Online Lokantacılık Yapmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Online Lokantacılık Yapmak

ankara2929
Üye

Toplam 574 yazı
13/07/2014 :  00:34:48 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar;
Ankarada'yım, yazılım firmam var, proje olarak online yemek satışı yapmak istiyorum, ancak, diğer firmalar gibi değil, bir lokanta ile anlaşıp o lokantanın ürünlerini satmak istiyorum, sizce bu iş tutar mı? yani diğer firmaları ekleyip onlar üzerinden komisyon alarak değilde, bir restaurantla anlaşıp o dükkanda yapılan yemekleri , online olarak kapıda ödemeli olarak yapmak istiyorum bu iş sizce tutar mı? Fikirlerinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
ahmedfaruk
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
13/07/2014 :  17:12:32  Alıntı
kardes nacizane fikrim olmaz, olursada kar marjin cok dusuk olur.cunku baska lokantadan alip satacaksin. ama kendi lokantan olsaydi ve ekstra boyle bir hizmeti uygulasaydin olabilirdi.

Yerleşim : Belçika / Gent
ankara2929
Üye

Toplam 574 yazı
14/07/2014 :  01:17:31  Alıntı
haklısın ahmedfaruk aracı olarak çalışacam, ancak sürüm olur mu? böyle bir projede arkadaşlar, mesela diyelimki kebap türü ürünlerde 2-3 tl kâr marjım olacak, günlük 80 -100 kişi yada işyerine hizmet verebilir miyim? iş tutar mı? seo lu olacak.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
14/07/2014 :  10:17:29  Alıntı

musterınız yemeksepeti gibi yuzlerce secenek sunan bır yer varken neden sadece sızden alsın?
lokanta çok kalıtelıyse neden dırek lokantayı arayıp yemek orda sıparıs vermesın?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
kara mela
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
15/07/2014 :  02:39:54  Alıntı
Denemeden bi şey bilinmez.benim düzce merkezde pide börek döner ve pide güveç dukkanim var.sen sistemi kur düzce için kendi reklamini yap sadece siparişleri al.dagitimi biz yapalim sende komisyonunu al.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf
ryucel
Üye

Toplam 122 yazı
15/07/2014 :  17:43:37  Alıntı
bu sektörün lideri yemeksepeti.com yüzlerce işletme hizmet veriyor senin düşüncen ile bu iş olmaz zzaxiss'de dediği doğru üstelik biliyorsun ki tek işletmeyle bu iş kazandırmaz sürüm olsa bile işletme kazanır sen bişi kazanmazsın

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
simbadısticaret

Yeni Üye

Toplam 46 yazı
16/08/2014 :  12:10:44  Alıntı
bu ısten ıyı para kazanabılırsın. Yalnız anlasacagın lokantanın fırması vızyonu ve sana nasıl bır hızmet sunacagı. Sunacagı bu hızmetın şeklı kalıtesı onemlı. Ankarada bellı bır bolgeyemı yoksa tum ankarayamı hıtap edeceksın. Tüm ankaraya hıtap edebılmen ıcın anlasacagın lokantanın bırkac subesı olması lazım. Yeterkı gırısım ruhun olsun. Bana sorarsan bır fırma ıle anlasmak yerıne. genel bır yazılım yapıp. ulasabıldıgın buyuk lux lokantalarla anlasabılırsın. nlıne bır hat kurup sadece yazılım hızmetı verebılırsın. reklamlar da sana kalır. bır ara bende dusundum bu ısı ama cok vaktımı alacagımdan vazgectım

Yerleşim : Türkiye / İnegöl  |  Meslek : Mobilya
theturk
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
15/09/2014 :  09:18:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bunun yerine online kahvalti daha mantıklı geliyor bana. bol secenekli kendi menünü kenin yap biçiinde sabah 5 - öğle 12 saatleri arasına bir iş modeli.
öyle ki lokanta gibi uzmanlık istemez kahvaltı menülerini iş edinip aracıyı devre dışı bırakıp kendinizin yapabileceği bir olay olsa gerek..

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
yavuzata
Yeni Üye

Toplam 45 yazı
15/09/2014 :  16:00:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
hocam meslektaşız çok güzel bir meslek yazılımcılık bence en iyi bildiğin işi yap derim o proje yemeksepeti gibi bir projeden sonra yemek üzerine türkiyede hiç birşey tutmaz

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Şişlili
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
24/09/2014 :  01:49:28  Alıntı
tutmaz hiç bulaşmayın deneyen ve batan biçok kişi oldu yemek sepeti varken şans yok.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.58 saniye.
16:01:53, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım