Türkiye'den Azerbaycan'a Hazır Giyim İhracatı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türkiye'den Azerbaycan'a Hazır Giyim İhracatı
 1 

Grknctnky
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
25/01/2015 :  01:13:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamun Aleykum. Burada yeniyim ama neredeyse yazılanların tamamını okudum. Çok şey öğrendim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Yazma sebebime gelecek olursak; malumunuz Azerbaycan'da hazır giyim sektörü çok pahalı. Türkiye'de ise ucuza imalat yapılmakta. Ben ve Azeri arkadaşım bu durumdan faydalanarak ticaret yapmak istiyoruz. Türkiye'den aldığımız ya da imal etiğimiz giyim,çanta vb. ürünleri Bakü'de satmak istiyoruz. Bir birimize karşı güven sorunumuz yok ve kısmen sermaye konusunda da sıkıntı yaşamayacağız. İşin tüm detaylarını öğrenmeden başlamak istemiyoruz.

*Sermaye
*Türkiye'de mal alınabilecek yerler
*Azerbaycan'da (Bakü) satış
*Gümrük ve Taşıma

Bu ve bu gibi sorulara cevap verebilecek, yol gösterebilecek, yardımcı olabilecek ve aklımıza gelmeyenleri paylaşabilecek olan herkesin yorumunu bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Allah hayırlı ve bol rızıklı işler versin.
G.Çetinkaya

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat
womart
Üye

Toplam 337 yazı
27/01/2015 :  16:15:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
aleykümselam hoş geldin.iyi arastırıp girişmek istemen güzel ilk evela neler lazım talep olarak sonrada üreticilerini bul cevrende brokerlik sözleşmeleri yaparakta deneyebilirsin ancak sakın aracı satıcılarla çalısma derim zira devamlılık esastır ayrıca ihracat çok degişti konsept olarak yeni uygulamalar satma ve satın alma yöntemlerinide incele ihmal etme hayırlısı allahtan kolay gelsin.
bay -bayan-cocuk dış giyisi imalatı ve tekstil tasarım işleri
https://www.facebook.com/groups/aficgiyim/

aficgiyimsanayi.tr.gg

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim
evro
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
27/01/2015 :  16:32:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar;
Biz Bayan Abiye üreticisiyiz. Firmamızın ihracatını arttırma amaçlı, yüksek komisyon karşılığında bizimle iş birliği yapacak firmalar ve ekip arkadaşları aramaktayız.

Firma bilgileri;

Faaliyette bulunduğumuz sektör: Bayan Abiye Kıyafetleri, Gece Kıyafetleri, Nişan elbiseleri İhracatı yapmaktayız. (Tamamında Üretici Firmayız)

Markamız: Evro, Robella, Ogibay

Web Sayfamız: www.evro.com.tr

Şirket Bilgi: Kuruluş 1994 ,Ciro %70 İhracat,

Evro Abiye Ltd. Osmanbey/ İstanbul

Saygılarımla;

Yücel Gündem
www.evro.com.tr
evroabiye@gmail.com
+90 555 995 13 39
www.evro.com.tr
evroabiye@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
omer_and_ulya
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
27/01/2015 :  21:21:47  Alıntı

merhaba,

toptan fiyat listenizi bana mail atabilir misiniz ?

omerul6300@gmail.com
Gayserili Müteşebbüs

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Yöneticilik
serkan_s
Üye

Toplam 137 yazı
30/01/2015 :  20:29:04  Alıntı
merhaba

bursa da üreticiyim,silsile belli,imalatcı üretip toptancıya,toptancı da elbette kar payını ko**** satışını yapar,mantık olarak üreticdien almak en mantıklısı,ama toptancıda çeşit boldur,alternatif çoktur,bursa da uygun mallar verebiliriz

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
avnicanbolat
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
13/02/2015 :  17:14:17  Alıntı
Bakü de satış işini azeri pazarlamacılara yaptırın derim .bizdeki çantacılara.magza kiralamazsınız kiralasanızda çok pahallı.çantacılar belirli komisyonla pazarları magzaları geziyor yaptıgı satıştan komisyonunu alıyor.nakliye ve taşıma konusunda kg 1.20 dolar istanbul bakü .bütün sıkıntı baküde satılacak malzemeyi bulmak her kıyafet orda satılmaz.
Avnicanbolat

Yerleşim : Türkiye / Karabük  |  Meslek : Yöneticilik
mertkaraca44
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
21/02/2015 :  19:20:52  Alıntı
Keyf.in
Selam kardeşlerim. Erkek giyim üretimi yapıyorum ve satıyorum. İstanbul Laleli'de ve Merter'de şubelerim var. Erkek üst giyim üretiyorum süveter kazak tshirt uzun kollu kısa kollu ne ararsanız var gömlek hariç. Görüşebiliriz. Teşekkürler. +905379642005
WHOSALE MEN FASHİON
tshirt
sweatshirt
sweater
+905379642005
Brand: Fibak
Laleli, İstanbul
Merter, İstanbul

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
alican40
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
22/02/2015 :  02:45:44  Alıntı
Herkese selamlar istanbul cagaloglunda bayan etek ve gomlek uretim ve toptan satisi yapmaktayim mevcut urunlerimi veya istege gore imalatini yapacagim urunleri ihrac etmek istiyorum ilgilenler ile irtibata gecmek isterin irtibat nom 05071157876

cyetren
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
05/03/2015 :  02:51:22  Alıntı
Gelisim.in
selamınaleyküm arkadaşlar erkek merserize kazak ve erkek gömlek üzerine konyada toptancıyım osmannky@gmail.com aderesinden bana ulaşabilirsiniz
nkaya

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Öğrenci
toptanayakkabı
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
09/03/2015 :  22:44:35  Alıntı
selam dostum ayakkabı üretimi yapmaktayız düşünürsen www.forcetoptan.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
Grknctnky
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
10/03/2015 :  13:36:27  Alıntı
Gönderilen siteleri ve ürünleri inceliyoruz. Polonya ve Azerbaycan da hangilerini satabiliriz etüt yapıyoruz. Daha fazla veriye ulaşmak için imalat yapan diğer arkadaşların yorumlarını bekliyoruz. Değerlendirmemizi yaptıktan sonra iletişime geçeceğiz İnşAllah.
G.Çetinkaya

Grknctnky
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
10/03/2015 :  13:45:47  Alıntı
Keyf.in
cetinkaya.gurkan@yandex.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.
G.Çetinkaya

umitorgu
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
12/03/2015 :  15:34:37  Alıntı
Merhaba Bursa'da örme ürünler yapan bir firmayız. Çok uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ürünlerimiz mevcut.

Sitemizden inceleyebilirsiniz:
http://www.umitorgu.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
aycil71
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
13/04/2015 :  15:28:20  Alıntı
İlginizi çekerse görüşelim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-giyim-aksesuar-toplu-satis-kaymayan-sik-banyo-terligi-208884599/detay
Ayhan can

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
ahmetdrms
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
29/04/2015 :  15:31:43  Alıntı
Gelisim.in
Uygun fiyata erkek ve cocuk tişört tedarik edilir ilgilenenler 0553 587 99 02
drms

gozde bebe giyi
m

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
08/05/2015 :  10:51:59  Alıntı
merhaba
erkek bayan ve cocuk gıyımı üzerıne eşfman ,tshırt,gomlekvb herturlu ürünün imalatını yapmaktayız.İlgilenen arkadaşlarla irtibata geçebiliriz
MAHİR DEMİR 05327206364 bana ulasbileceğiniz numaram
imalatta sınır yok

af_oktay
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
09/05/2015 :  22:31:14  Alıntı
Gezin.in
Merhaba,
Istanbul-Bakü arası taşıma ve gümrük işlerinize sorunsuz ve hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz.İlgilenirseniz özelden mesaj atmanız yeterli..

Yerleşim : Türkiye / Iğdır  |  Meslek : Diğer
ahmetdrms
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
12/05/2015 :  13:14:51  Alıntı
merhaba
uygun fiyata serili erkek tişört ilgilenenler 0553 587 99 02
drms

Reşat1985
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
17/05/2015 :  07:50:54  Alıntı
Merhabalar,
Kazakistan icin giyim ihracati yapmak isteyenler lutfen irtibata keciniz.
rashad.rashad1985@gmail.com
+7 777 96 99 224

Yerleşim : Kazakistan / Kostana Astana Almaati  |  Meslek : Diğer
bercen
Üye

Toplam 398 yazı
04/06/2015 :  12:19:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İRANLİBEHRAM

İrtibat numaram ekteki gibidir,ekleyin tanışıp çalışalım.
Yalçın +90 536 587 19 49
Bercen dekorasyon
whatsapp: +905365871949

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
can emin
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
06/07/2015 :  19:15:17  Alıntı
slm arkadaşlar biz ihracatla uğraşıyor olup. iran da toptan satış mağazası açmış bulunmaktayız. gıda ve canlı hayvan ürünleri dışında iran la ticaret yapmak isteyen firmalarla çalışabiliriz. irtibat tlf 90 544 776 59 26

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
Dileks85
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
28/08/2015 :  22:21:19  Alıntı
Kendi üretimimiz 15 bin adet İtalyan Marka Bayan İç Takım Seti ile 7 bin adet Bayan alt giyim satılacaktır.

Satış toptan yapılacağı için fiyat makuldur. İlgilenen ciddi alıcılarla modeller ve fiyat paylaşılacaktır.

dileks85@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.

İlginize şimdiden teşekkür ederiz.
dileks85@gmail.com
Satış Temsilcisi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
simal
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
06/09/2015 :  21:31:26  Alıntı
selam koniks.com üyeleri benim elimde 3,5 ton civarı compakt kumaş var orjinal pamuk 2.5 ton ham kumaş 1,5 ton boyalı kumaş karışık renklerde ilgilenenler msj atabilir
Hayatın gotürdüğü Yere Gidebilirsin Ancak!!

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Satış / Pazarlama
amirxan
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
25/09/2015 :  09:07:39  Alıntı
selam lar iyi gunler
katalog olursa calisa biliriz

iran - tahran

amir.rajabzadeh001@gmail.com
#9650;Amir Rajabzadeh#9650;

Yerleşim : İran / Turkiye İran  |  Meslek : Ticaret
Milord732
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/10/2015 :  23:44:50  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - af_oktay
Merhaba,
Istanbul-Bakü arası taşıma ve gümrük işlerinize sorunsuz ve hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz.İlgilenirseniz özelden mesaj atmanız yeterli..

Merhaba..iletisim numarasi vere bilirmisiniz?
ben////

Yerleşim : Azerbaycan / Baku  |  Meslek : Satış / Pazarlama
yasin çelik
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
09/11/2015 :  18:18:50  Alıntı
aleyküm selam kardeşim biz türkiye istanbulda tekstil imalatı yapıyoruz tekstil ve giyim konusunda istedigin ürünleri sen belirlersin çünki orada ne gidiyor ne rövaşta sen bilirsin modeller hazırlanır fiyatlar konuşulur uygun oldugu takdirde bismillah deriz başlarız biz imaal ederiz sende orada satarsın bizimle çalışmak istersen buyur yerimizide gel gör irtbt : yasincelik141@gmail.com

beyinsel
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
10/11/2015 :  19:41:14  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - serkan_s
merhaba

bursa da üreticiyim,silsile belli,imalatcı üretip toptancıya,toptancı da elbette kar payını ko**** satışını yapar,mantık olarak üreticdien almak en mantıklısı,ama toptancıda çeşit boldur,alternatif çoktur,bursa da uygun mallar verebiliriz

resim ve fiyat alabilir miyim...web siteniz var mı?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
Mağazacılık
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
28/11/2015 :  19:34:24  Alıntı
Sayın Koniks Üyeleri..
İranda tekstil atölyesi kurup orada yaptığımız imalatları toptan mağazası açıp satmak istiyoruz.
üretim bandını Erkek gömlek olarak düşünüyoruz.
İran'da Yatırım yapmak isteyen İranlı vatandaşta olabilir.
Arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum.
zerlan

ladida
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
30/12/2015 :  14:30:16  Alıntı
Merhabalar Bayan Üst Giyim adına herşeyin imalatını yapıyoruz.
Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Balkan ülkeleri Ortadoğu ülkelerine ihracat yapmayı planlıyoruz.

Satış noktasında bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar email veya telefon adresimizden bize ulaşabilirler
E-mail: ladidafashion@hotmail.com
Tel: 0536 485 51 19
Ladida Tekstil

orhan akan
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
22/01/2016 :  22:24:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
siz azerbaycan da en önemli sorunları hallet mişsiniz.zaten kuş kusuz o coğrafyada bulun muş sunuz dur.size önerim türkiyeden perdeyi ham olarak alın yani perdelik top kumaş .bir de burdan düz,overlok ve birde reçme makinası alıp.orada sipariş üzerine yapın çok daha iyi olur.buradan hazır perde ***ürmeniz den ziyade orada dikmek kar marjını zı çok daha fazla arttırır.ve oülkeler deki insan lar .bu tarz işlere daha fazla itibar ediyorlar.almış olduğu ürün kendine özel olun ca .çok daha iyi hissediyorlar.bir de size önerim havlu ve bornoz .perde ve ev tekstili çok ikisi birlikte mükemmel olur.ben şahsen kendi adıma söyleyeyim 2005 -2010 arası sizin budüşün düğünüz işi firmam adına aktif olarak 5 yıl yaptım .karını size söyelemeyeyim ama her harcadığınız kuruş size çok aşırı şeklde geri dönüşü placak eminim.başarılar
www.cakirbebe.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İnternet
furkanozdayi
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
26/02/2016 :  16:50:54  Alıntı
KONYA da nubuk ve hakiki deri ayakkabı imalati yapıyoruz düşünür müsünüz? furkanozdayi@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : İthalat / İhracat

13.56 saniye.
06:25:37, 20 Ekim 2019, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım