Tesettür Giyim Üzerine E-satış - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tesettür Giyim Üzerine E-satış

fbastr
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
10/09/2014 :  20:13:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Tesettür giyimi üzerine üzerine e-satış mağazası açmayı planlıyorum. Sizce geçmi kaldım? Sektördeki firmalara talebi karşılayabiliyorlarmı? Eksikleri nelerdir? Sektöre nasıl giriş yapılmalı? Sermaye yapısı ve reklam bütçesi ne olmalı. Bu konuda görüşlerininizi merak ediyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ervafashion
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
14/09/2014 :  20:19:36  Alıntı
Ciddi anlamda bu işi yapmak istiyorsan ortak arıyorum internet sitem hazır ekib kurup başlayacagız ürünlerimizde var sadece kafa dengi çalışacak bu işe gönül verecek birini arıyorum ilgilenirsen yaz bana lütfen.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
GGENC82
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
02/10/2014 :  00:20:39  Alıntı
İnternet sitenizi özelden gönderirseniz sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Öğrenci
nofear64
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
07/10/2014 :  17:40:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

web siteinizi gönderirseniz bende bakabilirim. daha önceden web sitem vardı zorunlu olarak kapattım şuanda yeniden başlamayı düşünüyorum.

Yerleşim : Türkiye / Uşak  |  Meslek : Tekstil
enginkarci
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
28/11/2014 :  23:00:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
kaliteli çanta satmak isterseniz tedarikçi olarak çalışabiliriz info@bicanta.com
www.bicanta.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
ugurum2211
Üye

Toplam 844 yazı
29/11/2014 :  08:33:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
doğru yerdesin, devam..
toptan Tesettür giyim
http://instagram.com/butik_inegol

iİletişim:
0 530 274 94 93

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.48 saniye.
18:45:02, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım