Kazakistan'a Giyim Üzerine İhracat - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kazakistan'a Giyim Üzerine İhracat

teko99
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
18/11/2013 :  00:41:39 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

kazakistan'da bayan giyim üzerine satış yapmak isteyen bir tanıdığımın ihtiyaçları dolayısıyla ürünler hakkında fiyat ve resim bilgisine ihtiyaç var.
eğer ürettiğiniz ya da kazakistan'a gönderdiğiniz bu tür ürünler varsa lütfen teko@live.com adresine gönderin, oradan devam edelim.

ayrıca Türkiye'den Kazakistan'a parsiyel gönderimi nasıl yapabilirim? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • frontera206
    Üye

Toplam 141 yazı
    18/11/2013 :  11:20:50  Alıntı
    Arkadaşım ben bir tekstil firmasında çalıştım daha önce orada bir Türk tütün firmasının elemanlarının elbiselerin dikiyorduk prosedür baya çoktu ve pahalı idi..En iyi yanlış hatırlamıyorsam reklam olmazsa DHL danzas bu konuda bilgili bizde onlar ile çalışıyorduk..
    Kolay gelsin

Yerleşim : Türkiye / İzmir
    teko99
    Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    18/11/2013 :  12:25:55  Alıntı
    hocam yanıtınız için teşekkürler.
    bu verdiğiniz firma bütün prosedürleri kendisi mi hallediyor?

frontera206
    Üye

Toplam 141 yazı
    18/11/2013 :  20:47:43  Alıntı

Evet

Veyselatalay
    Yeni Üye

Toplam 29 yazı
    18/11/2013 :  23:17:58  Alıntı
    Şuan lalelide malın sevkiyatını uygun fiyata yapan kargolar mevcut.. Ama bu müşterinin şehrine göre değişir
    Atalay textil

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
    tonisjeans
    Yeni Üye

Toplam 39 yazı
    18/11/2013 :  23:45:45  Alıntı
    Kot pantolon düşunurseniz yardimci olurum.
    zgeniş

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim
    teko99
    Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    19/11/2013 :  01:25:17  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - tonisjeans
    Kot pantolon düşunurseniz yardimci olurum.

hocam kot pantolon düşündüğüm ürünlerden biri. bana teko@live.com
    adresinden ulaşabilirseniz bu konuda görüşebiliriz.

frontera206
    Üye

Toplam 141 yazı
    19/11/2013 :  13:17:36  Alıntı
    tonisjeans merhaba banada ulaşır mısın bende kot satışı düşünüyorum. gbyalaz@gmail.com

tonisjeans
    Yeni Üye

Toplam 39 yazı
    19/11/2013 :  21:23:28  Alıntı
    Günceldir
    zgeniş

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim
    teko99
    Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    01/12/2013 :  01:41:41  Alıntı
    arkadaşlar kazakistan'a kot pantolon ve / veya kürk gönderebilecek olanlar fiyat ve resim bilgisini teko@live.com adresine gönderebilirse sevinirim.

berkant_02
    Üye

Toplam 122 yazı
    01/12/2013 :  11:27:13  Alıntı
    istanbulda yaşıyan birisin . cık mertere git dolaş bınlerce toptan mağza var .resımle bakmla ürunun kalitesinden nekadar anlıycaksınkı ? kot var boya verir kot var boya vermez kot var kumşaı 2 dolardır kot var kumaşı 6 dolardır kot avr taşları üzerındkeı dokuluır kot var dökülmez. ama sana istersen piyasada isim yapmış firmalrın mallarını verebilirim .http://www.dishejeans.com/ firma bu arayıp sorabilirsın kac apraya kot veriyorlar http://www.rawjeans.ru/catalog/rawjeans/ ve bu rus firması değil sadce rusyada toptan dağıtım yerı var isterse n 5 dolarda kot avr 10 dolarada 20 dolarada 30 da
    kendı haline biri işte

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    teko99
    Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    01/12/2013 :  14:33:21  Alıntı
    öncelikle verdiğiniz bilgi için teşekkür ediyorum.
    aslında haklısın gidip yerinde gezip görmem lazım ama istanbul'a yeni geldim ve bilmiyorum ne nerede, ve sizinde dediğiniz gibi kot var kot var ve ben bilmiyorum bunların farkını yani oraya gittiğimde de aynı duruma düşeceğim. bunun önüne geçmek için önce deneme amaçlı göndermeyi düşünüyorum sonra büyük çaplı göndermek istiyorum. ayrıca bir de zaman sıkıntım da var işim dolayısıyla.

Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - berkant_02
    istanbulda yaşıyan birisin . cık mertere git dolaş bınlerce toptan mağza var .resımle bakmla ürunun kalitesinden nekadar anlıycaksınkı ? kot var boya verir kot var boya vermez kot var kumşaı 2 dolardır kot var kumaşı 6 dolardır kot avr taşları üzerındkeı dokuluır kot var dökülmez. ama sana istersen piyasada isim yapmış firmalrın mallarını verebilirim .http://www.dishejeans.com/ firma bu arayıp sorabilirsın kac apraya kot veriyorlar http://www.rawjeans.ru/catalog/rawjeans/ ve bu rus firması değil sadce rusyada toptan dağıtım yerı var isterse n 5 dolarda kot avr 10 dolarada 20 dolarada 30 da

berkant_02
    Üye

Toplam 122 yazı
    01/12/2013 :  16:13:33  Alıntı
    istanbuldaysanız yazın bana telefon numaranızı . size yardımcı olurum .istedınız ürün bay yada bayan ? ve adet nekadar?
    kendı haline biri işte

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    yasinberat
    Üye

Toplam 146 yazı
    01/12/2013 :  18:06:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    http://birincieldenhalka.com/

websitemde gördüğünüz tüm ürünleri ben üretiyor ya da fason olarak ürettiriyorum...

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    teko99
    Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    15/01/2015 :  16:51:42  Alıntı
    türkiye'den kazakistan'a parsiyel gönderimi nasıl yapabiliriz acaba?

evro
    Yeni Üye

Toplam 23 yazı
    20/01/2015 :  13:13:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhabalar;
    Biz Bayan Abiye üreticisiyiz. Firmamızın ihracatını arttırma amaçlı, yüksek komisyon karşılığında bizimle iş birliği yapmak isteyen ekip arkadaşları aramaktayız.

Firma bilgileri;

Faaliyette bulunduğumuz sektör: Bayan Abiye Kıyafetleri, Gece Kıyafetleri, Nişan elbiseleri İhracatı yapmaktayız. (Tamamında Üretici Firmayız)

Markamız: Evro, Robella, Ogibay

Web Sayfamız: www.evro.com.tr<www.evro.com.tr/>" rel="nofollow" target="_blank">http://www.evro.com.tr/>

Şirket Bilgi: Kuruluş 1994 ,Ciro %70 İhracat,

Evro Abiye Ltd. Osmanbey/ İstanbul

İletişim:

Tel: +90 212 230 69 54

Fax: +90 212 219 26 04

mail: evroabiye@gmail.com

Saygılarımla;

Yücel Gündem
    www.evro.com.tr
    evroabiye@gmail.com
    +90 555 995 13 39
    www.evro.com.tr
    evroabiye@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
    koeln
    Üye

Toplam 131 yazı
    29/12/2018 :  09:36:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Kazakistan Bayilik, ilginize:

https://www.turk5.com/forum/konu/kazakistandan-urun-talepleri/
    Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform. https://www.turk5.com/forum/

Yerleşim : ALMANYA / Köln
    TolgaBUR
    Yeni Üye

Toplam 8 yazı
    22/01/2019 :  14:58:18  Alıntı
    Merhaba,

Türkiye'den Yurt dışına giden tüm ürünlerinizde uygun fiyatlara kargo sağlayabilirim.

tolqaozgur@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.42 saniye.
    16:30:43, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım