Danışmanlık Firmaları [fizibilite Vs. ] - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Danışmanlık Firmaları [fizibilite Vs. ]

gokkhan
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
29/08/2013 :  03:24:21 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba Arkadaşlar,
Kurmayı düşündüğüm girişim projem için bir takım araştırmalarda bulundum fakat yine de atladığım ya da yanlış bildiğim noktalar olabilir diye profesyonel bir yardım almayı düşünüyorum.

Destek almayı düşündüğüm konular : İlgili iş için fizibilite raporunun hazırlanması,iş planı ve gerekli hibelerin araştırılması vs.gibi kapsamlı bir danışmanlık hizmeti...

*Sizin güvendiğiniz,tavsiye edebileceğiniz danışmanlık firmaları hangileridir ?
*Firmaların ortalama ücret tarifeleri hakkında bilgi verebilir misiniz ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İletişimci
hamituzun42
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
29/08/2013 :  08:36:15  Alıntı
kobiline.com bu site işine yarar sanırım.tavsiye ederim.550 tl ücreti var ama bence hakkediyorlar.ben yardım alıyorum şu an bu şirketten
hamit

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
abitgulistan
Üye

Toplam 216 yazı
29/08/2013 :  11:05:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba Gökhan bey bana iş planını gönderirseniz sizlere yardımcı olurum E mail adresim: abitgulistan@hotmail.com
Sizlerden har hangi bir ücret talep etmiyorum. Bedava danışmanlık hizmetimizden yararlanın
Sizlerin daha varlıklı olmanız için işletmeniz den daha fazla kar sağlamanıza doğru yatırım yapmanıza yardım ediyorum

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Danışmanlık
giyotin
Üye

Toplam 381 yazı
30/08/2013 :  03:44:49  Alıntı

,
158

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam
muhteremkocaöz
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
05/09/2013 :  17:11:13  Alıntı
hayvancilik ciftliklerine 1 milyon euro geri odemesiz devletten katki
türkiye genelinde hayvancılıgın her türlüsü, çiftçilik arıcılık, kanatlıhayvan, küçükbas, buyukbas hayvancılık kültür balıkçılığı kırsal alandayapılacak butik oteller dag ve bag evleri lokantalar ve dinlenmetesisleri gibi tüm yatırımlarınıza devletten%65 geri ödemesiz 1 milyon euro ya kadar hibe ile cebinizde paraniz olmadanda bir tesis sahibi olmaniz icin anahtar teslim hibe alım garantili iş kurma imkanı saglamaktayız ayrıcafabrika kuracaklara yatırım teşvik belgesi alınması ve kosgeble ilgilitüm projelerinizi yazılım ve tüm detaylarını sizin için biz yapmaktayız.girişimciler kendi işinizi gelin sizin için biz kuralım. irtibat içincep telefonumuzdan 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz .muhterem kocaoz
muhterem

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Danışmanlık
comandante1453
Üye

Toplam 223 yazı
06/09/2013 :  11:55:38  Alıntı
Yaw arkadaş hiç akılda yok bu insanlarda adam bi yorumda bu işi en iyi biz yaparız diyor.İki dakika sonra bu firmadan hizmet almış bir insan ağzıyla konuşuyor.

Üstelik konuda danışmanlık,bu kafayla ne danışalım sana mübarek :))

Yerleşim : Türkiye / İstanbul

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.28 saniye.
15:12:32, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım