Arkadaşımın İş Fikri Tutar Mı? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Arkadaşımın İş Fikri Tutar Mı?

turbolinea
Üye

Toplam 209 yazı
18/01/2013 :  09:36:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşımın İş Fikri Tutar mı?

Sizlerin tecrübeleri fazla olduğu için sizlere sorayım dedim.

Arkadaşım D.Anadolu'da 16000 nüfuslu bir ilde 4 katlı bir binayı senelik 90.000tl ye kirala**** Üst Bayan kuaförü Orta Erkek Güzellik Salonu ve berberi ve Alt katı çiçekçi ve fotoğrafcı yapmak istiyor.

Bu işi bu bölgede yapan var ama profesyönellikte yapan yok.

Düğün olduğu zaman Kuaförden para kazanıp ve daha sonra çicekci olarak aracı süslemekten para kazanıp ve fotoğrafcı olarak ise fotoğraf çekerek ve video çekimi yaparak düğünde para kazanacağını düşünüyor.

Ayrıca bu işi normal zamanlarda da yapmak istiyor.sadece düğün değil farklı alanlarda da yapmak istiyor...

bu senelik 90.000tl kirayı 20 günde çıkarmayı düşünüyor?Ne derecede çıkarır? Size sorayım dedim?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
turbolinea
Üye

Toplam 209 yazı
23/01/2013 :  19:15:31  Alıntı
BAŞKA FORUMDA ANKET YAPTIM %76'I SI TUTMAZ DEDİ %24 Ü TUTAR DEDİ.

BENİM AKARYAKIT VE FİLO ARAÇ İŞİNE İSE %55 TUTAR %45 TUTMAZ DEDİ.

YORUM SİZLERİ.

turgaysabahci
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
23/01/2013 :  19:44:21  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - turbolinea

YORUM SİZLERİ.

Sende de bir sorun var ama çözemedim.....

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Emekli
turbolinea
Üye

Toplam 209 yazı
24/01/2013 :  01:08:57  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - turgaysabahci
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - turbolinea

YORUM SİZLERİ.

Sende de bir sorun var ama çözemedim.....

nası yani?

CaCaLa
Üye

Toplam 138 yazı
24/01/2013 :  04:20:53  Alıntı
Var var bir şey var

Yerleşim : Türkiye / Alanya  |  Meslek : Esnaf
sanadair34
Üye

Toplam 166 yazı
24/01/2013 :  19:53:13  Alıntı
90 bini o işlerle 20 günde cikarirsa bence arkadasiniz wall street ta calismali dogu anadolu da degil

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
macera05
Üye

Toplam 115 yazı
24/01/2013 :  20:12:50  Alıntı
90.000 lira bölü 20 gün
eşittir
4500 tl..günlük ciro
saatte 187,5 tl
dakikada 3 tl
20 saniyede 1tl
Üsküdar/Eminönü vapuru bile bu parayı toplayamaz...
çakal sürüsü kurdu pusuya düşürünce kurt nasıl kurtulacağını değil nasıl intikam alacağını düşünür.

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Ticaret
kyoshi333
Üye

Toplam 248 yazı
25/01/2013 :  18:10:42  Alıntı
arkadasım kıra cok yuksek bıır. Erkek ve bayan kuaforu bır arada olmaz 2.. bence sadece fotograf ve cıcekcı yapmalı . Kuafor ısteyene anlasmalı kuaforlerle halletmelı. Bunun yanında dugun, mevlıtler .....vb toplantılar ıcın masa sandalye kıralama, plastık bardak catal kasık kagıt satısı yapsın.. seneye bana bol dua etsın.
d.ibrahim007@hotmail.com
asil azmaz, bal kokmaz. Kokarsa yağ kokar, aslı ayrandır.

Yerleşim : Türkiye / İngiltere Antalya Mersin  |  Meslek : İthalat / İhracat
Gokhan be
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
25/01/2013 :  19:31:11  Alıntı
Doğu'da 2 aşiret düğünü bağladımı o para çıkar ama mesele o işi bağlamakta .
Denemeden Anlaşılmaz

Yerleşim : Belçika / Bruksel  |  Meslek : Serbest meslek
because
Üye

Toplam 215 yazı
25/01/2013 :  22:46:13  Alıntı
7500 kira yüksek gibi.. ustalar da olacak.. işi biliyorsa ve sabırla tutunabilirse olur ama kirayı düşürmeye bakın..

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Tekstil
yca
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
30/01/2013 :  22:05:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
25 yaşındayım, 7-8 yaşından beri çalışıyorum. Bilgisayar, Web Tasarım ve Oto Döşeme işi yaptım. Öğrendiğim birşey var. Çıraklıgını yapmadığın işin patronluğunu yapma ve tek bir işte yoğunlaş sermayeni ona ayır.
İstemek önemli, imkansız diye birşey yok, azimsiz insan çok.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Otomotiv
muratksk
Üye

Toplam 245 yazı
31/01/2013 :  00:06:10  Alıntı
Dogu anadoluda 4 katli bi yerin kirasi 90 bin var midir ya?

Arkadasin birisi hesap kitap yapmis eminonu vapuru kazanmaz o parayi diye. Ben daha farkli bi noktaya degincem 20 gunde kac tane dugunde cikaracak bu parayi? Bi gunde 3 dugun isi almasi lazim ya da en az 4500 tl fiyat cekmesi lazim. Hadi gelin basi icin 1000 tl desek maximum o da geri kalanlar icin kim versin o kadar parayi?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
sezgincesur
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
28/06/2013 :  22:11:05  Alıntı
ZOR iş 90 bin kira il bitmiyor. 4 dükknın tadilatı bi o kadar daha yer .. risk büyük kendi müşteriniz 0. ufaktan sadece bir dükkanla başlayın derim kendi müşterileriniz olsun. müşteriniz arttıkça sizde işin olduğunu gördükçe büyürsünüz...
TEKİRDAĞ/merkez ...

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Esnaf
escobar111
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
28/06/2013 :  23:19:57  Alıntı
senin o arkadaşın bu işlerin herbirinde uzman mı? Eğer değil is çok 90 binler kaybeder orda.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
seloceza
Üye

Toplam 554 yazı
28/06/2013 :  23:46:22  Alıntı
iyi cesaret :) 90bin kira bi isci masrafı elektirik vegi vs 20binde o düz 100bin :) hergün 3-4 dügün yapacakkı o parayı cıkarsın :)
ayriyet 4 katlı yerin kirası nasıl 90bin oluyor o bölgede onuda anlamıs degilim ?

madem kafaya koymus gitsin bir üniversitede yurt kiralasın daha iyi hiç degil ögrenci 4 sene aynı yerde kalıyo dügünden daha garanti :)

Yerleşim : Türkiye / İstabbul  |  Meslek : Grafiker
ayşegülüm
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
29/06/2013 :  09:29:14  Alıntı
iki aylık kira bedeliyle öyle bir binanın en lüksünü yapar zaten...hem mal sahibi olmuş olur hemde aylık kira giderinden kurtulmuş olur.

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Muhasebe

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.77 saniye.
00:15:18, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım