Seo Uzmanı Hatta Seo Profesörü Kim Var? - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Seo Uzmanı Hatta Seo Profesörü Kim Var?
 2 

muratingist
Üye

Toplam 131 yazı
05/08/2013 :  10:24:46 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar iç giyim satışı yapacak oldukça geniş kapsamlı bir e-ticaret sitesi için seo'dan çok ama çok iyi anlayan.Kimseyi kandırma kazıklama peşinde olmayan seo ve bi siteyi yukarılara taşımak için ne gerekiyorsa tüm çalışmaları eksiksiz bilen bi arkadaş arıyorum.Kendine güvenen arkadaşlar lütfen bana ulaşsın.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
1mren
Üye

Toplam 177 yazı
17/02/2015 :  06:07:25  Alıntı
...

yenimakale
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
07/03/2015 :  22:51:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
SEO konusunda sallayan çok olur, hele bu dönemde seo yapıyorum diyenlere gerçekten güvenmek çok zor. çünkü Google her güncellemede seocuları nasıl etkisiz hale getiririm derdinde. Bu nedenle kaliteli internet siteleri bile maalesef düşüş yaşadı.

Şahsen SEO çalışmaları yürütmekteyim. Genelde Sakarya'da bulunan sektörel firmalara hizmet veriyorum. Ancak başka şehirlerden birkaç firmayla da çalışıyorum.

Herkesle çalışmam, her siteye çalışma yapmam. Müşterilerimi kendim belirlerim.

Son dönemde geliştirmiş olduğum bir SEO çalışması mevcut. KESİNLİKLE sitenize hiçbir olumsuz etkisi olmayan, hatta yarar sağlayan bir çalışma. Özellikle ürün satışı yapan ya da hizmet veren firmalara yönelik bir çalışma. Çok kısa sürede de etkisi görülen bir çalışma. Şuana kadar bu çalışmayı birkaç firmaya yaptım. İnanılmaz derecede fayda sağlayan, çok hızlı geri dönüş alınan bir çalışma. Ancak dediğim gibi her sektöre uygun bir çalışma değil. Size faydasının sınırlı olacağını düşünürsem ne sizi yoruyorum ne de kendimi. Türkiye'de bu çalışmayı sadece kendim yapıyorum ve yıllık olarak kiralıyorum. Çalışmadan memnunsanız her yıl uzatma imkanına sahipsiniz. Düşünen olursa:

Varsa internet site adresiniz
İstediğiniz çalışmanın içeriği
Çalışma sonucunda beklentileriniz
İsim ve telefon numaranızı belirterek pm gönderebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
gokhanht
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
15/12/2015 :  23:49:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

merhaba ben seo uzmanıyım, ana işimiz seo web sitemize bakabilirsiniz www.seoturuncu.com

saygılarımla
Herkez susar, para konuşur!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
gokhanht
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
16/12/2015 :  12:58:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba seo konusunda çalışan bir şirketim var ana işimiz seo ayrıca seo hizmeti, kurumsal seo gibi kelimelerde ilk saydayız size yardımcı oluruz 08500 500 12 30 çağrı hattımız
Herkez susar, para konuşur!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
1mren
Üye

Toplam 177 yazı
16/12/2015 :  18:01:04  Alıntı
Seo isine ihtiyac kalmadi.Bana ust duzey ingilizce bilen birisi lazim.Ceviri isi yapabilecek devamli online olabilecek kisiler yazsin bana.

Hisari
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
16/12/2015 :  19:19:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
seo uzmanına gerek oldugu kanısında degilim
neye dayanarak söylüyorsun derseniz iş umanlaşmasına karşı olmayıp ama içi boş uzmanlık triplerine prim vermemek gerektigini kendim test ederek öğrendim diyebilirim .
bir site yapmak istedigimde ilk olarak çevrede soruşturdum kim yardımcı olabilir diye fakat istenilen fiyatlar bana fazla geldigi için
kendim oturdum ve bir site hazırladım bazı ufak tefek araştırmalar sayesindede sitemi belirli bir seviyeye cıkardım
bunu yapmak isteyenlerin biraz mesai harcı**** benim yaptıgım gibi bu bilgileri elde etmeleri cok mümkün
herkese işlerinde başarılar dilerim
incelemek isteyenlere
www.ufukhisarli.com

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Mimar
1mren
Üye

Toplam 177 yazı
21/12/2015 :  21:56:24  Alıntı
İyi derecede İngilizcesi olan arkadaşlar bana özelden mesaj atsın lütfen.Ücret karşılığında bir çeviri işi teklifim var.

cilasun_555
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
29/12/2015 :  01:32:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Seo konusunda iddalıyız. Sizi ilk sayfaya çıkartıyoruz. Ancak , seo çok meşakatli , çok emek ve bedel isteyen bir iştir.
O nedenle meşaket ve emek bizden , bedel sizden.
Eğer buna ok diyorsanız arayın görüşelim.

Web : www.bdhsoft.com
GsmNo : 0 506 264 23 98
Email : cilasun_555@hotmail.com
Email : info@bdhsoft.com

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
sard
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
07/03/2016 :  12:27:24  Alıntı
seo konularında yardımcı olabilirim.ilgilenenler mesaj atabilir

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
08/03/2016 :  22:59:43  Alıntı
4 x 4 luk bır web sayfası. onlıne satıs, parekende ve toptan .

romanyada kurulu olan magazamızın urunlerını ınternacıonal olarak web .onlıne satısı icin.
uzman ve deneyımlı kısıler ve fırmalarla ırtıbata gecmek ısterım.

ahmet corek
corek.sl@gmail.com

0040 736 479 747 ..........whatshaap ekleyebılırsınız.
nancy corek ..................facebook , messenger ekleyebılırsınız.

Yerleşim : İspanya / Tarragona
evdecorium
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
15/04/2016 :  13:53:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Hocam seo hizmeti alacaksan sağlam bir anlaşma yap link kasarak seo yapılırsa siten önce güzelce yükselir sonra şak diye çalıkılır dibe. Karşıdaki 3 kuruş bişey alacam diye emeklerini silip ***ürmesin. Profesyonel birini bulmaya bak.

Yerleşim : Türkiye / Aksaray  |  Meslek : İnternet
hrlshn
Üye

Toplam 204 yazı
28/07/2016 :  15:53:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İZMİR DE SEO DAN ÇOK İYİ ANLARIM DİYEN BİRİ VAR MI 0 531 764 43 35 WHATSAPP

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
iaksen
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
08/10/2016 :  23:40:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
SEO konusunda herkes atıp tutar bu normaldir. Çünkü eskiden gelişigüzel link ağı kurulduğunda bile birkaç hafta içerisinde üst sıralara çıkabiliyordunuz. Fakat geldiğimiz şu aki durumda hacklinklerin %95'i yakalanır ve cezalandırılır. Alakasız backlinkler sizi ilerletmez aksine düşürür. Dolayısı ile hem site içi seo, hem de site dışı seo çalışması web sayfasına özgü biçimde yani butik olarak yapılmalıdır. Biz hiçbir zaman profesörü olmadık ama yaptığımız çalışmalardan da ilk sayfaya çıkaramadığımız olmadı. İncelemek isteyenler, çalışma şeklimizi anlattığımız "Kurumsal SEO Danışmanlığı" sayfasını inceleyebilirler.
yapıyoO Dijital - Arama Motoru Optimizasyonu Danışmanlığı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
OguzKaganAslan
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
28/05/2019 :  23:26:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Proje hala devam ediyor mu bilmiyorum ancak devam ediyorsa imzadaki linklerden ulaşabilirsiniz. Seo konusunda 15+ yıl deneyimliyim.
Seo | Google Reklam Satışlarınızı 6 ay içerisinde %30-40 oranında arttırmayı garanti ediyorum. Ayrıntılı bilgi için iletişim kurabilirsiniz...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
erdalgozum
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
15/06/2019 :  00:22:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba

Yorumları okumadım. Ancak hâla SEO Uzmanı Arayışındaysanız görüşebiliriz. Dahası SEO Hizmeti almak isteyen tüm arkadaşlarla görüşebiliriz. Detaylı referans listesi gönderebilirim.

Sitenizin benim çalışmamdan sonra çok daha iyi yerlere geleceğinden emin olabilirsiniz.

İyi çalışmalar diliyorum.
Profesyonel SEO Uzmanı | http://www.etkinseo.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.95 saniye.
02:48:28, 17 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım