Emlak Ofisi Için Broşür Ve Slogan Tavsiyesi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Emlak Ofisi Için Broşür Ve Slogan Tavsiyesi

Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
10/12/2014 :  11:21:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar bu sektörde belirli bir tecrübe edindim ve bu sektör ile araştırmalarım devam ediyor.Kendi bulunduğum bölgede portföylerimi geliştirerek en cazip daireleri sıralayaracak şekilde bir bröşür hazırlamayı düşünüyorum..Şöyleki x mahallede 2+1 sıfır daire x tl gibi.. Bunun için bana tavsiye edebileceğiniz sloganlar varsa onlarda olabilir.Benim genel olarak telefon konuşmamda ki ilk sloganım evinizi komisyonsuz satmak istermisiniz ? Kısa bir duraksamadan sonra genelde cevap evet oluyor.Fiyatın üzerine kendi komisyomu ekleyerek satış yapıyorum vs.Aslında bilindik yaygın bir yöntem olmasına rahmen ciddi manada ilgi çekiyor.Bu gibi slogan,satış tavsiyesi varsa alabilirim.Yada gerçekten örnek olarak gösterebileceğiniz bir broşür varsa resim alabilirim..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
viagroupebayram

Yeni Üye

Toplam 28 yazı
10/12/2014 :  16:37:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
uc adet satilik gemi var ton fiyati 260 dolar calisir vaziyette
bdnf21072014

Yerleşim : Fas / Tanger  |  Meslek : İthalat / İhracat
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
10/12/2014 :  20:09:36  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Masor07
Selamlar bu sektörde belirli bir tecrübe edindim ve bu sektör ile araştırmalarım devam ediyor.Kendi bulunduğum bölgede portföylerimi geliştirerek en cazip daireleri sıralayaracak şekilde bir bröşür hazırlamayı düşünüyorum..Şöyleki x mahallede 2+1 sıfır daire x tl gibi.. Bunun için bana tavsiye edebileceğiniz sloganlar varsa onlarda olabilir.Benim genel olarak telefon konuşmamda ki ilk sloganım evinizi komisyonsuz satmak istermisiniz ? Kısa bir duraksamadan sonra genelde cevap evet oluyor.Fiyatın üzerine kendi komisyomu ekleyerek satış yapıyorum vs.Aslında bilindik yaygın bir yöntem olmasına rahmen ciddi manada ilgi çekiyor.Bu gibi slogan,satış tavsiyesi varsa alabilirim.Yada gerçekten örnek olarak gösterebileceğiniz bir broşür varsa resim alabilirim..

Sattığınız emlağın fiyatlamasını sizmi yapıyorsunuz ? Herhangibir satış sözleşmesi imzalıyormusunuz?
Alıcıyla satıcıyı yanyana getiriyormusunuz?
Komisyonu sadece alıcıdan mı aıyorsunuz?
Herhangibir ofisiniz varmı?
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
11/12/2014 :  16:59:09  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - masal06
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Masor07

Sattığınız emlağın fiyatlamasını sizmi yapıyorsunuz ? Herhangibir satış sözleşmesi imzalıyormusunuz?
Alıcıyla satıcıyı yanyana getiriyormusunuz?
Komisyonu sadece alıcıdan mı aıyorsunuz?
Herhangibir ofisiniz varmı?

Yoo fiyatlandırmasını biz yapmıyoruz şöyleki..Örnek olarak 2+1 dairelerin fiyatı min. rakamı baz alarak (gerekirse müşteri geldiği zaman gösterebilecek şekilde) listeliyoruz.Antalya için 2+1 90.000 tl den başlayan fiyatlarla 3+1 120.000 tl den başlayan fiyatlarla gibisinden başlıklarla broşür hazırlamayı düşünüyorum.Alıcı sözleşmesi benim bölgem için malesef zor.Tabiyki alıcıysa satıcı karşıklık olarak pazarlık yapıyorlar satış gerçekleşirse ev sahibinin eklediği bizim komisyonumuzu satış sonrasında satın alıyoruz..Alıcıdanda aynı şekidle alıyoruz.Evet geniş güzel bir ofiste çalışıyorum ama malesef işletmeciler 14 yıldır bu işle uğraşmalarına rahmen amatör gibi davranıyorlar(bölge olarak orta kesime hitap ediyor).En basiti bir bilgisayarda listeleme bile yapmamışlar.Müşteri gelince klasör klasör ev arıyorduk nyse sizin tavsiyeniz neler acaba ?

Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
15/12/2014 :  10:44:16  Alıntı
güncel

issosmimarlik
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
16/12/2014 :  15:36:14  Alıntı
Merhaba; biz mimarlık firmasıyız, genelde anahtar teslim projelerde yapıyoruz bizim sloganımız da "eviniz için elimizden geleni yapacağız" insanlar bu tarz samimi cümleleri seviyorlar, bu nedenle bana göre sizin "evinizi komisyonsuz satmak ister misiniz?" sorunuz da aynı samimiyeti içeriyor.
İssos Mimarlık

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mimar
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
17/12/2014 :  00:18:04  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - issosmimarlik
Merhaba; biz mimarlık firmasıyız, genelde anahtar teslim projelerde yapıyoruz bizim sloganımız da "eviniz için elimizden geleni yapacağız" insanlar bu tarz samimi cümleleri seviyorlar, bu nedenle bana göre sizin "evinizi komisyonsuz satmak ister misiniz?" sorunuz da aynı samimiyeti içeriyor.

evet sizin sloganınız'da çok sıcak gerçekten.Peki hocam aklıma gelişken size danışmak isterim.Benim yarın başkayacağım bölge Antalya'da Konyaaltı diye bir ilçe ve Antalya'nın en elit zengin muhiti diyebilirim.Burada rezistans ve villa tarzı satışlar oluyor ve fiyatları milyon tl ye kadar çıkabiliyor.Bunun için satış sonrası destek ve farklılık açısından bir şeyler düşünürken iç mimari işi yapan firmalarala görüşerek resimler çekilerek ücretsiz modelleme yaptırmayı düşünüyorum.Müşterinin hoşunada giderse o firma ile çalışarak evi tamir yada yeniden yaratmasını isteyecez.Sonuç olarak hem biz diğer gayrimenkul firmalarından farkımız olacak hemde onlara müşteri getirmiş olacağız.Tabi bunun karşılığında belli bir komisyonda talep edebiliriz diye düşünüyorum.Çünkü bölge itibarı ile çok ciddi rakamlar dönüyor.Sizin buna benzer tavsiyeleriniz varmı acaba ?

sukru77
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
20/12/2014 :  17:21:48  Alıntı
Marmara Bölgesinde hertürlü Gayrimenkul alım satım kiralama Güvenle yapıyoruz sukrukursun77@gmail.com http://yukselenyatirim.sahibinden.com/

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : İmalat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.17 saniye.
01:04:29, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım