Arsaya İnsaat Yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Arsaya İnsaat Yapmak

Gkhnlcn
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
25/07/2014 :  00:45:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Tr de arsam var insaat yapmak istiyorum yada mutahit olmak istiyorum neler ve nereden baslamam gerekiyor
GkhnLcn

Yerleşim : Avustralya / Sydney  |  Meslek : Yöneticilik
eses_serdar
Üye

Toplam 196 yazı
28/07/2014 :  12:41:39  Alıntı
inşaat yapmak istiyorsanız inşaat mühendisine gidip proje çizdirip onaylatmanız gerekiyor belediyeden sonrası baya çok yazmak için baya bi zamana ihtiyacım var oda şu anda mevcut değil çalışıyorum çünkü. ama müsaid bir zamanda size detaylı olarak yazarım. siz kararınızı verin ona göre bilgilendirme yapabilirim. size referans olarak eskişehirde ayd yapı var benim yakınımdır her türlü inşaat bilgisini sana oradan sunabilirim. e mail adresim eses_serdar@hotmail.com. saygılarımla
eses_serdar

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
melihgcn
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
28/07/2014 :  15:08:24  Alıntı
Turkiyede nerede yeriniz.ogrenebilirmiyim
*Kağıt* = Hayat

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ozyapi
Yeni Üye

Toplam 45 yazı
23/09/2014 :  10:41:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

arsanın bölgesi önemli arkadaş maliyet heryerde aynı ön çalışmanı iyi yap yoksa arsanda paranda emeğinde boşa gider takıldığın yer olursa ara belki bi yardımımız olur.0532.690.09.85

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mimar
stfurt
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
29/09/2014 :  14:02:10  Alıntı
mrb.GkhnIcn.bendeyurtdışında.bulunuyorum.amatürkiyede.de.inşaat.la.ugraşıyorum.isterseniz.görüşelim.hayırlısıolsun.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret
yasinertok
Üye

Toplam 117 yazı
15/10/2014 :  10:33:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
detaylı bilgi alabilir miyim?

yasinertok@hotmail.com
www.asertoklar.com
ase

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
villayaşam
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
28/11/2015 :  00:37:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Villa Yaşam tek katlı, dubleks ve tribleks villa modelleri ile ister konut isterse iş yeri projelerinizde betonarme karkas yapı sistemi, markalı malzeme kullanımı ve kısa inşaat süresi ile projelerinizde profesyonel çözümler sunmaktadır.

Villa Yaşam sisteminin en önemli avantajlarından biri esnek mimari yapısıdır. Konutu inşa ettirmeden satın almanın avantajı olarak ana taşıyıcı ve konut imajı bozulmadan oda sayısında ve büyüklüklerinde değişiklikler yapabilir, zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun yeni tasarımlar yaptırabilirsiniz.

Villa Modellerimiz ve Detaylı Bilgi İçin;
www.villayasam.com
Profesyonel Çözüm Ortağınız;
www.villayasam.com

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : İmalat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.73 saniye.
01:01:21, 1 Mayıs 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım