Yurtdışından Ahşap Ev İthalatı. . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yurtdışından Ahşap Ev İthalatı. . .

nizamettin
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
23/09/2014 :  23:33:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

öncelikle merhabalar...
ben yurdışından ukrayna ve rusya dan ahşap ve tomruk ev ithal edip türkiyede satmak istiyorum.konuyla ilgili gerek gümrük gerek ürün hakkında bilgisi olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum.şimdiden herkese teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli Gebze  |  Meslek : Emekli

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • mcangiri
    Yeni Üye

Toplam 73 yazı
    24/09/2014 :  13:00:46  Alıntı
    Merhabalar Kolay bir ithalat KDV %18 gümrük vergisi yok ,herhangi bir izne tabi değil...
    murat

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    okan kababiyik
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    24/09/2014 :  18:12:56  Alıntı
    merhabalar ben rusya st petersburgtayim ahsap ev isindeyim isterseniz benimle irtibata gecebilirsiniz.
    okan.kababiyik@gmail.com

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Saint Petersburg  |  Meslek : Dekoratör
    abucan
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    24/09/2014 :  18:17:21  Alıntı

Okan bey web sitenizin adresini yazarmisiniz
    Abucan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Otomotiv
    hakan.sahin
    Yeni Üye

Toplam 44 yazı
    24/09/2014 :  23:13:03  Alıntı
    Selamün Aleyküm, Okan bey bizi biraz bilgilendirebilirmisiniz? Mesela, elektrik ve su tesisatı gibi işleri ayrımı yapılıyor bu ahşap evlerin? yoksa anahtar teslimi yapan yerlerde var mı? şöyle detaylı bir bilgi verirseniz memnun oluruz.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
    okan kababiyik
    Yeni Üye

Toplam 17 yazı
    27/09/2014 :  02:32:13  Alıntı
    merhabalar okan.kababiyik@gmail.com mail adresi yada +79818821004 daha tedayli bilgi verebilirim.

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Saint Petersburg  |  Meslek : Dekoratör
    dehagumrukleme
    Yeni Üye

Toplam 19 yazı
    08/10/2014 :  23:35:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    merhaba gümrük ve lojistik konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız
    Deha Gümrük Müşavirliği Lojistik Ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.

www.dehagumrukleme.com.tr | info@dehagumrukleme.com.tr
    Merkez : İnönü Mah.Alpkaya Cad.No:18-20 D:4 Ataşehir-İstanbul-TR
    T: 0216 573 65 04 F:0216 575 42 57

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    fatih chatawo
    Yeni Üye

Toplam 82 yazı
    11/10/2014 :  17:30:17  Alıntı
    www.gepardwood.ru
    fatih orman urunleri

Yerleşim : Rusya Federasyonu / St Petersburg  |  Meslek : İmalat
    fatih chatawo
    Yeni Üye

Toplam 82 yazı
    11/10/2014 :  17:33:29  Alıntı
    presslenmis profile kalaslardan agac ev uretme imkanim var. Rusya da imalatimiz mevcut.
    +7 931 221 31 84
    fatih orman urunleri

Yerleşim : Rusya Federasyonu / St Petersburg  |  Meslek : İmalat
    misyon
    Üye

Toplam 122 yazı
    30/10/2014 :  23:45:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Ahşap ev konusunda talebi olan arkadaşlar varsa bizlerde yardımcı oluruz. Sizin vereceğiniz proje ve ölçülere göre hazırlanır kurmak istediğiniz yerde sadece montajı olur.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
    polturk
    Yeni Üye

Toplam 8 yazı
    02/06/2015 :  23:14:59  Alıntı
    arkadaslar elimde uygun fiyata ahsap cocuk evleri mevcuttur kurulum semasi ile birlikte ve paketli halde ikea mantigiyla hazirlanmis evler 800 tl den 2500 tl ye kadar 12 cesit ev mevcuttur Polonya dan eger ki talep ederseniz iletisime gecebilirseniz gorusuruz ( trade@pol-turk.com )
    POL-TURK IMPORT EXPORT
    Owner DENIZ ALTINAS
    ADRESS: BIELSKO BIALA \ POLAND
    MOBILE: 0048507382968

Yerleşim : Polonya / Bielsko Biala  |  Meslek : İthalat / İhracat
    Fergan
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    26/08/2018 :  01:03:07  Alıntı
    Ben bahçeme ahşap bi bir ev yapmak istiyorum.fiyatlar yüksek Türkiye’de...yurt dışından bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı...

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Öğretmen

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.62 saniye.
    09:57:46, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım