Promosyon Ürünü Olarak Ne Verebilirim? - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Promosyon Ürünü Olarak Ne Verebilirim?
 2 

tarıkbugra
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
16/01/2014 :  22:14:08 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar Merhaba
Ben halı yıkama işi yapıyorum ve belli metrekare halı yıkatan müşterilere promosyon ürün vermeyi düşünüyorum yıkatmaya teşvik etmek için neler olabilir tecrübesi olan aklına parlak bir fikir gelen veya elinde stoklu ucuz ürün olan arkadasların yorumlarını beklıyorum ürünleri toptan alabilecek bütçem var her müşteriye bir adet vermeyi düşünüyorum promosyonun fiyatıda 10 tl kadar olabilir saygı ve sevgiler...
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
Yılmaz Kukur
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
14/05/2014 :  15:36:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Mikrofiber temizlik bezi üretiyoruz. Deterjan kullanmadan temizlik yapabilen ve sildikten sonra kurulamaya gerek bırakmadan temizlik yapabilmenizi sağlıyor. Promosyon olarak üzerine baskı yapabiliyoruz. Burada işinizi en çok görecek olan şey şu ki; ürün evlerde 3-5 yıl kadar dayanıyor. Üzerindeki baskıda bu süre zarfında çıkmadan okunabiliyor. Yani 5 yıl boyunca her gün tüketicinin gözünün önünde olma şansınız var. 1TL-2 TL arası ambalajsız olarak ürebiliyoruz. İlgilenirseniz www.technolog.com.tr yada www.mikrofiberbez.org tan bize ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Sanayici
sel1373
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
31/08/2014 :  22:11:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşlar ben bir arkadaşın fikri ile lazer markalama makinası aldım. makine ile her şeyin üzerine lazer yazı yazabiliriyorum. şuan ağırlıkta promosyon ürünlerin
örnek
Kalem, anahtarlık vb ürünlerin üzerine isim yazıyorum
Aynı zamanda bu lazer ile her türlü otomotiv.makina ve üretim sektörlerinin ürettiği parça üzerine seri no,barkod logo yazabiliyorum. Belki bir çok kişi biliyordur lazer ile yazıyan yazıyı silinemiyor. fakat şuan işler çok kötü ve kendim yapacak birşeyler arıyorum. her türlü iş fikrine açığım

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Muhasebe
arman
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
18/09/2014 :  18:03:58  Alıntı

Halıları yıkamaya genelde hanımlar verdiğinden direkt onlara yönelik, ilgilerini çekecek bir promosyon ürünü verebilirsin. Bu onların mutfakta kullandıkları sürekli bir ürün de olabilir, kısa vadeli bir ürün de olabilir. 10 liraya kadar dediğin için örneğin bir tava veya tencere verebilirsin. mutfak önlüğü verebilirsin, deterjan verebilirsin. Vs.

Yerleşim : Türkiye / Bs  |  Meslek : Esnaf
hasan benli
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
22/10/2014 :  21:16:23  Alıntı
degerli kardeşim yıkamış oldugun halıları ne şekilde teslim ediyorsun poşetlimi veriyorsun biz halı hurcu üretiyoruz her renk ve boy bulunuyor hanımların da çok hoşuna gidiyor bizim hurçlarımız işlemelide var düzde mevcut ilgilenirseniz tel numaram 05061301992 24 saat açık arayın bilgi verelim iyi çalışamalar kardeşim

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Esnaf
ISTANBULUEE
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
03/11/2014 :  03:26:44  Alıntı
bence mp3 ver promosyon olarak ben denedim mükemmel dönüş hem çok kullanışlı hemde fiyat olarak çok uygun
7 tl ye geliyor toptan fiyatı garantili ve faturalı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
Adil Birer
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/12/2014 :  18:08:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
hocam çok şık duvar saatleri imalatı yapıyoruz promosyon calışmalarımızda mevcut size özel bi tasarım çalışması yapabiliriz dönüşümününde olacagından emin olabilirsiniz wep sitemizden ürünleimize bakabilirsiniz saygılarımla
adil birer bymodatasarim.com adilbirer@hotmail.com adilbirer@gmail.com fatih sultan mehmet mah güley sok no 45 - 05362719936

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
hasan benli
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
12/12/2014 :  02:26:33  Alıntı
degerli kardeşim yazına daha öncede yorum göndermiştim ben antalyada çeşitli ürünler yapmaktayım örnegin şu an havlulu mutfak önlügü üretiyorum çok ta güzel hanımların hergün kullandıgı bir ürün bana 05061301992 den ulaşabilirsin iyi çalışmalar

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.17 saniye.
01:45:48, 15 Mayıs 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım