Playstation Cafe Yardım - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Playstation Cafe Yardım

yucesoys
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/02/2015 :  21:22:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar kredi çekip Kastamonuda ps3 cafe açmayı düşünüyorum 6 masayla başlamayı düşünüyorum hesabıma göre ps3+lcd+oyun+koltuk+yedek kol vs toplamda 12bin tl gibi bi rakam çıkıyor 350 tl kiraya bir dükkan buldum ama dükkanın yerine kafam takılıyor açıcağım mevkide hiç ps3 cafe yok ama hareketli olan cadde 200metre fln arası var dükkanın

Size sorum bu işi yapan veya yapmış olan arkadaşlar cevap verirse bu şartlarla sizce iş yapar mı? tavsiye ve önerileriniz çok acil bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Kastamonu  |  Meslek : Öğrenci
yalpi
Üye

Toplam 136 yazı
10/03/2015 :  10:49:08  Alıntı
kardeş sahıbınden satılık playstation salonları var orada su dıkkatımı cektı satılık bu tur cafelerde 9 adet playstation fazla devreden yok bu cok ılgınc geldı bana onemlı bır ayrıntı ama bu su demek oluyor bence 10 playstationdan aşagısı devretme gıbı durmlarla karsılasıyor masa sayın 10u gecmesı lazım bence

Yerleşim : Türkiye / Ordu  |  Meslek : Diğer
yalpi
Üye

Toplam 136 yazı
10/03/2015 :  10:53:49  Alıntı
boyle cafelerde yaş sınırı var bu işe yakın bır ışın ıcınde bulunmuş bırı olarak sunu soyleye bılırm bu sektorde zaman onemlı genel olarak hıtap ettığın genc nufus olacak ama 18 yasından aşağısı gıremez yasağı var polıs basını ağrıtır para kazanırmısn evet kazanırsın ama kendı paranla dukkan acarsın polıs gelır senın patronun gıbı sana fırca atar sesını cıkaramazsın cıkarırsan ceza yersın sabah 10 bucuktan sonra musterısı gelır akşam dokuzdan sonra azalır bunları goze alarak kısıtlı zamanda para kazanman ıcın gelen muşterıyı kacırmaman lazım onun ıcınde masan fazla olması lazım

Yerleşim : Türkiye / Ordu  |  Meslek : Diğer
hakan.sahin
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
17/03/2015 :  05:30:14  Alıntı

Kardeşim, bu işi bir dönem yapmış birisi olarak sana nacizane verebileceğim tavsiyeler öncelikle krediyle gireceksen bu işe 1-0 geride başlıyorsun demektir, çünkü anladığım kadarıyla sıfırdan başlayacaksın bununda dezavantajları var işi oturtman en az 6,7 ayı bulacak(belki de hiç oturmayacak) bu süre zarfında sabit giderlerin olacak, gelirler giderleri karşılamayacak bu durumda cebinde paran yoksa çok sıkıntı yaşayacaksın,sosyal hayatını unutacaksın,dükkanın kol hurdalığına dönecek,kavga gürültü eksik olmayacak, çok sabırlı olman gerekecek.Ama lise veya üniversite gençliğinin bulunduğu bir muhitten devren çalışan bir yer bulabilirsen çok tatlı paralarda kazanabilirsin tabi ki öncelikle alacağın yerin günlük cirosunu öğrenmeden de alayım deme.günlük ciro en az 150 tl olmalı Allah yolunu açık etsin..

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
17/03/2015 :  11:46:41  Alıntı
ps3 vazgeç bence ps4 cafeler acılmayı basladı. Kredi cekerekte cok zorlanırsın cunku cafenın sabıt musterısın oturması bı 6 ay kadar surer. Tutacagın dukkanın kirasını cok ıyı hesapla sonucta bır masa gunde en fazla 8 saat calıscak

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
AsiSehirli
Yeni Üye

Toplam 85 yazı
02/06/2015 :  22:28:31  Alıntı
benim arkadaşım bu işi yapıyor bitliste ama çocuğa sorunca çat pat diyor. bitlis ufak yer bizim en büyük sorunumuz kollar diyor. kolları sonuçta kötü kullanıp bozuyolarmış. eski kol alınca da oynamıyolarmış. yani ben ps3te oynasam kolu umursamam ama çocuk umursuyor. o yüzden orjinal kol alıyor adam hatta bazen de çalıyolarmış. biz bunu bitliste yaşamadıjk ama batda yapıyolarmış :) zor bi iş çocuklarla uğraşmak hepsinden zor. bi ara bende düşündüm ama kaç senede amorti edeceksin o parayı. sonuçta 1 konsola 2 kişi oturuyor 6 tane yapsan 6 konsol saati 3 liradan 18 lira ediyor. 10 saat çalışsa 180 lira eder. ama çalışsa güzel para ayda da 5400 lira ediyor :) ne denile bilir ki.. işlek bi yerde aç kirayı takma kafaya rıskı veren Allahtır Bismillah de gir işin içine.
Yaptıklarım Yapacaklarımın İmzasıdır.

Yerleşim : Türkiye / Bitlis  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.16 saniye.
04:45:45, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım