İhraç Fazlası Cocuk Giyim(zara-george-h&m-) - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İhraç Fazlası Cocuk Giyim(zara-george-h&m-)
 2 

AYAKKABICI
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
29/01/2014 :  17:32:50 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

MERHABA ARKADASLAR...PAZARLARDA ORJINAL ZARA-H&M-MAYORAL-BOYNER-GEORGE-NEXT-DİSNEY... BEBEK&COCUK ÜRÜNLERİ GİYİSİLERİ SATILIYOR COK UYGUN FIYATLARA...PAZARDAKI SATAN KISILER BU URUNLERI NERDEN ALIYORLAR NEREDEN BULUYORLAR BANA BILGI VERECEK OLAN BIRI VARMI ARANIZDA....YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM BENDE ALIP KUCUK BI DUKKANDA SATMAK ISTIYORUM.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • 22hayal
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    14/01/2015 :  12:26:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - VSL
    İstanbul dışında pazarda satıyorsanız verebilirim bütün markalar çocuk bay bayan 1.kalite

çocuk ürünlerinizi mail atabilirmiiniz

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Esnaf
    VSL
    Üye

Toplam 628 yazı
    14/01/2015 :  19:19:56  Alıntı
    Modellerin hiçbirini buradan ve netten paylaşım yapmıyoruz siz lütfen kendinizi tanitin ve satış yapacağınız
    Bölgeyi bildirin görüşelim.

Vsl-34@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    murattkm
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    20/01/2015 :  08:37:59  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - VSL
    İstanbul dışında pazarda satıyorsanız verebilirim bütün markalar çocuk bay bayan 1.kalite

VSL bey ben yurtdisinda cocuk giyim satiyorum. Mumkunse cocuk&bebek giyimlerinizi fiyati ile beraber mail gonderebilir misiniz?
    Diger arkadaslarda elinizde 1. kalite markali cocuk&bebek giyimleri toptan varsa mail ve fiyat olarak mail atabilirsinzi...

mikky134@yandex.ru
    murattkm

Yerleşim : Türkmenistan / Ashgabat  |  Meslek : Ticaret
    erdenerizm
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    24/02/2015 :  09:09:49  Alıntı
    İstanbul dışında satılmak üzere yazlık bayan çocuk zara bershka esprit mango gibi tanınmış markaların ihraç fazlası ürünlerini arıyorum. 30-50 bin arası alım yapıcam. elinde ürün bulunanlar erdenerizm@hotmail.com adresine resim fiyat bilgisi gönderebilir. Not: Aranan parti malıdır!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
    guler8287
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    13/10/2015 :  10:55:15  Alıntı
    arkadaşlar pazar da satmak ihraç malı markalı çocuk ve bebek ürünleri arıyorum.yardımcı olabilecek arkadaşlar varmıdır acaba???
    guler8287

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    smart.trend
    Üye

Toplam 113 yazı
    14/10/2015 :  19:09:56  Alıntı
    Keyf.in
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - bodrumist
    Arkadasim merter,e git orada arastir mutlaka bulursun eger istersen benim elimde h&m marka ic camasir var.daha detayli bilgi almak istersen arayabilirsiniz beni 0544 350 34 48 ismim ferdi coskun

merhabalar
    biz iran serbest ticari bolgesinde magazalarimiz bulunmak uzere tum iran'a pazarlama ve toptan satis hizmeti vermekteyiz.

bu nedenle iranda pazarlamak uzere : urunlerin toptan resimli fiyat listesini ve detayli bilgi rica ediyorum.
    saygilarla behzad farshbaf
    +98 914 769 1763
    smart.behzad@yahoo.com
    saygilarla : behzad farshbaf
    tell : 0098 914 769 1763 (whatsapp,line,tango,...)
    e-mail : smart.behzad@yahoo.com

Yerleşim : İran / Tabriz  |  Meslek : Ticaret
    star cocuk
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    20/10/2015 :  11:58:33  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - kaans
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - tamyaz
    Sayın Ayakkabıcı; Elimde Disney in ihraç fazlası Çocuk Mont - Sweat ve kız Çocuk penye ve elbisesi var
    Adetler : Mont 200 Adet Tane : 8,5 Tl - Sweat 175 Adet Tane : 6,5 Tl. KIz penye ve Elbise 275 adet Tane : 4,5 Tl. İlgilenirseniz resimlerini mail olarak atabilirim.

kaan.metehann@hotmail.com ben de fiyat ve resim rica ediyorum, tşk.
    Hasan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
    star cocuk
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    20/10/2015 :  12:01:18  Alıntı
    Gelisim.in
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - kaans
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - tamyaz
    Sayın Ayakkabıcı; Elimde Disney in ihraç fazlası Çocuk Mont - Sweat ve kız Çocuk penye ve elbisesi var
    Adetler : Mont 200 Adet Tane : 8,5 Tl - Sweat 175 Adet Tane : 6,5 Tl. KIz penye ve Elbise 275 adet Tane : 4,5 Tl. İlgilenirseniz resimlerini mail olarak atabilirim.

kaan.metehann@hotmail.com ben de fiyat ve resim rica ediyorum, tşk.
    Hasan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
    hepsinerakip
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    29/10/2015 :  17:51:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Bebek giyim sektöründe eticaret üzerinden satış yapan firmalara bayilik verilecektir.
    Siz satın biz kargolayalım.
    http://www.hepsinerakip.com e ticaret sitemizde çocuk patiğinden ,tulum,iç çamaşırı,hastane çıkışı, 0-10 yaş arası pantolon,ikili takım,gömlek,tişört,mont,hırka,eşofman takımı,üçlü takımlar,kışlık ve yazlık ürünler,önlük,battaniye gibi bir çok üründe %20 ile %70 lere varan kar marjı ile satış yapabilirsiniz.
    www.hepsinerakip.com
    www.ertugannebebek.com

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Ticaret
    cicisler
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    31/10/2015 :  20:53:14  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - tamyaz
    merhaba urunleri fiyatlariyla banada mail atabilirmisiniz teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını
    cicisler
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    31/10/2015 :  20:55:38  Alıntı
    Keyf.in
    merhaba ihrac fazlasi markali cocuk urunleri satan arkadaslar urun resimleri ve fiyatlariyla mail atabirmi teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını
    hcingir
    Üye

Toplam 120 yazı
    06/12/2015 :  14:40:09  Alıntı
    Kırgızistanda satmak üzere ihraç fazlası (defosuz) ürünlerden elinde olanlar bana maille fiyat ve resim atarlarsa alabilirim. hcingir@yahoo.com
    hcingir

Yerleşim : Kırgızistan / Bişkek  |  Meslek : Emekli
    çınar dış ticar
    et

Yeni Üye

Toplam 38 yazı
    13/12/2015 :  00:29:07  Alıntı
    İhraç fazlası ürün satan arkadaşlardan ürün resim ve fiyat bilgilerini yollamalarını rica ediyorum

Herkese HAYIRLI işler
    dermanaydin

çınar dış ticar
    et

Yeni Üye

Toplam 38 yazı
    13/12/2015 :  00:31:12  Alıntı
    Gelisim.in
    Çınar dış ticaret

Email; dermanaydin@hotmail.com
    dermanaydin

erenbektas
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    12/03/2016 :  23:24:55  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - efeozay
    ben satıyorum. hepsinden facebookta arat toptankontorparca@hotmail.com diye
    merhaba efe bey bende urun alnak ıstıyorum ama face kullanmıyorum rıca etsem maıl de resım ve fıyat bılgısı paylasabılırmısınız bektaseren195@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    erenbektas
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    12/03/2016 :  23:28:49  Alıntı
    Gezin.in
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - tamyaz
    merhabalar toplu mıktarda urun almak ıstıyorum rıca etsem urunlerı fıyatlarıyla bırlıkte resımlı olarak maıl atarmısın bektaseren195@gmail.com

erenbektas
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    12/03/2016 :  23:38:41  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - low33
    Beyler elimle 2 kalite zara bershka vs ve çoçuk ürünleri bulunmaktadır. . 1 kalite h&m next -george gibi ürünler olmak üzere sürekli markalar değişmektetir
    Timberland , Pull and bear , Diesel , miss sixty . Blanco bu markalar arasında değişmektetir. 1 kalite mal iç piyasaya verilmemektedir.
    hepsi ihraaçat fazlası ve orginal ürünlerdir .
    0537 416 72 95 -
    ürunlerinizi fıyat ve resımlerıyle maıl atabılırsenız cok sevınırım yuklu mıktarda mal almak ıstıyorum bektaseren195@gmail.com

erenbektas
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    12/03/2016 :  23:41:26  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - tamyaz
    urunlerınızın resımlerını fıyatlarıyla bırlıkte maıl atabılırmısınız rıca etsem bektaseren195@gmail.com

viptoptan
    Üye

Toplam 194 yazı
    14/03/2016 :  18:55:10  Alıntı
    İhraç fazlası markalı bay ve bayan boxer toptancısıyız
    İlgilenen arkadaşlara bilgi verebiliriz

Yerleşim : Türkiye / İskenderun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    enises
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    09/05/2016 :  09:47:37  Alıntı
    Ihracat fazlasi Marka cocuk ve Bayan giyim ariyorum tekleme de olabilir.Elinde olan varsa lutfen resim ve fiyat atsin.

Yerleşim : Bulgaristan / Ruse  |  Meslek : Serbest meslek
    diloe
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    09/05/2016 :  23:25:34  Alıntı
    penti marka bikini takım 25 tl toptan satışımız vardır 0507 487 61 35

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğretmen
    sparhawk
    Yeni Üye

Toplam 8 yazı
    09/07/2016 :  13:57:12  Alıntı
    merhaba.Mağazamızda satılacak Ihracat fazlasi Marka cocuk modelleri arıyorum.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf
    aslanoglu
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    09/07/2016 :  17:46:53  Alıntı
    Marka ihracat fazlası çocuk giyim ürünleri arıyorum mağazamda satmak için. Telefon 0506 144 70 99

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Tekstil
    Turgay0068
    Yeni Üye

Toplam 72 yazı
    08/08/2016 :  12:59:04  Alıntı
    Vsl fiyat ve resim atabilirmisin trg.tmz@hotmail.com

Turgay0068
    Yeni Üye

Toplam 72 yazı
    08/08/2016 :  14:56:47  Alıntı
    Vsl kardesim tokat ve amasya bolgesi icin yuklu alim yapmak istiyoruz maili ustte attim .

dsahin55
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    27/09/2016 :  14:31:38  Alıntı
    Merhabalar,
    İlkokul Çocukları için okul cevresinde satabileceğim eşofman takımlarına ihtiyacım var, ailelerin gelir seviyesi orta derecedir, 20-40 arası satabileceğim, bana da kar kalmasını düşündüğüm 500adet çocuk eşorfmanı arıyorum, ilgili toptancı arkadaşların d_sahin55@hotmail.com adresime veya 5373900255 numaralı telefondan ulaşmalarını rica ederim.

01.10.2016 tarihinde bursada vişne caddesi toptancılarını gezerek fiyat ve fikir edinmeyi düşünüyorum, fiyat hususunda anlaşabilirsek herkes nasibini yemiş olacak.
    Muhasebe Finans

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
    özgeaktas
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    28/09/2016 :  19:12:44  Alıntı
    merhaba ;
    bayan giyim olmak sartı ile ihraç fazlası marka ürün satın almak istiyorum.İstanbul da elinde bayan giyim olan arkadaşlar fiyat ve resim paylaşırsa sevinirim.
    hemen alım yapacağımızdan dönüşlerin hemen olmasını özelikle rica ediyorum.
    ozgeaktas5663@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
    cansinbebe
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    14/11/2016 :  18:49:22  Alıntı
    Parekende magaza, pazarda satmak için markalı veya parti malı cazip çocuk ürünleri arıyorum ilgilenen varsa
    grafikdesign_34@hotmail.com mail bekliyorum
    cansınn

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim
    xhiltix
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    13/02/2017 :  23:33:39  Alıntı
    cazip fiyatlarda bebek ve çocuk ürünleri arıyorum. ilgilenenler katalog ve fiyat listelerini xhiltix@mynet.com adresine gönderebilirler.
    imz A

Yerleşim : Türkiye / Hakkari  |  Meslek : Ev kadını
    Demirdelen
    Yeni Üye

Toplam 93 yazı
    23/03/2017 :  13:53:23  Alıntı
    Dökme ürün mağazası açmak istiyorum. Ürünleri olanlar lütfen mesaj bırakın

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama

13.62 saniye.
    02:32:58, 5 Ağustos 2020, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım