200000 . Ytl Var İş Kurmak İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

200000 . Ytl Var İş Kurmak İstiyorum

bahfur
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
23/03/2008 :  22:26:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Ankara da iş kurmak istiyorum 200000. ytl var bana fikir ve yönlendirmek isteyen akılcı düşüncelere ihtiyacım var. teşekkürler yardımcılara.

Yerleşim : Türkiye / Ankara
mbbozkurt
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
28/03/2008 :  23:19:46  Alıntı
http://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=6710'u incelemenizi istirham edeceğim. Bir hayalden çok yazılımcımızın 2007 yılında bir şahsa 500.000 $ bütçe ile oluşturduğu web sayfası şu anda 8.000.000 $ teklif almakta.. Ki benim size bahsetme gayretinde olduğum çalışma daha kapsamlı olacak, uluslararası olacak, franchise verilecek, vs. Referans çalışmanın linki: http://www.turkishportal.com/
Mehmet BOZKURT

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Halkla ilişkiler
kerse006@hotmai
l.com

Yeni Üye

Toplam 29 yazı
28/03/2008 :  23:32:37  Alıntı
siz bu para ile inşaat sektoruna girseniz güzel para kazan bilirsiniz.devlet ihalesi bana göre daha mantıklı olabilir.ben bu sektorun içindeyim.çok memumun bilgi almak istersen karşılık grş biliriz size yardımcı olurum

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
euroturk
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
29/03/2008 :  19:54:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Merhaba, bu yazıyı kaale alırmısınız bilemiyorum ama, 4 yıldır yatırım yaptığım ve bu ülkede sadece 3 firmanın yaptığı bir işi yürütüyorum. Yatırım miktarım bütcemi geçtiğinden dolayı , faaliyete geçirmeme rağmen işi yürütmekte ve kurumsallaşmakta zorlanıyorum. Osebeple size bu konuda bilgi vermek isterim. Dinlemenizde ciddi fayda vardır. Saygılar. İozer 0506 269 23 02.
İozer

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yayıncılık
serkan11
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
29/03/2008 :  21:57:53  Alıntı
ne iş kurarsanız kurun ama bütün paranızı yönlendirmeyin, piyasada nakit para dönmüyor zatan, dikkat edin, 100000 ytl yatırdığınızda 400000 ytl civarında iş çevirme potansiyeliniz olur, illaki kuru para yatırmak için ısrarcı olmayın. piyasalarda nakitte daralma mevcut... kenarıda süreklü nakit para durmalı.
serkan11

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.94 saniye.
21:13:49, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım