Düğün Salonu - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Düğün Salonu


GİRİŞİMCİ27
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
06/07/2018 :  23:44:46 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


MERHABA ARKADAŞLAR,
YENİ İŞ İÇİN SİZLERDEN BİLGİ VE FİKİR İHTİYACIM VAR BİLDİĞİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

KAPALI ALAN DÜĞÜN SALONU AÇMAK İSTİYORUM BU İŞ İÇİN BAZI ARAŞTIRMALAR YAPTIM FAKAT ARAŞTIRMALARIM YETERSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

1500 KİŞİLİK OLACAK BU KİŞİ SAYIYA KAÇ M2 LİK KAPALI ALAN SALON GEREKMEKTEDİR, İNŞAAT NASIL OLMALI DİR, MEKAN İÇİ DİZAYNI NASIL OLMALI DİR, KAÇ PERSONEL ÇALIŞTIRILIR 4.000M2 ARSAM VAR VE EN ÖNEMLİSİ BU KAPASİTE DÜĞÜN SALONU İÇİN NE KADAR SERMAYE GEREKİR İLGİLİ ARKADAŞLAR SORULARIMI CEVAPLAMALARINI RİCA EDERİM TEŞEKKÜRLER.

NOT:BULUNDUĞUM İLÇENİN NUFUSU 110.000 DİR VE İLÇEDE DÜĞÜN SALONU BULUNMAMAKTADIR.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İthalat / İhracat
Sdemir34
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
21/10/2018 :  22:25:17  Alıntı
Merhaba uzun yıllar düğün salonunda çalışmış biri olarak diyebilceğim şey, harcamanın üst limit yok ama sıfırdan bina inşa ederk bu işe girişecekseniz en az 1 milyon tl sermayeye ihtiyacınız var. Ve 1500 kişilik bir salon kurmak oldukça maliyetli olur. size tavsiyem kişi sayısını azaltıp maliyeti düşürüp sene içerisinde daha fazla program yapmak.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
GodGave
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
22/10/2018 :  10:04:05  Alıntı
En 2 özellik tavanı yüksek ve ortada kolon olmaması ha birde ahır gibi kokmasın içerisi insanlar terledikçe

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Otomotiv

0.08 saniye.
20:15:08, 19 Şubat 2019, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım