Ukrayna Pazarına Ortak Arıyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ukrayna Pazarına Ortak Arıyorum

evers
Üye

Toplam 413 yazı
17/11/2013 :  07:29:21   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

yaklaşık 10 yıldır ukraynada yaşamam sebebiyle bu ülkenin kanunlarını kültürünü ve dilini iyi derecede biliyorum. yine 10 yıldır bu ülkede ticaterle meşgul olduğumdan ticari hayatını müşteri potansiyelini pazar ağını ve müşteri pisikolojisini iyi bilmekteyim.

hal böyle iken türkiyeden ukraynaya yatırım yapacak ciddi girişimcilerle karşılıklı sermaye bırakarak işi büyütmek amaçlı iş birliği yapmak istiyorum. ve şu an türkiyedeyim ayrıntılar için 0533 0408953 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

bilindiği üzere ukraynada üretim ve imalat sektöründe köşe taşları henüz kapılmadığından yapılabilecek iş imkanları çoktur. bir kaçını sıralayacak olursak textil plastik gıda imalat ve toptancılığı isabetli işlerdendir ve ülkede bu konuda açıklar bulunmaktadır. yine bilindiği üzere kısa bir süre sonra ukrayna türkiye arasında imzalanan serbest ticaret anlaşması yürürlüğe gireceğinden şimdiden alt yapıyı oluşturmak büyük önem arzetmektedir.

ayrıca bu kapsamda türkiyede üretilen hazır mamülleri ukraynada pazarlayacak olursak devletinde teşviklerini desteğini gözardı edemeyiz. bu teşviklerle oradaki kira fuar organizasyonları ve reklam harcamaları gibi giderlerin %50 sini türkiye devletinin teşviki olarak kullanılacağını unutmamakta fayda var

Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve TURQUALITY®’nin Desteklenmesi

Destek Üst Limiti:
Firmaların 50.000 USD ile 500.000 USD arasında olan çeşitli konulardaki harcamaları desteklenmektedir.
Destek Alt Limiti:
yok
Destek Oranı:
%50
“İhracatçı Birlikleri”, “Üretici Dernekleri”, “Üretici Birlikleri”nin, sektörlerinin yurtdışında tanıtımı amacıyla gerçekleştirecekleri harcamalara ilişkin giderler, Türkiye’de ticari ve/veya sınai faaliyette bulunan şirketlerin ürünlerinin markalaşması amacıyla gerçekleştirecekleri faaliyetlere ilişkin giderler ile İhracatçı Birliklerinin TURQUALİTY® Programı kapsamında firmalara yurt içinde ve yurt dışında markalaşma sürecinde vereceği desteklere ilişkin harcamalar, Türk markalarının pazara giriş ve tutunmalarına yönelik gerçekleştireceği her türlü faaliyet ve organizasyonlara ilişkin giderler ile olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi için yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştireceği her türlü harcamaların uluslararası kurallara göre desteklenmesi amaçlanmaktadır.

bu arada not: lütfen yatırım konusunda ciddi olanlar yorum ve değerlendirmelerde bulunsunlar. ukraynada kadın kız hayalleriyle bu başlığa gereksiz yorumlar yazılmamasını rica ediyorum. ÖNCELİKLİ VE TEK AMAÇ TİCARET VE YATIRIM OLMALI

saygılarla
gama200@ukr.net
gama200@ukr.net

TEL:0038 097 830 56 09
not: su an turkıyedeyım.turkıye numarasından ulasabilirsiniz.

TÜRKİYE TEL: 05432582617

Yerleşim : Ukrayna / Odesa  |  Meslek : Diğer
Det
Yeni Üye

Toplam 83 yazı
25/11/2013 :  01:46:28  Alıntı
Merhaba. Şu an siz hangi sektörde çalışıyorsunuz? Yeni yatırımınızı da aynı sektör üzerine mi düşünüyorsunuz? Ve bu yatırım tutarı yaklaşık olarak ne kadar olacaktır?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
evers
Üye

Toplam 413 yazı
25/11/2013 :  12:46:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

textil sektöründeyim. yeni yapılacak yatırım kar getirecegine inanacağımız herhangi bir sektörde olabilir. yatırım tutarına gelince öncelikle neye yatırım yapılacağı ve hangi boyutta yapılacağı konuşulup tartışıldıktan sonra ortaya çıkacaktır.

.
gama200@ukr.net

yün
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
29/11/2013 :  16:21:40  Alıntı

berebar yapalım arayınız 05322167219
a

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Tekstil
zenginpazar
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
05/12/2013 :  11:21:48  Alıntı
Merhaba
Firmamız yurt dışına pek çok ürün gamında ihracat yapmaktadır. Ukrayna da bizim ticarette hedef kitlemizden biridir. O bölgedeki ihtiyaçların tespiti ve sonra da temini konusunda işbirliği yapabiliriz. İlgileniyorsanız aramanızı rica ediyorum. 0543 81514 44

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
chertpoberi
Üye

Toplam 174 yazı
05/12/2013 :  12:13:15  Alıntı
Tesvik miktarlari cazip gelse de birtakim zorluklari var, tesvikten alinmasi dusunulen parayi ilk basta yokmus gibi dusunmek gerekir, sonucta harcamadan sonra odeniyor ve agir sartlari var,1 tanesinin ihlali durumunda verilen tesvik faiziyle birlikte sonradan geri isteniyor..
Ayrica tesvik turkiyedeki firmaya veriliyor, ukraynada eger bir ortak %50 sermayesi var ise tesvik miktari %25 oluyor,
tesvik alacak firmanin turkiyede bilinir olmasi, bazi standartlara uymasi, kurumsal olmasi vs bircok detayi ve sonradan iyi bir denetimi var,
Baska bir urun satilmasi durumunda bile verilen tesvik geri talep edilebilir,
Vs vs vs..... her turk malina da vermiyorlar...
Cazip ama yokmus gibi is plani yapmak ilk basta daha saglikli gibi...

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Serbest meslek
evers
Üye

Toplam 413 yazı
06/12/2013 :  00:15:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
chertpoberi arkadaşım. yorum ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. ve sonuna kadar size katılıyorum. Ancak yapmayı planladığımız işler sadece teşvikleri almakla alakalı olmayıp reel yasal ve karlı normal ticarettir. teşvikleri işin bonusu gibi düşünüyorum. parayı asıl kazanacağımız nokta piyasada rakiplerimizden bir adım önde yapacağımız reel ticarettir. türkiyedeki şirketin %100 hissedarlarının ukraynada açacakları % 100 hisseli yeni bir firmada teşviklerden %100 yararlanmaktadır. asıl işimizi yaparken devletimizin vermiş olduğu imkanlardan yasal ölçüde yararlanmakta en doğal hakkımız olacaktır. katkınızdan dolayı tekrar teşekkürler
gama200@ukr.net

hakanhassan
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
06/12/2013 :  00:21:46  Alıntı
Sayin evers merhaba.konumuzla çok alakali olmayacak ancak bir konuda size danismak istiyorum.Türkiye de çok ciddi ceviz satis potansiyelim var.ukraynadan getirmek için bana yardimci olabilir misiniz.yada yardimci olacak biri ile tanistirabilirmisiniz.peşin ödeme ile her ay 20 25 ton alim yapabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
etihus
Üye

Toplam 217 yazı
06/12/2013 :  22:35:02  Alıntı
hakanhasan peşin alım yapacaksanız, ukraynadan sizi cevize boğarım. nefes alamazsınız Allah muhafaza.

Yerleşim : Türkiye / Tokat  |  Meslek : Öğrenci
evers
Üye

Toplam 413 yazı
08/12/2013 :  05:02:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
hakanhasan bey. ceviz konusunda sağlam firmalarla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilirim. imzamdaki iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz
gama200@ukr.net

hakanhassan
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
09/12/2013 :  19:02:55  Alıntı
Sayin etihus acil iletişime geçelim.hakan_senel34@hotmail.com.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
evers
Üye

Toplam 413 yazı
19/12/2013 :  13:08:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
güncel
gama200@ukr.net

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.91 saniye.
11:01:52, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım