Bayan Giyim Ürünleri Pazarlama - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bayan Giyim Ürünleri Pazarlama

ervafashion
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
13/06/2015 :  18:40:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba ;

Bayan giyim ürünleri üreten bir firmayız internet ortamında hatrı sayılır bir ismimiz var ve satışlarımız şu dönemde düşük olsada oldukça iyi, kendi üretimimiz olduğundan perakende satışda beden sıkıntısı vs. yaşamıyorum yani net alt yapımız tam kendi sitemizden çeşitli satış sitelerine bir çok alanda varız, ancak ben artık toptan satış yapmak istiyorum çünkü net zaman zaman duruyor ve bir çok sıkıntısı var, anadoluya hitap eden modeller yapıp ticari aracıma yükleyip pazrlama yapmaya çıkmak istiyorum burdaki işleri ekibimiz hallediyor nasıl olsa yani bir basamak yukarı çıkmak istiyorum bu şekilde yavaş yavaş bayileşmek istiyorum sizce doğru bir adım atmış olur muyum ? aracımla dolaşarak mal satılabilir mi ? elbet satılır ama tatmin edici olur mu ?

Saygılarımla.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
İ.YILMAZ
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
16/06/2015 :  12:33:35  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ervafashion
Merhaba ;

Bayan giyim ürünleri üreten bir firmayız internet ortamında hatrı sayılır bir ismimiz var ve satışlarımız şu dönemde düşük olsada oldukça iyi, kendi üretimimiz olduğundan perakende satışda beden sıkıntısı vs. yaşamıyorum yani net alt yapımız tam kendi sitemizden çeşitli satış sitelerine bir çok alanda varız, ancak ben artık toptan satış yapmak istiyorum çünkü net zaman zaman duruyor ve bir çok sıkıntısı var, anadoluya hitap eden modeller yapıp ticari aracıma yükleyip pazrlama yapmaya çıkmak istiyorum burdaki işleri ekibimiz hallediyor nasıl olsa yani bir basamak yukarı çıkmak istiyorum bu şekilde yavaş yavaş bayileşmek istiyorum sizce doğru bir adım atmış olur muyum ? aracımla dolaşarak mal satılabilir mi ? elbet satılır ama tatmin edici olur mu ?

Saygılarımla.

Araçla satmaya uğraşacağına İnternetten toptan satış yapabilirsin. Buradan bile müşteri bulabileceğine inanıyorum. Kaliteli ürünlere uygun fiyat belirlersen internet en büyük pazar. Aracınla gezmene gerek yok bence üstelik ekstra maliyet getirir..

Yerleşim : Türkiye / Niğde  |  Meslek : Diğer
uslubebek
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
16/06/2015 :  13:39:59  Alıntı
Urunlerin fotoraflarini alabilirmiyim ve fiyat listesini dropshipping yapiyormusunuz?
Internet Reklamcisi

Yerleşim : Türkiye / Shertogenbosch  |  Meslek : Danışmanlık
ervafashion
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
20/06/2015 :  07:50:14  Alıntı

Araç ile dolaşma maliyetli bir iş doğru ancak hala bunu yapanlar var ve toptan mal almak için gelen müşterilerimiz şunu diyor, İstanbuldan mal alıp izmire gidiyor adam üretici falan değil üzerine 4-10 tl koyup satıyor, bir kaç defada ben şahit oldum fiyatını bildigim tanıdıgım firmaların ürünlerini araçla satıyorlardı üstelik onlardan daha fazla fiyata bunu nasıl yapıyorlar peki ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
sedasultan
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/06/2015 :  12:16:32  Alıntı
bende internetten toptan satış yapan yerler arıyorum güvenilir ekranda göründüğü gibi ürün satan yer bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

Yerleşim : Türkiye / Aksaray  |  Meslek : Esnaf
captain_81
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
23/06/2015 :  14:31:02  Alıntı
ürünlerinizin resimleri ve ayrıca toptan fiyatını mail olarak atabilirmisniz
siyar54@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
Orsenmady
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
17/08/2015 :  14:36:53  Alıntı
Jest to dobre uzupe#322;nienie, moda damska hurtownia internetowa, wiele modnych stylach.http://www.dear-fashion.com

Yerleşim : ABD / Bronx  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
Dileks85
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
29/08/2015 :  15:36:17  Alıntı
Kendi tasarımımız ve markamızla Bayan iç giyim ithalatı yapan bir firmayız.
İlgilenirseniz detaylı şekilde görüşmekten memnun oluruz.

dileks85@gmail.com
Satış Temsilcisi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
tanriverdi
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
29/08/2015 :  22:46:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Marka olmak için doğru bir yol değil bence.
Her seyin hayirlisi...

Yerleşim : Türkiye / Eskisehir  |  Meslek : Yöneticilik
a.altun023
Üye

Toplam 191 yazı
13/09/2015 :  01:02:14  Alıntı
bayan giyim uretiyoruz ilgilenenler telefonumdan ulasabilirler bana 05397193857 herkese bol kazanclar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
sametmustu43
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
21/09/2015 :  05:02:43  Alıntı
ürünlerin resimlerini görebilirmiyiz. samet.mustu@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Tekstil
amirxan
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
25/09/2015 :  09:05:27  Alıntı
selam lar
ben irandan size ulasiyorum
katalog olursa calisa biliriz

amir.rajabzadeh001@gmail.com
#9650;Amir Rajabzadeh#9650;

Yerleşim : İran / Turkiye İran  |  Meslek : Ticaret
çınar dış ticar
et

Yeni Üye

Toplam 38 yazı
26/10/2015 :  13:32:22  Alıntı
Merhabalar

Ürünlerinizin resim ve fiyat bilgilerini mail atabilirmisiniz. Rusya ve Gürcistan için çalışabiliriz . Halihazırda Rusyada dört adet giyim mağazamız bulunmaktadır.Eğer varsa bay ürünler içinde resim ve fiyat bilgisi istiyoruz.
mail; dermanaydin@hotmail.com Hayırlı İşler
dermanaydin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
meloshop
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
26/10/2015 :  15:18:52  Alıntı
Merhaba,

Üretimini de yaptığımız her renk ve bedende, kısa kol veya uzun kol askılı, v yaka, bisiklet yaka, bogazlı yaka vb body mevcuttur.

Kalitesini anlamanız acısında kumaşı 1/40 sübyan kumaştır.

Adetli alımlar için:
kısa kol (s,m,l,xl) tane: 4.90
uzun kol (s,m,l,xl) tane :6.5

İletişim için 0532 317 76 55 veya burak.sulun@kayiyazilim.com a mail atabilirsiniz.
Meloshop

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
muratistanbul
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
30/10/2015 :  23:05:29  Alıntı
bu modask ne ya

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Memur
Rumeysaalsancak

Yeni Üye

Toplam 6 yazı
31/10/2015 :  02:53:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
[quote]Yazıyı gönderen - ervafashion
Merhaba ;

Saygılarım

Toptan online satışı içeren web sitesi hazırlığı içerisindeyiz
İran, Rusya, Afrika, Romanya hedef kitlemiz
İranda hazır müşterilerimiz var
Online siparişi alıktan sonra firmalara siparişte bulunuyoruz
Ödemeyi firmalara biz yapıyoruz
İlgilenirseniz bize ürünlerinizin fotoğraflatını vermeniz yeterli
Firma tanıtımını ücretsiz yapıyoruz
Saygılarımla
Telefon numaram : 5327490058
www.toptanturksell.com
info@toptanturksell.com

Rumeysaalsancak

Yeni Üye

Toplam 6 yazı
31/10/2015 :  10:19:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
[quote]Yazıyı gönderen - ervafashion
Merhaba ;

Saygılarımla.
info@toptanturksell.com mailinizi bekliyorum

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.49 saniye.
09:44:24, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım