Kredi Borcumu Nasıl Ödemeliyim. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kredi Borcumu Nasıl Ödemeliyim.


ikinokta
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
24/02/2015 :  16:49:39 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba elime bir miktar para geçti bir kaç bankaya kredi borcum var bu borcu ileriye dönük bi kaç taksiti ödeyerekmi kapatsam yoksa ara ödeme yaparak ayık ödeme miktarınımı azaltayım ne yapacağımı bilemedim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Asker
trulya34
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
24/02/2015 :  22:40:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
eline gecen para ile git kapatabildigin kadarını kapat. vadeni uzatırsan elindeki paranıda harcayacaksın. borcların bıtenekadarda kredı kartını bence kullanma.

rast gele

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
171988
Üye

Toplam 515 yazı
24/02/2015 :  22:43:38 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba öncelikle kredi sayınız az kalmışsa kapatmayın. Nedeni mesala 20000 tl çektiniz.24 taksit ayda 1000 tl olsun.size verilen ayrıntılı kağıda bakarsanız daha iyi anlarsınız. Ilk aylarda ödediğiz faiz yüksektir. Sonra lara doğru iyice azalir.ilk yıl 3000 tl faiz öderken son 12 ay 1000 tl faiz ödeyebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
mroquw
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
30/04/2016 :  14:03:51  Alıntı


Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - 171988
Merhaba öncelikle kredi sayınız az kalmışsa kapatmayın. Nedeni mesala 20000 tl çektiniz.24 taksit ayda 1000 tl olsun.size verilen ayrıntılı kağıda bakarsanız daha iyi anlarsınız. Ilk aylarda ödediğiz faiz yüksektir. Sonra lara doğru iyice azalir.ilk yıl 3000 tl faiz öderken son 12 ay 1000 tl faiz ödeyebilirsiniz.


hocam bunun kredinin kapanması ile ne alakası var? Pek bir alakası yok. ilk aylarda fazlaca miktarda faiz ödediniz diye krediye ara ödeme yapmayın gibi bir açıklama yanlış olur. Krediye yatıracağınız parayı kısa sürede en azından %20 arttıramayacaksanız kredinizi kapatın en azından ödediğiniz faiz azalsın. İlk olarak yüksek faiz ödense de 3 yıllık bir kredinin son 1 yılında faiz yok anlamına gelmez yinede bir miktar faiz indirimi alınabilir.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Danışmanlık
UgurOn
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
05/08/2016 :  12:01:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Öncelikle bütçenizi yapın, cebinize ne giriyor ne çıkıyor bilemeden ileriye dönük anlamlı bir hareket yapamazsınız, ikinci olarak elinizdeki paraya krediye ödediğinizden daha iyi bir getiri elde edemiyorsanız kredinizi kapatabildiğiniz kadar kapatın tabii bu arada bütçeniz yine açık verecekse yakında o zaman durum biraz daha farklı olabilir...çoğu insan bütçe yapmaz işte basit nedenleri. https://www.artipara.com/blog/aile-butcesi-yapmamak-icin-10-bahane/

Yerleşim : Türkiye / İstan
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

2.7 saniye.
21:23:52, 18 Haziran 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım