pazarlama planını isim belirttiğim için sildim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

pazarlama planını isim belirttiğim için sildim


hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
11/06/2004 :  21:30:45   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


[ Dosya yazarının isteği üzerine çıkartıldı. ]

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Bankacılık-Finans
hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
14/06/2004 :  10:36:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Sayın mimmanagement,

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ben tam rekabet ortamında üstünlük yaratmak açısından biraz ele aldım. Etikten uzak ise neden bu dersden A aldığımı merak ediyorum bu konuyu hocamla tartışacağım. Türkiye'de liberal ve demokratik ticaret devri zaten var. Buna aykırı bir şey yazdığımı zannetmiyorum da. Planı gözden geçirme konusuna gelince bunu işlerimi yola koyduktan sonra ilk fırsatta yapacağım.

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Bankacılık-Finans
hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
18/06/2004 :  23:28:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Dekan olayı enteresan bir olay gerçekten. Bence kağıt parçasının yani diplomanın sadece formalite işler de belli kıstasları geçmede faydası vardır. İnsanın kafasında iş yoksa nereye kadar başarıyı yakalayabilir ya da nereye gelebilir? Her yerde her şeyde bişeyleri yutturamazsınız. Bir yerde takılmak, tökezlemek an meselesidir. Yapılan icraattır önemli olan başka birşey değildir. Tabiiki bu söylediklerim daha çok ideal ortamlarda geçerli fakat bu ortamlar sonunda kazanacak. Ülkemizin de ideal ortamı yakalaması dileğiyle...

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Bankacılık-Finans
hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
20/06/2004 :  22:17:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


İdeal ortamı yakalak için inanın elimden geleni yapıyorum. Şuan çalışmıyorsam da bu yüzdendir. Torpile hiç tamah etmedim etmemde. İnanın ki bu ortamlar kazanacak. Ya bu torpil sistemi çökecek ya da bu ülke. Vasıfsız insanların devlet kurumlarını doldurması yüzünden bu hale geldik. Eninde sonun da bu sistem kalkmak zorunda, daha fazla yürümesi mümkün değil. Bilgi teknolojilerinde buna yer yoktur. Küreseleşen dünyada yerimizi alacaksak sadece ve sadece bilgimizi konuşturmak zorundayız. Türkiye de Kıbrıs da buna ayak uydurmak zorunda kalacak.

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Bankacılık-Finans

2.64 saniye.
15:32:03, 30 Mart 2020, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım