Rusya'da Bardak Mısır. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Rusya'da Bardak Mısır.

yagizarkan
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
10/07/2013 :  16:01:25 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar. Foruma bugün katıldım. Öncelikle hepinize selamlar.

Rusya'da yaşamaktayım. Burda alışveriş merkezinde bardakta mısır işine girmek istiyorum. Neler yapmam lazım? Nasıl yardımcı olabilirsiniz bana?

Kız arkadaşım Rus ve alışveriş merkezlerinde dükkan ve alan kiralama işleri yapıyor. Yer sıkıntısı olmayacak. Sadece bu işe başlamak için neler yapmak gerekiyor öğrenmek istiyordum. Şimdiden teşekkürler...

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Turizm
goldollways
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
11/07/2013 :  12:59:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
slm kadın pedi üretiyorum düşünürseniz orda bulabileceğiniz alıcı için her konteyner için ortalama 8000 usd kar payınız olacak

www.akgukozmetik.com.tr

+90 532 226 68 03

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : İmalat
yagizarkan
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
11/07/2013 :  16:45:13  Alıntı
??? Misir diyorum, kadin pedi cevabi geliyor.

metinmetin
Üye

Toplam 390 yazı
11/07/2013 :  21:32:05  Alıntı

kişi düşünürseniz diyor zaten.Sahibinden.com ve bayim olurmusun gibi sitelere gir ve bardak mısırla ilgili yazılara ve ilanlara bak.Arşivden eski yazılara bak.Bu kadar basit detaylarda ve ilk yazıda stres yapıyorsan belki de yapma bu işi.
metinmetin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emlakçı
mert1034
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
11/07/2013 :  23:11:21  Alıntı
@metinmetin iyi güzel demişsinizde bu forum iyice reklam alanına döndü,bardakta mısıra ped ne alaka ? girişte yazıyor reklam ve ilan yasaktır diye moderasyonun bu işe bi el atması lazım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
phılıps
Üye

Toplam 355 yazı
11/07/2013 :  23:27:12  Alıntı
http://www.koniks.com/search_google.asp?cx=partner-pub-1109387021222428%3Av2hsic-qbel&cof=FORID%3A9&ie=ISO-8859-9&q=bardakta+m%FDs%FDr&sa=Ara&siteurl=http%3A%2F%2Fwww.koniks.com%2Factive.asp

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret
triko96
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
12/07/2013 :  00:27:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bardak mısır ısını yapmaktayım oncelıkle bu ıs ıcın cok guzel bır stand gerekıyor ıkıncı olarak cabuk pısen ve gec pısen olmak uzere 2 cesıt mısır ve gdo olmadıgına karsı belgesı olan bır mısır tercıh etmelısınız. karton bardak plastık seffaf kasık ve paket ıcınde kapak almanız yeterlıdır . eger nerden alırım ne yaparım dıye kafanızda soru olursa arayabılırsınız .0535 7192784 ayhan eroglu
triko96 kalıtelı urunun adresı fıyatlar ınanılmaz
05357192784

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
yagizarkan
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
13/07/2013 :  22:59:18  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - metinmetin
kişi düşünürseniz diyor zaten.Sahibinden.com ve bayim olurmusun gibi sitelere gir ve bardak mısırla ilgili yazılara ve ilanlara bak.Arşivden eski yazılara bak.Bu kadar basit detaylarda ve ilk yazıda stres yapıyorsan belki de yapma bu işi.

Stres falan yapmiyorum hocam sadece bilmedigim bi konu oldugu icin soruyorum. Eger bildigim bi sey olsa zaten foruma giripte sormazdim :)

yagizarkan
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
17/07/2013 :  01:30:51  Alıntı
rusya'da şirket kurup göçmenlik bürosuna da başvurmam gerekiyormuş başlangıç olarak bunları öğrendim. konsolosluk ile yazıştım bunları söylediler, şirket için gerekli evraklar neler onları öğrenmiş oldum.

şimdi alışveriş merkezinde yeri ayarlamaya geldi :)

bu arada franchising alıcam. rusya'da olduğu için ordan mısırı bulupta getirtemem diye düşündüm. mısır için franchisin almak mantıklı mı değil mi? ne dersiniz..

turgut_69
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
17/07/2013 :  01:46:47  Alıntı
arkadasim oncelikle hayirli olsun kazancin bol olsun diyorum.istanbulda misir arabasi ureten firmalar var.ve ayni arabanin icinde hem kaynamis misir hem patlamis misir yapanlar var.ve birde yaninda cikolatali gonf bu tekerlekli ama 3veya 4 seyi ayni anda yapabilen makinalar.birtek misir biraz risklidir cesit onemli.benimkisi sadece kucukbir fikir misir yapimi hakkinda pek bilgim yok ;)) allah kolaylik versin kardesim
bilgi almak yorum yapmak

Yerleşim : Fransa / Lyon  |  Meslek : Diğer
yagizarkan
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
17/07/2013 :  17:50:19  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - turgut_69
arkadasim oncelikle hayirli olsun kazancin bol olsun diyorum.istanbulda misir arabasi ureten firmalar var.ve ayni arabanin icinde hem kaynamis misir hem patlamis misir yapanlar var.ve birde yaninda cikolatali gonf bu tekerlekli ama 3veya 4 seyi ayni anda yapabilen makinalar.birtek misir biraz risklidir cesit onemli.benimkisi sadece kucukbir fikir misir yapimi hakkinda pek bilgim yok ;)) allah kolaylik versin kardesim

eyvallah hocam sağolasın. ya eğer Türkiye'de yapıcak olsam mısır bi şekilde bulunur ama Rusya'da nerden bulurum nasıl bulurum bilemiyorum, o yüzden franchising almam gerekiyor diye düşünüyorum :/

frantic82
Yeni Üye

Toplam 81 yazı
09/07/2014 :  11:23:03  Alıntı
Rusyda bu isi yapan Turk arkadaslarim var baiilik veriyorlar.
Istersen onlara iltibata gecebilirsin. Yardimci olurum.

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Rostov  |  Meslek : Diğer
Abdullah0061
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
19/11/2014 :  12:57:47  Alıntı
Merhaba frantic82 bende rusyada yaşıyorum bahsettiğin bardakta mısır işi yapan arkadaşın numarasini bana gonderebilirsen sevinirim şimdiden teşekkürler rusya numaram +7 929 235 44 64

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Esnaf
cengooist
Üye

Toplam 249 yazı
22/10/2018 :  12:35:28  Alıntı
www.osmanlistand.com bu bizim resmi internet sitemiz öncelikle buradan bir tezgah begenerek baslayabılısınız mısır tedarıgını orada rahatlıkla yapabılırsınız cunku moldovyadan dunyanın her yerıne bardak mısır ıhracı var ve moldovyanın en buyuk alıcısıda rusya

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Memur

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.73 saniye.
08:31:02, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım