Yazılımcılar: Girişim, Gelişim İnovasyon Arkadaşı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yazılımcılar: Girişim, Gelişim İnovasyon Arkadaşı

okavci
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
06/06/2013 :  13:11:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,

1988 den 2012 yılınana kadar bilgisayar yazılımcısı olarak meslek hayatını devam ettirmiş bir programcıyım. 2012 Eylül ayında İzmir-Buca da, "hobim" olan Avcılığı meslek haline getirmeye karar vererek bir av bayiisi açtım. İşlerim iyi çok şükür. Önemli bir sıkıntı yok, ancak yıllarca mesleğim olan yazılımcılık işinden de çok geri kalmak istemediğimden ve de eski müşterilerim beni rahat bırakmadığından boş bulduğum zaman aralıklarında yazılım işini yavaş yavaş icra etmeye devam ediyorum. Av bayii si olarak kiraladığım yer yaklaşık 80m2, burası ihtiyacımdan daha büyük olduğundan dükkanı 2 ye bölerek ön kısmını (yaklaşık 40m2) kullanıyorum, arka kısmı boş duruyor, Bu kısımı girişimci bir yazılımcı arkadaş ile birlikte bir yazılım departmanına dönüştürerek bir yandan yazılım konusunda gelep taleplere cevap vermek ve aynı zamanda da kendi işini yapmak isteyip te ofis-internet-kira-elektrik-vergi vs giderleri karşılamayı düşünen DÜRÜST bir yazılımcı arkadaşa da iş fırsatı sunmayı hemde her iki tarafın para kazanma imkanına kavuşmasını sağlayacak bir mekan haline dönüştürmek istyiyorum.

Kendi işini yapmak isteyen, 25 ila 40 yaş arası, yazılım işine sevdalı arkadaşlar var ise görüşelim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul İzmir  |  Meslek : Yöneticilik
emresensoy
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
28/10/2014 :  09:54:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Selamlar, tekilfiniz güncel ise görüşelim,
emresensoy@gmail.com,

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.7 saniye.
12:40:57, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım