İçimizdeki Güç / Çekim Yasası - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İçimizdeki Güç / Çekim Yasası

bendenizim
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
19/07/2008 :  20:05:11 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İNANMIYCAKSINIZ ama çekim yasası gerçek oldu.
bundan 2 sene önceydi.
1 hafta evden dışarı çıkmadım.
sitres altındaydım,canım çok sıkılmış adeta bunalıma girmiştim.manevi nedenlerle sanırım.çünki maddi sıkıntım hiç olmadı.
gene sigara içiyorum üst üste yakıp söndürüyorum.
bir şişe viskiye adeta su içer gibi içme çabasıyla yudumluyorum.benim odamın tavanında bir pervane var klima haricinde hoş duruyor ve kafa dağıtıyor sürekli bakınca.pervaneyi çalıştırdım ve uzanmış ona bakıyordum.
ama hani insanın ilk doğduğu zamanlar yada küçük bebekliğinde,sitres v.s hiçbirşey olmaz ,hiçbirşey düşünmez,tamamen düşnceyi ve sitresi sıfıra indirmiş bir boşlukta buldum kendimi.
pervanenin dönüşünü hiç kaçırmadan takip ediyorum.
ve aklıma tek birşey geldi.
ben honda civic kullanıyordum o sıralar ,ve ailemle bir akraba ziyaretine gittiğimizde çok beğendiğim x5 bmv jip vardı. ama pek üstünde durmamıştım.
evet aklımdan tek geçen o jipte kendimi sürat yaparken görmek oldu.çok neşeliyim çok keyifliyim ve jipi sürüyorum upuzun sınırsız bir yoldayım(alkolünde etkisi olduğunu düşünüyorum,okadar sitres altında ve sinirliyken bir anda hayal ederek bukadar mutlu olmak)
bu şekilde uyumuş kalmışım.
ve ne oldu biliyormusunuz,babam bu çocuk kendini eve kapattı böyle olmaz deyip gidip bir araba almış bana süpriz yaptılar. x5 bmw inananabiliyormusunuz.
ben bunun hayalini önceki gün kurduğumu ve bunun gerçekleştiğini ,aileme dahi söyleyemedim.ve bu benim özel sırrım oldu uzun yıllar boyunca,ama artık bu sırrın kitabı ve filmi de çıktığına göre artık bu yaşadıklarımın bilinmesini istiyorum.ve kendi güücünüze evrenin gücüne inanmanızı istiyorum.
evet bir sırr var .ve bu sırr sizinde mutluluk sırrınız olabilir.denemekten korkmayın kendinize ve içinizdeki güce inannın,o güç size imkansızların aslında siz imkansız sandığınız için olmadığını ve imkansız diye birşeyin olmadığını kanıtlıyacaktır.

Yerleşim : Türkiye / İngiltere  |  Meslek : Emekli
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
19/07/2008 :  21:35:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bu da mı alıntı piss adam. neremle gülsem ki acaba ??
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.77 saniye.
02:32:12, 2 Mayıs 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım