İnternet'de Kapıda Ödemeli Ürün Satmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnternet'de Kapıda Ödemeli Ürün Satmak

sirswager
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
22/03/2015 :  15:56:20 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba değerli konıks uyeleri,sorum şu ki gerek yurtdısından olsun gerek yurtıcınden olsun urunlerımı alıp instagram üzerinden takı satısı yapacagım hatta faaliyete geçmek uzereyım fakat dukkanım yok ve musterılerın cogu kapıda odemelı ıstıyor kımının kredi kartı yok veya bilgilerini vermek ıstemıyor,kımının kolayına gelıyor ve bu yuzden musteri kıtlesı rakıp fırmalara kaçıyor ben ıse rakıp fırmalardan daha ucuza satıyorum (örn: rakıp fırma 8,50 demiş ise ben 6,50 diyecegım) kapıda ödemeli urun satmak ıcınde tabıkı artık fatura gerekıyor ozel kargo fırmalarıyla anlasma yapmakta ıstıyorum bunun ıcınde vergi levhası ve yıne fatura kesmek gerekıyor e-ticaret sitesi açıp ürünlerimi oradanda satmak ıstıyorum.
Düşüncem şu ki takı satışı yapacagım ıcın fazla sermayeye gerekte kalmıyor urunler baya da ucuz oldugun ıcın bana sadece kapıda ödemeli ürün satabılmem ıcın fatura kesmek kalıyor bunun için home ofıs kursam evımın bır odasını home ofıs yapsam (yapsam dıyorum ama yasımdan dolayı annem veya babamın uzerıne yapıcam bu arada evde babamın ustune)
Tanıdığımız muhasebecimizde var akraba derecesınde,home ofis açmak için ne gerekıyor masraflar nelerdir,yoksa şahsi fırmalaşmak mı gerekıyor.
Home ofisde vergi levhası verılıyor mu fatura kesmem de sorun yasanır mı cevaplarınız beklıyorum 2-3 konuyu bırlestırmıs oldum bayada uzun oldu şimdiden teşekkur ederim güzel ınsanlar...

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Öğrenci
sametkeskin57
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
06/04/2015 :  22:54:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba;
Bence Şirket kurmana gerek yok hazır kurulmuş şirketler üzerinden bu işi ilerletebilirsin.
Çünkü ayrıca bir şirket demek en kötü maliyeti(bağkur , kira ,stopaj , muhasebeci parası ,elektrik faturası , han aidatı v.b) aylık
750 TL bence böyle yapana kadar çevrendeki eş,dost,akrabalarına ait şirketlerinden rica etsen (yada pm at bana ben sana
yardımcı olmaya çalışayım) daha karlı olur.Böylece birçok masraftan ve dertten kurtulursun ilk başta baktın ki oluyor iş aç yine şirketini ama piyasayı ölçmen için
böyle birşey yap.

Özellikle e-ticaret yapacak için deneyimli şirketle anlaşmak bu konuda çok önemli yeni e-ticaret açmak isteyenlere şirket anlamında yardımcı oluruz.

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Memur

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.61 saniye.
09:54:26, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım