İş Kurma - Oduncu Gömleği / Kumaşı - - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Kurma - Oduncu Gömleği / Kumaşı -

spectural
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
14/06/2014 :  13:41:58 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese selamlar,

Sadece gömlek satışı yapacağım bir iş kuracağım. İnternet üzerinden biraz bilgi toplayıp fikir edinmek istiyorum. Acelem yok, sağlam temelli bir girişime adım atmak istiyorum.

Öncelikle,
İnternet üzerinden araştırma yaptım, ancak oduncu gömleği pek bulamadım. Daha doğrusu oduncu gömleği diye kareli ince kumaş gömlekler var. Aradığım kumaş türü kalın kumaştır.

Aşağıda fotoğraflarını paylaştığım desen ve kumaş türünde gömlekleri nasıl temin edebilirim? Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Öğrenci
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
16/06/2014 :  17:07:44  Alıntı
yanlış anlamayın ama artık oduncu gömleiği kalmadıki piyasada kaç sene önce bir furya vardı bitti gitti.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
bayburt
Üye

Toplam 151 yazı
16/06/2014 :  20:08:33  Alıntı
90 lı yıllarda furyaydı ama kışın yinede satılıyor.sürümlü değil . toptancılara bak

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğretmen
tradeengineer
Üye

Toplam 292 yazı
17/06/2014 :  09:32:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Bu kış( 2014 kış) yeniden moda oldu, bir daha ne zaman olur bilemem.
Fakat aynı desen ince gömlekler moda :)
Fırtınalar kopuyorsa beyninde bir gün başaracaksın. Sadece adım at.
KARTPOSTAL İÇİN www.instagram.com/postcard_kartpostal
Pul, efemera, tarzıma göre eski koleksiyonlar ve eski ürünlerle ilgilenmekteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
spectural
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
17/06/2014 :  21:56:10  Alıntı
Çok satılıp satılmaması o kadar da önemli değil. Sadece bunun eksikliği var. Bu gömleğin tedarikçisi lazım bana :)
No risk, No fun

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Öğrenci
siilam
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
20/06/2014 :  15:55:20  Alıntı
merhabalar konicks kullanıcıları tekstil alanındaki imalatçıların dikkatine bizler şirket olarak 2005 yılından itibaren türkiyede ve yurt dışında konfeksiyon ve hazır giyim alanında faaliyet gösteren imalatçı firmaların her çeşit örme kumaş taleplerine cevap vermekteyiz.şirketimiz kumaş alım satımı yapan bir firma değildir direk üreticiyiz bu konuda ihtiyaç sahiplerinin isteklerine şimdiden cevap vermekten onur duyarız talepleriniz için irt. ömür korkmaz iltş:05436685177 MAİL: siilam1985_@hotmail.com zeytinburnu- İSTANBUL

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
flawlessmt
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
22/06/2014 :  21:31:37  Alıntı
merhaba oduncu gömleği diye gömlekler artık pek üretilmiyor onun yerine filanel dediğimiz gömlekler üretiliyor oduncu gömlekleri cok kalın oluyor filanel gömmlekler normal gömleklerden biraz daha kalın oduncu gömlekler gibi tüylü oluyor eğer istediğin bi kumaş varsa ben yapabilirim o kumaşı sana ama dediğim gibi oduncu gömleğin piyasası kalmadı bilgine
istemek başarmanın yarısıdır

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.7 saniye.
01:27:10, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım