Bayan Giyim Ve İç Giyim Mağazası Açmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bayan Giyim Ve İç Giyim Mağazası Açmak İstiyorum

sel1373
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
23/04/2013 :  07:52:46   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Bayan giyim,iç giyim,pijama ve çorap satışı için bir yer açmayı düşünüyorum. yardımlarınızı bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Muhasebe
pintoloji
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
30/04/2013 :  19:32:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Öncelikle Yapmanız Gereken Potansiyeli Yüksek Bir Bölge Seçmek
Magaza dekorasyonuna para harcamak( geri dönüşü olacaktır)
Güncel ürünleri takip etmek lazım
Bu işi yapan magazaları ziyaret edip bölgelere göre hangi ürünlerin satıldığını belirlemek,

3 yıldır iç giyim işi yapan birisi olarak size tavsiyem Bayan Giyim-Takı Aksesuar Konsepti Bir Magaza Açmanız :)
Yaslıydı Gözlerim
Yaşlandı Bedenim
Kin Tuttu Sözlerim
Ve Geride Kaldı Dünlerim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
leo1537
Üye

Toplam 473 yazı
30/04/2013 :  20:22:36  Alıntı
ilginc...takip edecegim

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Satış / Pazarlama
jojo
Yeni Üye

Toplam 88 yazı
20/05/2013 :  12:30:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

merhaba

dükkanımı devretmeyi düşünüyorum. görüşmek isterseniz özelden mesaj yazın numaramı vereyim. konum olarak çok iyi bir nokta.
inner beauty

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
xferitx
Yeni Üye

Toplam 80 yazı
21/05/2013 :  17:26:19  Alıntı
Bayansanız güzel bir iş güzel yerde güzel gider..bu işi yapan caddede esnaf arkadaşım var ama dükkanı işleten erkek olduğundan bayanlar pek iç çamaşırı konusunda rağbet etmiyor utanıyorlardır eminim.Kısacası adam isyanda ama yapacak birşey yok işin başına hanımını geçir sen arka planda ol diyoruz tavsiyemizi dinlemiyor..erkek çamaşırı için erkek gelirse sen ilgilen bayan gelirse hanımın ilgilenir diyoruz yok adamda şu düşünce var tanganın jartiyerin olduğu yere ben karımı sokmam diyor eeee o zaman sanada başkalarının karısı niye gelip göstere göstere tanga jartiyer sütyen alsın değilmi.. Ticaret öyle birşey ki evdeki hesap çarşıya uymaz müşteri kaybı neyden gelir bilinmez..iyi analiz ve araştırma şart.

Yerleşim : Türkiye / İstanbulizmir  |  Meslek : Esnaf
robust3471
Yeni Üye

Toplam 93 yazı
20/06/2015 :  21:18:37  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - xferitx
Bayansanız güzel bir iş güzel yerde güzel gider..bu işi yapan caddede esnaf arkadaşım var ama dükkanı işleten erkek olduğundan bayanlar pek iç çamaşırı konusunda rağbet etmiyor utanıyorlardır eminim.Kısacası adam isyanda ama yapacak birşey yok işin başına hanımını geçir sen arka planda ol diyoruz tavsiyemizi dinlemiyor..erkek çamaşırı için erkek gelirse sen ilgilen bayan gelirse hanımın ilgilenir diyoruz yok adamda şu düşünce var tanganın jartiyerin olduğu yere ben karımı sokmam diyor eeee o zaman sanada başkalarının karısı niye gelip göstere göstere tanga jartiyer sütyen alsın değilmi.. Ticaret öyle birşey ki evdeki hesap çarşıya uymaz müşteri kaybı neyden gelir bilinmez..iyi analiz ve araştırma şart.

Aynen doğru.
garibanın tavuğu tek tek yumurtlar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
veysel00
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
07/07/2019 :  15:45:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Neden olmasin guncel bilgileri ogrenmek icin https://enuygunfirmalar.com/haber/ic-camasiri-dukkani-nasil-acilir-ne-kadar-kazandirir.html

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.73 saniye.
23:57:43, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım