Türkiyeden Erkek Dıs Giyim Almak İstiyorum. - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Türkiyeden Erkek Dıs Giyim Almak İstiyorum.
 2 


erenler_54
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
09/04/2012 :  21:01:00 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Iyi aksamlar,

Ben almanya da yasiyorum ve Turkiyeden erkek dis giyim urunleri alip Almanya da toptan ve parakende satisini yapmak istiyorum.

Bu konuda tecrube sahibi degilim, ve sizin fikirlerinizi ogrenmek istiyorum.

Bu isi yapmak isteyen birine ozellikle urun aliminda nerelere dikkat etmesi gerektigi konusunda tavsiyeleriniz neler olabilir, nelere dikkat etmeliyim.

Tesekkurler.

Yerleşim : ALMANYA / Schwelm  |  Meslek : Ticaret
janus321
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
07/01/2019 :  23:50:20  Alıntı
Merhaba koniks üyeleri toptan erkek takım elbise almak isteyen arkadaşlar uygun fiyat vereceğim takımlar var isterseniz resim gönderebilirim özelden
ry5735

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Zumrut Satis
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
27/01/2019 :  21:52:27  Alıntı
Kumaş, havlu, çorap, iç giyim, textil, ev tekxtili için iletişime geçebilirsiniz.
İhracat taleplerinizi karsılayabiliriz. Ayrıca İhracat Destek Departmanimiz ile Almanya Parsiyel nakliye ve gümrük islemlerinizde yardimci olabiliriz.
zumrutsatis@gmail.com
Zümrüt Dış Ticaret

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

0.05 saniye.
22:11:30, 19 Haziran 2019, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım