E-ticarete Giriş İçin Önerileriniz - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

E-ticarete Giriş İçin Önerileriniz

aspava38
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
03/08/2014 :  21:04:30 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar merhaba;

E-ticaretle uğraşmayı düşünüyorum. Daha önce yurtiçi alım-satım işleri yaptım fakat bunu resmi olarak yapmak istiyorum. Türkiyeden aldığım yöresel ürünleri e-ticaretle yurtdışına satmayı düşünüyorum.

1)İhracat için faturanın dışında ekstra birşey gerekiyormu?

2)Aldığım ürünleri en ucuz şekilde, nasıl kargoya verebilirim?

3)Satmak için önerebileceğiniz ürünler var mı?

4) Gerektiğinde parakende ürün alabileceğim bir toptancı önerebilir misiniz? (İzmir öncelik)

5)İşe yeni girecek biri olarak tavsiyelerinizi bekliyorum...

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
haydibizdenal
Üye

Toplam 227 yazı
03/08/2014 :  22:01:47  Alıntı
Sln ben hürol sahin bende izmir de e ticaret ile ugrasiyorum
Yerim basmanede
Detayli bilgi icin gorusebiliriz

05317644335
www.sifamagazasi.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
gencbanker
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
03/08/2014 :  23:24:00  Alıntı
Son zamanların popüler bir iş fikri ve sermayesiz denebilecek bir yatırımla işe başlıyorsunuz ve Ömür boyu bir daha herhangi bir yatırım yapmıyorsunuz fakat kazanmaya devam ediyorsunuz.. Şunu da belirteyim Bunun için herhangi bir şirketiniz vs.. olmasıda gerekmiyor. İster memur ister ev hanımı ister işçi ister öğrenci olun bu sistemle herkes yatırım yapıp kazanabiliyor.

Merak Edenler için açıklıyorum. E-TİCARET

Nasıl Mı?
Bir Depo düşünün içerisinde Bilgisayardan oyuncağa, Bisikletten telefona, Televizyondan Saate, Bebek ürünlerinden Mutfak malzemelerine, Elektronikten Mobilyaya daha bir çok sayamadığım 100.000 den fazla ürün ve bu ürünleri paketleyip alıcılarına gönderen bir çok çalışan var.
Bir Şirket Merkezi düşünün Müşteri hizmetlerinden Tedarikçisine, Müdüründen çaycısına, Bilişimcisinden Siparişçisine bir çok emek veren var..
Burada Ben nerde çalışacağım diyorsanız..
Onuda söylüyorum Siz sadece E-ticaret sitenizden yapılan satışları gözlemleyip para kazanacaksınız hemde her ay hemde nakit. Biraz daha açıklıyorum. Önce sisteme dahil olmak için başvuruda bulunuyorsunuz. Daha sonra E-ticaret sitenizin ismini taşıyacak bir domain satın alıyorsunuz.(Yıllık Maliyeti 20 TL Civarı)

Daha sonra gerekli adımları birlikte yürütüyoruz. Ve E-ticaret siteniz faaliyete geçmiş oluyor. Sitenizin içerisinde 100.000 den fazla ürün olacak. Müşterileriniz alışveriş yaptığında sizin adınıza siparişi alan elemanlar depoya iletecek ve paketlenip müşterinize gönderilecek. Herhangi bir sorunda yine müşteri hizmetleri sizin yerinize müşterilerle ilgilenecek ve mutlu müşteriler edinmenizi sağlayacak.
Siz ne yapacaksınız? Bundan sonra sizin yapacağınız sitenizin tanıtımını yapmak.. Öncelikle çevrenizden eşinizden dostunuzdan daha sonra sosyal medyada basın yayın organlarıyla artık size kalmış nasıl reklamınızı yapmak istiyorsanız. Satışlar sitenizden yapılacak siz para kazanacaksınız. %10 dan %22 ye kadar satışlarınızdan para kazanabileceksiniz. Ayrıca siz sisteme dahil olduktan sonra size Sizin sitenizin adıyla basılmış kartvizit magnet, insört, broşür, etiket vs.. gibi tanıtım materyalleri gönderilecek. Bitmedi yine size Sitenizde Alışverişlerde kullanılabilecek hediye çekleri gönderilecek. Bunlarında müşterilerinize dağıtıp Alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Yine Bitmedi Sizde kendi çevrenizi bu sisteme dahil ederek onlarında sitelerinden yapılan alışverişlerde de aynı oranda kazanacaksınız. Kısacası Minimum yatırımla Maximum kazanç elde edeceksiniz.

E-ticaret sitesi sahip olmanın iki farklı seçeneği var..
590 TL lik ve 990 TL lik (Mesela 990 TL lik üyeliğe 700 TL lik hediye çeki veriliyor) Neredeyse sıfır yatırımla işe başlayıp her ay 1000 lerce TL getiriye sahip olabilirsiniz.
Ayrıca Bu ücretide Peşin ödemek zorunda değilsiniz. Kredi Kartınıza 9 Taksit Yapılabiliyor..
Şimdi Benimle İrtibata geçebilir ve Büyüyen Pazar E-Ticarete Sizde Ortak Olabilirsiniz..

Unutmadan Burası da benim E-Ticaret sitem inceleyebilirsiniz.. www.tiktakkapinda.com

İrtibat Bilgileri;
E-posta: ozguntasarim@outlook.com.tr
Gsm: 0 544 251 77 53

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Grafiker
MustafaCengiz
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
04/08/2014 :  00:23:33  Alıntı

eskiden bu tarz işleri yapan titan saadet zincirleri vardi :) yahu bu tür şeylere kulak asmayin derim E-ticaret ciddi bir iştir ! 590 tl'ye yada 990'tl ye bir daha ödeme yapmayip ömrünün sonuna kadar para kazandıran bir iş yoktur ! tekrarliyorum amacim burada sizleri kötülemek değil sadece gerçekleri belirtmek istiyorum yok 300 tl 500 tl ye e-ticaret kurayım ohh gelsin paralar düşüncesiyle bu işi yapip bir iki ay sonra sitelerini kapatan binlerce insan var az internetten araştırın doğru düzgün bir e-ticaret yapmak istiyorsaniz ciddi yatırımlara ihtiyaciniz var..hem gencbanker size sorucaklarim var ;

madem www.tiktakkapinda.com sizin kendi e-ticaret siteniz neden mail adresi olarak ozguntasarim@outlook.com.tr adresini kullaniyorsunuz ?
Müşteri hizmetlerinden Tedarikçisine, Müdüründen çaycısına, Bilişimcisinden Siparişçisine bir çok emek veren var.. diyorsunuz peki bu cok cok güzel şirketin , deponun ve çalışanların birlikte çekildiği bir fotoğraf gösterebilirmisiniz ? yada Insertlerin broşürlerin yapıldığı resimler ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
aspava38
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
04/08/2014 :  01:07:56  Alıntı
gençbankerin sitesini inceledim incir firmasından alınan bir site böyle firmalar var kendi ürünlerini satmak için bir nevi bu mağazaların kolanlarını satıyorlar isteyenlere. Benim aradığım bu değil zaten yinede teşekkür ederim gençbanker.

mustafaCengiz e de katılıyorum aynen bir nevi titan saadet zinciri.

Mali Müşavir
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
04/08/2014 :  11:32:13  Alıntı
1-İhracat da Resmi Faturanın yanında,Gümrük Beyannamesi dolduracaksınız.İhracat yapacağınız ülke ve ihraç edeceğin ürüne göre ayrıntılı durumlara olabilmekte.Örneğin Avrupa Birliğine ihracat yapacaksanız ATR belgesi lazımken diğer ülkeler için Menşe Şahadetnamesi lazım olabilmekte.Bunun haricinde ürün eğer zirai ise bu ürünü inceletip onay almanız lazım.Bunlar sadece bir kaçı

2-Aldığınız ürünleri en ucuz şekilde kargoya verebilmeniz için,bir kargo şubesine gidip,yetkili müdürle anlaşma yapmanız lazım.Size kargonuz miktarında teklif verecektir.Eğer kargo sipariş adetleriniz artarsa daha sonra alacağınız teklifler sizin için daha uygun maliyetli olacaktır.

3-Satımı en kolay olan ürünler marka olan ürünlerdir.İnsanlar markaları kolayca satın almaktadır.Bunun içinde markalarla görüşüp onlardan konsinye mal anlaşması yapıp sitenizde satabilirsiniz.Ama çok büyük markalardan ürün almanız şirketinizin sermayesi ile doğru orantılı olacaktır.

4-İşe yeni giriyorsanız ki zaten e-ticarette özellikle yeni başlayanlar için konsinye mal tedariği sizin için daha karlı olacaktır.E ticaret sanıldığı kadar kolay bir iş değildir artık

5-Bu işe yeni giriyorsanız,boşa harcanan paranız çok olaktır.Emin olun.Önce şirket kuracaksınız.Sanal pos alacaksınız.Sonra ürün koyup ,özellikle reklam işinden çok paranız gidecektir.Mailing facebok google reklamlarınız olacaktır.Site isminizin kaliteli olması da çok önemli olacaktır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
aspava38
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
05/08/2014 :  10:42:11  Alıntı
mali müşavir teşekkür ederim cevaplarınız için. Evet bende farkındayım aslında e-ticaret sanıldığı kadar kolay değil o yüzden detaylı bir şekilde araştırıyorum.

masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
20/12/2014 :  18:37:13  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - carpedimbaby
Bunlara hiç mi hiç gerek yok.

www.gelecekinternette.com adresini inceleyin...
www.incirsunum.com 'u inceleyin....

masrafsız tasasız eticaret nasıl olur görün...

isterseniz detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.

05438293355
Umut

Telefon numaram whatsapp yada sms ile ulaşabilir dilerseniz arayabilirsiniz.

İnceledim forumda olan bilgilerden farklı birşey göremedim E ticaret sitesi pazarlama amacıyla yapılmış videodan başka birşey yok
Farklı bir şeye değinilmemiş Sanki siteyi yapıp yattığı yerden para kazanacak yatırımcı gibi bir intiba bırakmış Öyle olmadığını artık kuşlar tavşanlar anladı
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
yilmazdel
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
04/02/2015 :  21:49:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
.

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : İletişimci

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.34 saniye.
22:41:54, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım