E-ticaret İçin Tedarikçiler Aranıyor - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

E-ticaret İçin Tedarikçiler Aranıyor

bybb35
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
15/12/2013 :  22:23:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İyi forumlar arkadaşlar
internetten satış yapabilmem için kendime devamlı çalışacak başlarda biraz bana destek olucak tedarikciler arıyorum.

Elinizdeki ürünlerin Fotoraflarını,Fiyat bilgisini,Stok Bilgisini mail yoluyla ve telefon numaranızla iletiniz eğer uygun olursa telno dan size mutlaka dönülecektir.

ANI YAŞA / CARPE DİEM

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf
trendyol
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
28/02/2014 :  01:13:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
istanbul başakşehire yakın tedarikçiler aranıyor.
site adımız aşağıdadır.
siteden iletişime geçebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını
aktassa
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
08/06/2014 :  18:20:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - bybb35
İyi forumlar arkadaşlar
internetten satış yapabilmem için kendime devamlı çalışacak başlarda biraz bana destek olucak tedarikciler arıyorum.

Elinizdeki ürünlerin Fotoraflarını,Fiyat bilgisini,Stok Bilgisini mail yoluyla ve telefon numaranızla iletiniz eğer uygun olursa telno dan size mutlaka dönülecektir.

Hangi ürünleri satmak istiyorsunuz?
Tester kutularında parfüm düşünürseniz iletişime geçelim.

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Mühendis
haydibizdenal
Üye

Toplam 227 yazı
18/06/2014 :  16:45:50  Alıntı

http://www.sondakika.com/haber/haber-mehmet-oz-e-yalan-satiyor-suclamasi-6164807/
http://www.sifamagazasi.com/garcinia-cambogia-ozu-form-hapi-60-kapsul-pmu825
toplu alımlar için 0 531 764 43 35
www.sifamagazasi.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
efedk
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
28/09/2014 :  16:00:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Stok tutmadan ve kargo ile uğraşmadan cep telefonu aksesuarı satışı yapmak isterseniz görüşebiliriz.
www.kilifkolik.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
manta400
Üye

Toplam 355 yazı
29/09/2014 :  21:43:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
firmanız varmı bu işi nasıl yapmayı planlıyorsunuz belli bir ürün grurubu varmı yoksa ne olursa satarım olayımı bence fatura kesemiyorsanız pek girmeyin derim

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat
creey
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/11/2017 :  11:14:31  Alıntı
Creeyshop
n11
sahıbınden
gittigiyor
sanal pazar
hepsı burada ıcın urun saglayabılırız bu wep sıstelerının tumunden ulasabılırsınız
https://profil.gittigidiyor.com/creeyshop
Creey......

Yerleşim : Türkiye / İstanbul Bakırköy  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
creey
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/11/2017 :  11:17:10  Alıntı
senı sıte ucmus kardesım
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - manta400
firmanız varmı bu işi nasıl yapmayı planlıyorsunuz belli bir ürün grurubu varmı yoksa ne olursa satarım olayımı bence fatura kesemiyorsanız pek girmeyin derim
Creey......

creey
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/11/2017 :  11:19:11  Alıntı
https://profil.gittigidiyor.com/creeyshop

5600 secıt urunumuz var hepsıde satan urunlerdır bakıp kendı gozunuzle gorebılırsınız
Creey......

bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
11/01/2019 :  18:38:32  Alıntı
Toptan trend micro antivırus maxıum sec. 3 cıhaz 1 yıl 1.10 dolar 2-3 yıllık 1-3-5 kullanıcılı urunler mevcuttur.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.25 saniye.
04:57:10, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım