Mail Yolu Ile Alinan Toplu Siparisler Hak. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım          

Mail Yolu Ile Alinan Toplu Siparisler Hak.


cöh
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
15/12/2012 :  17:53:58 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba,

Bir konuda degerli fikirlerinize ihtiyacim var.

Konuyu aciklamaya calisayim. Ben yurtdisindayim ve müsterilere ürün tedarik ediyorum. (Perakende)

İslem su sekilde gerceklesiyor.

Müsteri: Bana toplu siparis maili gönderiyor. (Müsterim de internetten pazarladigi icin adresleri siparis mailine kopyaliyor.)

Örnek: (Ürün linki, ürün detayi, müsteri adresi)

profil rengi 90 cm

http://www.örnek.com


Alıcının Kargo Bilgileri
Adı a
Soyadı b
Adres c
Semt d
Şehir f
Telefon 312 ....
Cep Telefonu 543-....



* Müşterinin gönderdiği bir mail içeriginde yukardaki siparişe benzer 20*30 tane farkli müsterilere gitmek üzere siparis olabiliyor.



Biz: Ürün kaydini excel'e giriyoruz. (ürün kaydi, para takibi, müsteri adresleri, müsterinin yaptigi para transfer takibi, gönderilen kargo detayi)

Alimi yapiyoruz, ürün bize ulasiyor, kontrol ediyoruz ve paketlemesini yapip gönderiyoruz.

Tekrar da mail ile müsteriyi bilgilendiriyoruz.(gönderilen ürünlerle ilgili)

***************************************************

Eger ürünler bireysel siparis seklinde gelse internetten ticket sistemi ile halledilebilecek. (Bir arkadasimin tavsiyesiydi) Ama toplu geldigi icin biraz tıkanıyoruz bu noktada. Bunun icin alternatif ne olabilir ya da bu konuda yazılım var mıdır?



* Benim müsterime tek tek kendi müsterisinin bilgilerini gir diyebbilecegim bir sistem işe yaramiyor, cunku vakit aliyor. Müsteriye göre direk maile kopyala yapistir secenegi daha basit ve uygun geliyor. Bu yuzden mail ile gelen toplu siparislere cözüm ariyorum.

Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.
...

Yerleşim : Çin / Asya  |  Meslek : Diğer

1.05 saniye.
22:23:51, 13 Mayıs 2021, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım