Bahar Geldi, E-ticaret'de Ne Tür Ürünler Satsak? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bahar Geldi, E-ticaret'de Ne Tür Ürünler Satsak?

olgaysanac
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
24/02/2013 :  23:07:09   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,
Özel bir altyapıya ve arayüze sahip e-ticaret sitemiz var. Burada genellikle farklı ürün yelpazesinde satışlar yapıyoruz.

Malum önümüz bahar ve yaz.

Sizce ne tür ürünler satarsak, diğer firmaların önüne geçeriz? İlkbahar ve yaz aylarında insanlar ençok neye rağbet eder?

Hem bize fikir oluşturabilecek, hemde diğer koniks üyelerine alternatif yaratabilecek bir beyin fırtınası yapalım istedim.

Burada oluşturacağımız fikirler belki bizim ürün grubumuza uymayabilir, ama farklı bir koniks üyesine ışık tutabiliriz diye düşündüm.
EvBuYA!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
duru1
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
25/03/2013 :  20:57:09  Alıntı
Güneş kremi, gözlük, şort vs. ilk başta aklıma gelenler. Daha detaylı düşünebilirsen daha iyi sonuçlar çıkacağından eminim. :)
Hersey sirasinda ve zamaninda yapilmalidir. Mustafa Kemal ATATURK

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
akins
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
03/05/2013 :  10:45:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
dondurma :D

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
etilercanta
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
03/05/2013 :  11:03:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

yazlık kaliteli kumaştan yapılma bayan çantasına yönelebilirisn,daha önce hiç internete vermedik konum onaylanırsa ordan haberleşiriz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
guner
Üye

Toplam 116 yazı
03/05/2013 :  13:41:08  Alıntı
plaj havlusu yollayabilirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
sanadair34
Üye

Toplam 166 yazı
03/05/2013 :  17:53:43  Alıntı
ek olarak masaüstü ve ev kullanımı pervaneleri stoklamanızı tavsiye ederim.

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
malemdar
Yeni Üye

Toplam 88 yazı
03/05/2013 :  18:03:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selam olgaysanac,suanda pazaryerinde calisan birisi olarak size su urunleri tavsiye ederim,yazlik ayakkabiler yazlik tsortler bay bayan, ince kot gomlek ve pantolon bayan icgiyimi urunleri bu urunlerin sezonu herzamandir,gozlukler simdilik aklima gelenler bunlar..

http://durustticaret.incir.com/
MEHMET ALEMDAR

Yerleşim : Kırgızistan / Biskek  |  Meslek : İnsan kaynakları
ercanvenida
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
03/05/2013 :  22:58:21  Alıntı
Bu forum ne kadar gereksiz aslında.Sürekli aynı şeyler dönüp duruyor.Adam e-ticaret sitesinde yaza yönelik ne satabilirim diyor.Peştamal,güneş gözlüğü,ev kullanımı için pervane...
İnsanlar bu foruma yeni fikirler edinebilmek için giriyor.Bütün konulara bakın hep aynı modası geçmiş ürünleri görüyorsunuz.
Üç kişiye acı:
* Cahiller arasındaki alime,
* Zenginken fakir düşene,
* Hatırlı iken itibarını kaybedene.
Şeyh Edebali

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
sanadair34
Üye

Toplam 166 yazı
03/05/2013 :  23:15:03  Alıntı
icat edilmeyen ya da ithali olmayan ama çok satacak ve farklılık yaratacak üstelik moda olan ama diğer sitelerde satılmayan mevsim sartida olmayan bir ürün örneği gösterirseniz memnun olurum. sabırsızlıkla bekliyorum

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ercanvenida
Bu forum ne kadar gereksiz aslında.Sürekli aynı şeyler dönüp duruyor.Adam e-ticaret sitesinde yaza yönelik ne satabilirim diyor.Peştamal,güneş gözlüğü,ev kullanımı için pervane...
İnsanlar bu foruma yeni fikirler edinebilmek için giriyor.Bütün konulara bakın hep aynı modası geçmiş ürünleri görüyorsunuz.

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
akins
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
04/05/2013 :  14:23:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Çeşitli renk ve desenlerde mayolar olabilir.
iyi günler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
Ersag
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
05/05/2013 :  22:01:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Temizlik & Kozmetik ürünü Olabilir Efendim Bu Konuda Yardımcı Olabilirim Satmayı Düşünüyorsanız..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
bursagiyim
Üye

Toplam 137 yazı
05/05/2013 :  23:17:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bence standart ürünler vardır mevsimlerde giden ve her ürünün mevsimine göre farklı modeli vardır giyim vb.. alanlarda . önemli olan her ilden o ile özel üretilen imal edilen yada yetiştirilen ürünlerden bulabilmek hem fiyat hem çeşit hemde kalitesi açısından aklıma geldi paylaşmak istedim maksat beyin fırtınası(bu arada ben bebe ve çocuk giyim toptancısıyım yazlık hızlı satan uygun modeler mevcut konuyla ne alaka denılmesın dıye sadece dusuncelerımı paylaştım ürünlerimi değil saygılar)

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
apa ticaret
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
07/05/2013 :  14:47:41  Alıntı
cafelere masa sandalye

ben teak tabla ürüticisiyim

bahtiyartur@yahoo.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Otomotiv
kartalimkartal
Üye

Toplam 211 yazı
07/05/2013 :  15:10:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bahce ve balkon urunleri
www.oydanismani.org
www.voetbalportaal.nl
www.volkabulaire.nl
www.besiktask.info

Yerleşim : Hollanda / Rotterdam  |  Meslek : Sigortacı
indirimde.net
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
01/06/2013 :  12:16:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

ürettiğimiz peştemal modellerini mail adresinize gönderebilirim, modası geçmiş ürünler midir veya başka birşey midir görmenizi isterim.

Umarım konuyu açan arkadaşa en yeni fikirlerinizle yardımcı olursunuz.
[/quote]

Ben mumkunsegörmek istiyorum modelleri
www.indirimde.net
www.facebook.com/kerimogluv
www.twitter.com/kerimogluv

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Danışmanlık
alfa16
Üye

Toplam 433 yazı
02/06/2013 :  13:43:51  Alıntı
ısı yalıtım boyaları ve ısı yalıtım boya katkıları
yazlıklar için klima da sarfedilen enerjiyi minimize eder ve kısa sürede kendini amorti eder.
yazın güneşten içeriyi serin tutar kışın ise soğuğu içeriye sokmaz
bir yalıtım bariyeri oluşturur.
dünyada trend.....

msbalfa@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Marmara  |  Meslek : Emekli
major35
Yeni Üye

Toplam 52 yazı
26/09/2013 :  01:54:32  Alıntı
OTEL,RESTOURANT,BAR,CAFE , BAHÇE VE EV SÜSLEMELERİNDE VE HEDİYELİK EŞYA SATAN MAĞAZALARDA ÜRÜNLERİMİZLE SİZLERE HİZMET VERİYORUZ EŞSİZ ZERAFET EL İŞLEMESİ BONCUK İŞLEMELİ IŞIKLI KABAKLARIMIZLA TAMAMLANIR.sipariş tel:5458271883.
PAZARLAMACI YADA TOPTANCILAR ARANMAKTADIR.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Sanatçı
clasdrifter
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
22/02/2014 :  00:12:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ercanvenida

of gülmekten acayip oldum dogru söze ne hacet katılıyorum yeni ürün:peştamal,sandalet,pervane,çakı vsvs
Do whatever you like... but make the best of

Yerleşim : Türkiye / Denizli
gonzales
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
12/11/2015 :  14:16:54  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hakki.deu
Merhaba, el dokuması peştemal üretimi yapıyoruz.Bu konuda yardımcı olabiliriz.

Merhabalar, peştemal ürünleriniz hakkında fiyat ve görsel bilgisi alabilir miyim?

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.16 saniye.
18:25:00, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım