Bir Konuda Fikrinize İhtiyacım Var. . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bir Konuda Fikrinize İhtiyacım Var. .

dogansistem
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
09/08/2012 :  15:32:44 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar,

Ben özel bir firmada bilgi işlem sorumlusu olarak görev yapmaktayım.Fakat takdir edersiniz ki sorun eşittir bilgi işlem sorun olmadığı sürece bilgisayar başında boş oturuyorum.Son zamanlarda maddi olarak inanılmaz sıkıntıya girdim oğlum çok hastalandı hastaneye yatırdık bende mağaşlı bir işçi olduğum için kredi taksitimi ödeyemedim, eğer ki önümüzdeki ayda ödeyemezsem ev hipotekte icra olacak ve bu da benim ölümüm olur.

Acil olarak mutlaka bir ek iş yapmam gerek.Yaklaşık 2 yıldır koniks.com üyesiyim burda birçok toptancıların yazdığı başlıkları almasamda sık sık girer incelerim ama bir türlü burdan iş yapmaya cesaret edemedim, yada kısmet olmadı diyelim.

Şimdi siz üstadlarıma ve değerli büyüklerime sormak istediğim Burda ucuz ürünler bulsam; istanbulda ikamet ediyorum tek tek birmilyoncuları, marketleri gezsem bunları pazarlasam nasıl olur yada sizin farklı bir öneriniz varmı, Allah rızası için yardım edin yoksa yuvam dağılacak benim 2 katı, 3 katı çalışıp Allahın izni ile bu zor günlerden kurtulmam gerek.Sizden para değil sadece fikir, öneri, görüş, yol yordam istiyorum.

baglantim@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
bozkyra
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/05/2016 :  17:23:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadasim mesajinj ben yeni gordum durum nasil. Varmi halen fikre ihtiyacin

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : Asker
jakarlı
Üye

Toplam 324 yazı
28/05/2016 :  18:40:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
pazarda poşet sat paarcılara....

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
meltem34
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
28/05/2016 :  21:45:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Haber7.ru - Son Dakika Rusya Haberleri
Rusya ve diğer BDT ülkeleri hakkında haberlere ve güncel gelişen tüm olaylara ulaşmak istiyorsanız, haber7.ru adresi, sizin yeni haber siteniz olmak için hayata geçti.
Haber7 web sitemizde, Rusya'da gelişen magazin, spor, politika, ekonomi gibi başlıklar altındaki tüm güncel haberlere fotoğraf ve video gibi içerikler ile birlikte ulaşabilirsiniz. Rusya ve diğer Avrasya ülkelerinin tüm gelişmelerini sizlere ulaştırabilmek önceliğimizdir.
Türkiye Rusya İlişkilerinin Haber Kaynağı
Türkiye ve Rusya ile ilgili içeriklerden haber alabileceğiniz kaliteli sitelerden bir tanesi olan Haber7’nin önceliği, Rusya'dan son dakika haberler olarak, tarafsız bir şekilde sizler için tüm haber kaynaklarını tara****, kaliteli ve doğru bilgiyi sizlere ulaştırmaktadır.
Rusya, Türkiye, Azerbaycan, Belarus, Türkmenistan, Ermenistan ve benzeri BDT ülkelerinden takipçisi olan Haber7.ru, Avrasya coğrafyasında gelişen tüm haberlere yer vererek, gündemin nabzını tutuyor. İlkelerine saygılı yayın anlayışıyla kurulduğu günden bugüne haber yayınlayan Haber7.ru, aynı şekilde yayın çizgisinden sapmadan doğru ve kaliteli haberciliğin öncü web sitelerinden biri olmaya devam edecektir.
Rusya'dan Son Dakika Haberler Denilince Haber7.ru
Rusya ve diğer Avrasya ülkelerinde gelişen tüm olayları hızlı ve doğru bir şekilde sizlere aktaran Haber7, son dakika haberleri sıcağı sıcağına siz değerli okuyucularına aktarmaya devam ediyor.
Günümüzde Rusya ve Türkiye ile ilişkileri konu eden haberler, artık günlük olmaktan çıkmış, saatlik hatta anlık takip edilebilir hale gelmiştir. Bizler de bundan dolayı Haber7.ru’yu internet dünyasının en son teknolojik altyapısı ile tasarla****, tüm cihazlarda stabil çalışan, hızlı ve güvenilir bir site haline getirdik. Rusya'daki sıcak gelişmeler, magazin, politika ve aklınıza gelebilecek her türlü haberi Haber 7’de bulabilirsiniz. Rusya'dan haberler dendiğinde ilk akla gelen siteler arasında bulunan Haber7.ru bundan sonra da Rusya'dan ve Avrasya camiasına ve geniş kitlelere her zaman güncel haberlerle hizmet vermeye devam edecektir.
Rusya'dan son dakika haberler kaynağı olan Haber7, Avrasya'da yaşayan Türklerin vazgeçilmez haber siteleri arasında yer almış, çok kısa zamanda geniş bir okuyucu kitlesine ulaşabilmiştir.
Haber7 Sosyal Medyada da Yanınızda
Sosyal medya günümüzün vazgeçilmez uygulamalarından biri haline gelmiştir ve artık insanlar haberleri sosyal medyadan takip ediyor. Akıllı telefonlarla birlikte Haber7 artık cep telefonunuz kadar size yakın. Rusya'daki haberlere cep telefonundan anında ulaşan okuyucularımız, Haber7.ru’yu Facebook'tan da takip edebiliyor. haber7.ru web sitemizde yayınlanan Rusya haberleri aynı zamanda anında sosyal medyada paylaşılarak siz değerli okuyucularımıza, nerede olursanız olun Rusya'daki haberleri ayağınıza getirmektedir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
mersinceviz
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
09/06/2016 :  15:44:19  Alıntı
Türkiye De İlk Ve Tek Fırında Mısır işini tavsiye ederim ufak bir yatırımla iyi bir yerde güzel kazançlar sağlayabilirsin
herşey kısmet.....

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Diğer
iaksen
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
08/10/2016 :  23:11:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Taksi vb. işlerde de güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.67 saniye.
05:11:49, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım