Türkiye'den Azerbaycan'a Hazır Giyim İhracatı - Sayfa 3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türkiye'den Azerbaycan'a Hazır Giyim İhracatı


Grknctnky
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
25/01/2015 :  01:13:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamun Aleykum. Burada yeniyim ama neredeyse yazılanların tamamını okudum. Çok şey öğrendim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Yazma sebebime gelecek olursak; malumunuz Azerbaycan'da hazır giyim sektörü çok pahalı. Türkiye'de ise ucuza imalat yapılmakta. Ben ve Azeri arkadaşım bu durumdan faydalanarak ticaret yapmak istiyoruz. Türkiye'den aldığımız ya da imal etiğimiz giyim,çanta vb. ürünleri Bakü'de satmak istiyoruz. Bir birimize karşı güven sorunumuz yok ve kısmen sermaye konusunda da sıkıntı yaşamayacağız. İşin tüm detaylarını öğrenmeden başlamak istemiyoruz.

*Sermaye
*Türkiye'de mal alınabilecek yerler
*Azerbaycan'da (Bakü) satış
*Gümrük ve Taşıma

Bu ve bu gibi sorulara cevap verebilecek, yol gösterebilecek, yardımcı olabilecek ve aklımıza gelmeyenleri paylaşabilecek olan herkesin yorumunu bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Allah hayırlı ve bol rızıklı işler versin.
G.Çetinkaya

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat

1.16 saniye.
07:18:28, 24 Ocak 2020, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım