Avm'den Devren Stand - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Avm'den Devren Stand

fatih_3068
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
24/12/2014 :  00:43:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhabalar arkadaşlar asgari ücrette bi firmada çalışıyorum devren satılık bi stand var şeker standı devreden arkadaşın 2 yerde daha standı var ve kazancı iyi günde 70km yol gidip gelmekten bıkmış o yüzden devredecek ayda 2-3 bin kar bırakıyor diyor fiyatı 70 den 55 bine çekmiş ne dersiniz mantıklımı sizce şimdiden yorum yazan arkadaşlara teşekkürler
AYİNESİ İŞDİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ...!

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Serbest meslek
TiMeCoDe
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
24/12/2014 :  16:34:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
55 Bin TL ye devir alırsan.
Sana ayda en az 1500 Tl bırakırsa 3 Yılda paranı amorti etmiş olursun.
E TİCARET
İTHALAT İHRACAT
ALİBABA & ALİ EXPRESS YARDIM
İthalat Yapmak İstiyormusunuz ?
İhracat Yapmak İstiyormusunuz ?
Alibabayardim.com
Aliexpressyardim.com
Chevroletyolyardim.com
Opelyolyardim.com
Enucuzubudur.com

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : Ticaret
because
Üye

Toplam 215 yazı
24/12/2014 :  19:09:57  Alıntı
avmlerle müzakere etmeden alınmaz..kira durumunu süresini şartlarını yazılı olarak netleştir.. 55 bin karşılığı malın durumuna bak.. kendin başka bir yerde aynı standı da aşağı yukarı o seviyelerde kurarsın..

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Tekstil
fatih_3068
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
24/12/2014 :  23:48:40  Alıntı

timecode ve because arkadaşlarıma teşekkür ederim kirası 850euro+kdv 2800 yapıyo ama süresini bilmiyorum onu öğreniyim birde avm yeni yeni canlanıyor ilerisi güzel görünüyor kirası artar ciroda düşer diye endişeleniyorum başka fikir verecek arkadaş varmı teşekkürler

fatih_3068
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
25/12/2014 :  07:45:27  Alıntı
masal06 yorum yazarsanız sevinirim sizi takip ediyorum çok akılcı yorum veriyorsunuz... :)

adalı1
Üye

Toplam 410 yazı
25/12/2014 :  11:22:35  Alıntı
genelde avm lerde restaurant ve diger alışveriş dükkanlarında girdi-çıktılar kayıt altındadır yani fatura -fiş ile işlem yapılır bu işin takibi için gereklidir ,diyecegim o ki yatırım yapacagın standın mali durumunu bir muhasebeci ile incele bakalım dedigi kadar para bırakıyormu ? sonra avm nin yönetimi ile durumu görüş stantın gelecegini ,tavsiyesini edermi
sor ,

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
cihandereli_29
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
25/12/2014 :  12:09:26  Alıntı
yanlıs anlamada 55 bine 2 3 milyar cok az senin masrafların ev kiran bayram seyran masrafların derken hiç birikimin olmaz mkaul fiyatı sölüyorum sana 25 bin teklif et en azından zararın olmaz... bi begenmediginiz bakkal bile ondan cok kazanır hemde 30 bin yatırımla... saygılar...
cihan gürbüz

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Gıda
fatih_3068
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
26/12/2014 :  03:55:40  Alıntı
teşekkürler yorumlar için adalı1 ve cihandereli29 arkadaşım sağolun değerlendiriyorum fakat masal06 yorum yazmamış hala ya...

masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
26/12/2014 :  13:33:01  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - fatih_3068
teşekkürler yorumlar için adalı1 ve cihandereli29 arkadaşım sağolun değerlendiriyorum fakat masal06 yorum yazmamış hala ya...

Sevgili arkadaşım Fatih_3068 öncelikle mesajını yeni gördüm ve konuyu yeni okuma fırsatı buldum Yorumlarımı okuduğunu söylemen beni çok onore etti. Tabiiki burada yapılan yorumlar bizim kişisel yorumlarımız doğrusuyla yanlışıyla bizi bağlıyor. Yinede başarı için en önemli kriter kendinize inanmanız.
Avm standı konusuna gelirsek Bu konuda iyi gözlem yapmanız gerekli.Bu fikirler uzun vadeli fikirler değil. Ya ilk yapan siz olacaksınız, ya da bu işe hiç girmeyeceksiniz. Aylık ortalama ciro kar beklentisi düşünüldüğünde Açık konuşmak gerekirse bana 55.000 tl fazla gibi geldi
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
umittt
Yeni Üye

Toplam 87 yazı
26/12/2014 :  20:58:44  Alıntı
Arkadaslardan bazıları 55 bin sermayeye ayda 2,3 bin kar az demiş ama ben buna katılmıyorum. Bence gayet iyi bir kar marjı. Bu sermayeye ayda 5 bin kar ettirecek fikirleri olanlar varsa paylaşırsa herkes sevinir bence. Benim tavsiyem avm ile görüsün eger bir sorun yoksa yani sizden iki gün sonra cıkmanızı falan istemeyeceklerse girebilirsiniz. İşin her zaman kazancı değil o kazancı ne kadar stresle kazandırdığı da önemlidir. Bahsettiğiniz avmde seker standı işi keyifli ve nezih bir iştir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
fatih_3068
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
27/12/2014 :  03:56:41  Alıntı
masal06 abime ve umitt arkadaşıma teşekkür ediyorum yorumlar için fiyatı biraz daha kırdırdım abi 40 bin oldu birde işi yapan ilk kişi derken abi tam kavrayamadım bayilik veren bir firma ve kurumsallaşmış durumda son olarak çalışan elemanlardan bi arkadaş vasıtasıyla soracam burayı alsak iş yapıyomu ne durumda diye inş ondan sonra bismillah diyeceğiz asgari ücrette çalışmakla ne çark dönüyor nede ömür geçiyor be abi Allah herkesin gönlüne göre versin ticaretini kazancını hayırlı etsin inş. bizim duamız hep böyle vesselam :)

fatih_3068
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
28/12/2014 :  03:44:03  Alıntı
güncel

beyda44
Yeni Üye

Toplam 99 yazı
28/12/2014 :  15:29:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Net getiriyi tam öğrenmen lazım 3000 se olabilir ama altı seni kurtarır mı onu iyi hesap et.

Yerleşim : Türkiye / Malatya  |  Meslek : Mühendis
mduran
Üye

Toplam 195 yazı
28/12/2014 :  15:56:12  Alıntı
Fatih bey sana tavsiyem alıcağın standı bir hafta izle günde kaç kişi geliyor neler alıyor ne talep ediyor stantdaki personel müşteriye nasıl davranıyor hangi günle yoğun oluyor bence önce bunları gözle
TURŞUCU ŞEVO

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Gıda
fars_59
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
28/12/2014 :  17:41:16  Alıntı
Merhaba arkadaşlar Tekirdağ da yaşıyorum kamu görevlisiyim ek iş yapmak istiyorum kendi aracım var Restaurant Lokanta Cafelere peçete, tuvalaet kağıdı, temizlik ürünleri vb. pazarlamak istiyorum yardımcı olacak üretici toptancı firmalar varsa irtibata geçelim ebu_bekirsen@hotmail.com
ticarette her zaman bir çıkış noktası vardır.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Memur
alitrc
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
29/12/2014 :  00:17:31  Alıntı
İşin bir geleceği yok.Hiç bulaşma derim.
Sadece şeker satarak hayatını devam ettiremezsin.
Öyle bir ihtimal olsaydı devreden arkadaş devam ederdi.
Devredenlerin bahaneleri hep aynı ; sağlık sorunları , memuriyet , askerlik , eve uzak vs derler.
Ama genellikle işten memnun değillerdir , bombayı başkasına atmanın derdindelerdir.
...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
fatih_3068
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
29/12/2014 :  02:15:20  Alıntı
yorum yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim elemanlarla ve yönetimle konuştum elemanlar abi eskiden iyiydi şimdi işler geriledi sabahdan beri 50tl kazandık gün oluyo 70 tl ile kapatıyoz dediler. yönetimde bizden yerimi değiştir dedi bizde değiştirmedik biz kirayı (2800tl) biliriz önceden orayı ona gösterdik ordan başka yerede izin vermeyiz dediler anlayacağınız bedavayada verilse devri alnımayacak bir yermiş Allahıma şükür önceden öğrendik burdan yazmak istedim diğer arkadaşlarda faydalansınlar devirli yerlerde hep kafamda soru işareti olmuştu zaten alitrc arkadaşımında dediği gibi bahaneler aynı sağlık sorunu farklı iş dalı uzak vs bombayı atmaya çalıştılar ama sizin sayenizde kaçtık elimizde patlamadı teşekkürler konik ailesi iyiki varsınız Allah razı olsun herkesin gönlüne göre versin sağlıcakla kalın.... :)

bulnes
Üye

Toplam 450 yazı
29/12/2014 :  10:11:09  Alıntı
Ne demişler, altın yumurtlayan tavuğu kimse kesmez :)
Makina Mühendisi/İstanbul

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
Grozny
Üye

Toplam 118 yazı
29/12/2014 :  15:06:03  Alıntı
Senin adına sevindim.
Hayırlı işler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
cihandereli_29
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
06/01/2015 :  18:27:38  Alıntı
hayırlısı olmus almana taraftar deildim büyük ihtimalle haribo seker satandıydı senin stand.... bu arada ümit kardesim bazıları derken beni kastettin sanırım 55 bin yatırılarak maksimum 2 3 bin getiri saglayacak yeri cok iyi olarak görmen beni sasırttı.....senin hesaba katmadıgın güne baslarken yol parası pohca parası sigara parası evin harclıgı cocukların parası bayram seyran diger masraflar cıkılınca bi ömür böle bi girisim kendini amorti edemez bunu demek istemistim ama sen düz mantık 2 carpı su kadar ay amorti olarak hesapladın sanırım... dikkatli hesap yapmak gerekli bence....

cihan gürbüz

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Gıda
esersever
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
18/03/2019 :  16:19:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Konu biraz eski ama sonucunda gerçekleri öğrenmeniz iyi olmuş avm standları ile yapılan işlerde araştırılmadan iş yapmamak lazım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.61 saniye.
12:03:34, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım