Yunanistan'da İş Yapmak. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yunanistan'da İş Yapmak.

neaprod
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
12/09/2013 :  13:09:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaslar Yunanistanda yasayan turklerden biriyim ve sizlere tavsiyem burada yapilacak cok is var cok eksiklikler var ayrica su anda kriz olmasi nedeniyle de avantajlar yuksek derecede kiralarin ucuz olmasi,yakin zamanda vergilerin dusmesi gibi kisaca yapilacak cok is var eksiklik olmasindan dolayi burada is kurmak isteyen sirketler veya arkadaslar varsa mailden iletisime gecebilirsiniz elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisirim...

Yerleşim : Yunanistan  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • alisevinc
    Yeni Üye

Toplam 19 yazı
    17/09/2013 :  11:37:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Yuksel kaliteli bebek body pazarlamak için isbirligi yapma olanagimiz varmidir.
    Ureticiyiz...
    Saygilarimla.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
    neaprod
    Yeni Üye

Toplam 54 yazı
    17/09/2013 :  14:25:57  Alıntı
    yakindan goruselim kardes dusundugum bir is ya ozelden amailden

basak1453
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    14/10/2013 :  19:22:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Kot pantolon görünümlü likralı kumaştan yapılmış bayan pantolonu üretiyoruz.
    Yunanistan a ihracaat durumu var mıdır acaba
    www.modajeans.com.tr adresinden ürün ile ilgili detaylı bilgi alınabilir.
    saygılar

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Hazır giyim
    neaprod
    Yeni Üye

Toplam 54 yazı
    16/10/2013 :  15:53:41  Alıntı
    Yunanistan'daiskurmak gibi bir dusunceniz varsa fikirlerinizi bekliyorum elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisirim....

meleti
    Üye

Toplam 300 yazı
    20/10/2013 :  16:48:45  Alıntı
    Ben Yunanistan'da emlak almak istiyorum.bilgi verir misiniz ? Turistik bolgelerde ve Atina'nin islek caddelerindeki mulklerin fiyatlari krizden onceye gore ne duzeyde iskontolu ?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
    neaprod
    Yeni Üye

Toplam 54 yazı
    20/10/2013 :  16:55:51  Alıntı
    oncelikle sunu soyliyeyim ne amacla kullanicaksiniz ? ve selanik ve atina mi sadece yoksa diger sehirlerde olabilir mi ?

masal06
    Üye

Toplam 2659 yazı
    20/10/2013 :  17:33:12  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - meleti
    Ben Yunanistan'da emlak almak istiyorum.bilgi verir misiniz ? Turistik bolgelerde ve Atina'nin islek caddelerindeki mulklerin fiyatlari krizden onceye gore ne duzeyde iskontolu ?

Çok güzel bir fikir :) Ben mübadil arkadaşların yerinde olsam Yunanistandaki bu kriz fırsatını kaçırmazdım
    "BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
    ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
    ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
    Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
    'Keşke'Leri Sevmem !!
    ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    paradoks74
    Yeni Üye

Toplam 5 yazı
    23/04/2014 :  22:54:39  Alıntı
    Merhaba, Yunanistanda iş yapmak konusundaki düşünceniz hala geçerli ise benimle iletişime geçer misiniz ademarslan74@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    hassan628
    Yeni Üye

Toplam 35 yazı
    24/04/2014 :  20:01:55  Alıntı

neaprod kardeş Edirnede yaşıyorum yunanistan ile bayan giyim üzerine ticareti bende düşünüyorum sanada uyarsa paslaşalım derim

ilkergokkaya22@hotmail.com skype ve e-mailim bu adres istersen eklersin saygılar.
    sinerji

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Tekstil
    BURHAN TUNCA
    Üye

Toplam 107 yazı
    27/04/2014 :  22:35:17  Alıntı
    Yunanistan da dağıtım yapabilirseniz görüşelim karşılıklı kazanırız. ürün çeşitleri çok.

iyonmak havayı toz koku duman gibi vs... temizler

http://www.dailymotion.com/video/x1s24vx_iyonmak-2014-bright-use-x-5_tech
    burhan tunca

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
    trakyali
    Yeni Üye

Toplam 16 yazı
    08/05/2014 :  16:43:41  Alıntı
    selamlar türkiyede organik bazlı tedavi edici ürünlerin doktor ve eczane satışını ve üretimini yapmaktayız, göz cildiye jinekolog ve çocuk doktorlarına yönelik ürünler var.bunları Yunanistan da satabilirmiyiz acaba?
    sezgin01@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    hassan628
    Yeni Üye

Toplam 35 yazı
    09/05/2014 :  01:37:12  Alıntı
    neaprod kardeş sana mail attım ama cvp. vermedin

ilkergokkaya22@hotmail.com
    sinerji

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Tekstil
    Zumrut Satis
    Yeni Üye

Toplam 28 yazı
    01/02/2019 :  01:04:46  Alıntı
    Kumaş, havlu, çorap, iç giyim, textil, ev textili için direkt iletişime geçebilirsiniz. İhracat taleplerinizi karsılayabiliriz.
    Dürüstlük en büyük referansımiz oldu, bundan sonrada bu olacaktir. Tüm avrupa genelinde irili ufaklı bircok müsterimizden bir telefonla, maille siparis alır sevkiyatimizi yapariz.
    Ayrıca İhracat Destek Departmanimiz ile Tüm Avrupa Parsiyel nakliye ve gümrük islemlerinizde, herhangi bir ürün araştırması için yardimci olabiliriz.
    zumrutsatis@gmail.com
    Zümrüt Dış Ticaret

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.17 saniye.
    12:46:25, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım