu?
KKTC vatandaşı değilim, yerel hükümet yatırımcıya kolaylık sağlıyor mu?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Tekstil

0.08 saniye.
22:07:55, 22 Ocak 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım