Bomba İş Fırsatı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bomba İş Fırsatı

yakı
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
22/03/2008 :  19:41:44 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

herkeze selamlar..sözüm istanbullularadır çok yakında istanbulda gerçi çogu semtte başladı ama çogu yerdede yeni yeni duyuluyor..şimdi gelelim işe.( istanbulda su,elektirik,dogalgaz,vs)evimizde kullandıgımız bu tarz giderlerimiz için artık fatura dönemi bitiyor artık aynı eskiden cep telefonu kullanırken fatura öderdik sonra kontur olayları çıktı aynen şimdide su,elektrik ve dogalgaz giderlerimizde konturlu olacaktır..ve bu konturleri satacak semt semt bayilikler verilecek suyu biten sizden gelip kntur alacak,su saati elektrik saati dogalgaz saatleri degişiyor aynı cep telefonu gibi kart girişi olucak bayilerden alınan kontur kartları sayaçlara takılıp ihtiyacı kadar aldıgı kontur karşılıgı yüklenecektir su,elektirik,dogalgaz..son söz adamı olan baglasın şimdiden işini..saygılar fazla bilgi veremedim ana konuya degindim hoşçakalın..
mrb

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Halkla ilişkiler
gursoybalo
Üye

Toplam 639 yazı
22/03/2008 :  23:55:54  Alıntı
Ya arkadaşlar geçen hafta Eskişehirdeydim,bu işin su bölümünü Eskişehirde böyle hallediyorlar.Mükemmel birşey.Herkes ihtiyacı kadar su alıyor ve hiç kimsede israfa girmiyor
gursoybalo
ya tozu dumana katarsın,yada tozu dumanı yutarsın.

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Serbest meslek
birca
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
23/03/2008 :  00:07:53  Alıntı
bende istabuldayım ve öğrenmek isterim
yapmak isterim
birca

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
aspirin
Üye

Toplam 162 yazı
23/03/2008 :  00:12:37  Alıntı

evet eskişehirde bu var sayın gürsoy balo ama sadece su üzerine bu sistem kurulu aynı zamanda eski kontür satışını gerçekleştiriyor.bu tür şeylerin özelleşeceğini hiç zannetmiyorum.diyelim doğalgaz kontür sistemine geçti esgazın vezneleri fatura tahsilatı yerine kontür satmaya başlayacak.elektrik olayına gelincede bunuda zannedersem tedaş vezneleri gerçekleştirir.yada internetten satışla otomatik kontürle bir çaresini bulup yeni fikirlerimize engel olabilrler.saygılarımla...

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Diğer
yakı
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
25/03/2008 :  20:14:51  Alıntı
selamlar evet bu dogru çok yakında kontur sistemine dönüyor arkadaşın birisi demişki tedaş satacak suyuda iski vezneleri özelleşmedik bir yer kalmadı çok yakında bayilik vericekler emin olun ama kime adamı olanlara ben başvurumu yaptım bile...böylesi hem tasarruf hemde vatandaşa kolaylık faturaya son artık ..
mrb

yakı
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
28/03/2008 :  20:48:36  Alıntı
selam bilgi vermem söz konusu degil biliyorsun türkiye bürokrasi ülkesi nerden bilgi alabilirsin onu düşün git ve başvur ama direk vermezler vermezler degil halk tabiriyle yedirmezler...mesela bilgi diyorsun şunu söyliyim yakınındaki iski dairesi yokmu gir içeri sor ..ve adamını bulman lazım kısaca torpil...saygılar..
mrb

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.36 saniye.
07:33:39, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım