Nerden Buluyorlar? - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Nerden Buluyorlar?
 2 

blackops
Üye

Toplam 711 yazı
03/03/2014 :  06:59:04 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaslar abilerim öncelikle benim sormak istediğim şu üretim ve hizmetler olmak üzere iki ana grup üzerinden insanlar iş yapıyor çalışıyorlar peki yapılacak bu işleri insanlar nerden düşünüp buluyorlar mesela ben nevşehirdeyim ve burda olmayan ve diğer şehirlerde var olan bi iş var diyelim benim bulunduğum bu şehrinde buna ihtiyacı var peki bu tür işleri nerden buluyorlar tamam parası olan insanların danışmanları felan varda yani özetle bu fikir bilgileri nerden ediniyorlar? çok merak ediyorum arkadaslar ve bi çok kişiye faydalı yazılar çıkabilir burdan...az yada çok parası olupta ne iş yapacağını bilmeyen insanlara da yararı olur

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
blackops
Üye

Toplam 711 yazı
05/03/2014 :  02:59:34  Alıntı
abilerim bu söylediğiniz kitapların internetten içeriklerine ve kısa kısa özetlerini baktım hepsi çok şahane olduğunu söylemek isterim böyle kitap önerileriniz var mı başka bu kitaplarıda zaten sipariş edecem...

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
BURHAN TUNCA
Üye

Toplam 107 yazı
27/03/2014 :  13:40:45  Alıntı
Merhabalar iş konusunda size öneride bulunmak isterim. piyasaya çıkan yeni bir ürün piyasa bu konuda cok boş.
ürün 10 saniye gibi kısa bir sürede görsel olarak test edilebiliyor. iyon teknolojisi, bir fizik kanunu olarak elektrik vasıtası ile iyon üretmektedir. dünyada kullanılan bir teknoloji fakat Türkiye de pek bilinmiyor ama ürün tanındıkça talep artıyor. karmarjıda yüksek...
cihaz, pirize takılınca negatif iyon üretimine başlıyor. (iyon teknolojisi) küçük bir ürün olmasına rağmen faydaları çok.
cihaz ne işe yarar:
Bulunduğunuz kapalı ortamdaki havayı toz, koku, sigara dumanı, polen gibi mikro-kirleticilerden ve aynı zamanda bakteriler, virüsler, küf, mantar grupları, gibi tüm mikro-organizmalardan temizlemekle kalmayıp sürekli olarak, havadaki oksijeni açığa çıkarır. ev yada ofisimizdeki Odayı negatif iyonlarla doldurur:
ortamda homojen olarak (-) iyon yayar Bu sayede, havayı canlı – cansız her türlü mikro-kirleticiden, arındırıp oksijen oranı yüksek solunabilir temiz kaliteli hava elde edilir ve bunun sürekliliği sağlanır. Başka bir deyişle, negatif iyonların yoğunlaştırılmasi ile havada dolaşan mikrop, kirletici partiküller, polen ve sigara dumanından oluşan atom tanecikleri tamamen yok olmakta. Bu tanecikler negatif iyonlar tarafından emilip iyonize edildiği anda teneffüs edilen hava mükemmel şekilde temizlenmektedir
NEGATİF İYONLARIN MUCİZELERİ nden bazıları şöyle sıralanabilir.

Sitres, defresyon, zihinsel yorgunluk, uykusuzluk, kas yorgunluğu, migren, erken cilt kırışması, cilt bozuklukları, tansiyon, romatizmal ağrılar, çağımızın hastalığı kabul edilen, özellikle çocukları vuran astım ve alarjiler, nefes darlığı, mikrobik enfeksiyonlar gibi pek çok rahatsızlığı sürekli kullanımda tedavi ediyor. Sinek, karınca ve hamamböceği gibi zararlılar yüksek Negatif Hava iyonu içeren odaları çoğalmaya ve yerleşmeye uygun görmezler. Bu şekilde, evimiz yada iş yerimiz bu zararlılardan doğal bir şekilde kurtulmuş olur.
Negatif Hava İyonları Küf oluşumunu da engeller.
KULLANILDIĞI YERLER :
Konutlar, Ofisler, Camiler, Oteller, sürücü kursları, Hastaneler, Ameliyathaneler, Yoğun Bakım Üniteleri, Spor Salonları, Güzellik Merkezleri, Yatak Odaları, Rehabilitasyon/ Reanimasyon Merkezleri, Laboratuvarlar, Klinikler, Yatakhaneler, Okullar ve Eğitim Merkezleri, Kreş ve Çocuk Yuvaları, Sinema-Tiyatro ve Konferans Salonları, Bar, Disko, Cafe ve Eğlence Merkezleri, Kahvehaneler, Lokaller, Lokantalar, kuaför salonları, kısacası tüm işletmeler ve Yaşam alanları…

Cihazın iki tip üretimi var. konut ve ofis tipi diğeri ise daha geniş alanlar için. ayrıca cihazın kapasitesini de arttırabiliyoruz talep üzerine. imalat birinci el dip fiyat çok uygun... perakende satışlarda %400-500 gibi kar ile satılmasına rağmen her kesimin rahatlıkla satın alabileceği bir fiyat. yüklü alım yapan müşterilerimizin talebi üzerine dış ambalajlara ünvanlarını ve tel numaralarını belirtiyoruz...
AYRICA İhracat fazlası çeşitli elektronik ürünlerimiz de stoklarımızda bulunmaktadır bu ürünlerin depoda yer teşkil etmemesi açısından da spot fiyatına verebiliyoruz tabiri caizse bir paket sigara fiyatı gibi. depomuzda yer teşkil ediyorlar. değerlendirmek isteyen tüm arkadaşlara spot ürünlerde yardımcı olabiliriz. bazı firmalar ise bu tip spot ürünleri alıp müşterilerine kaliteli özel promosyon amaçlı veriyorlar. Değerlendirmek isteyen tüm arkadaşlarla çalışmak isteriz... saygılarımla...
burhan tunca

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
nedimd
Üye

Toplam 277 yazı
28/03/2014 :  09:13:24  Alıntı

burhan bey neden burda ürünün ne olduğunu adını cismini resmini söylemiyorsunuz?
nedim

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.55 saniye.
07:45:32, 2 Mayıs 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım