Yüksek Karlı Ürünlerde Tanıtım, Pazarlama,satış - Sayfa 3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yüksek Karlı Ürünlerde Tanıtım, Pazarlama,satış
 3 

francserpico
Üye

Toplam 151 yazı
04/04/2012 :  07:28:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba,

Yaklaşık 1 ya da 1,5 sene önce satılabilecek ürünler buldum. Türkiye' de olmayan ya da olsa da fark edilmemişti bunlar. Ürünleri kendim test amaçlı kullandım beğendim vs. Ama bu ürünleri piyasada nasıl "tanıtıp, pazarlayıp satacağımı" bilemediğim için öylece kaldı. Şuan bakıyorum benim uzun bir süre önce bulup ticaretini yapamadığım ürünleri satıyorlar. Hem de 1 koyup 10' a satarak.

Örnek verecek olursam o zamanlar bulduğum ürün 6,25 TL maliyetle elime geçiyordu. Piyasası 60 TL idi. Ama ben bu ürünü satışını yapamadım. Daha sonra başka bulduğum bir üründe ise 7,5 TL ye maliyetle buluyordum ve piyasası 100 TL civarıydı. Bu tip birçok örnek var yaşadığım.

Araştırıp bulmakta sorun yok ama "tanıtma-pazarlama-satış" konularında sorun yaşıyorum.

Kısaca: Bulduğum bu tip ürünler olduğunda nasıl bir yol izlemem gerekir? Neler önerebilirsiniz?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
cenqizhann
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
09/03/2014 :  20:21:04  Alıntı
Güncel
.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
dorukpazarlama
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/04/2014 :  14:07:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bizimle irtibata geçerseniz bu konuda yardımcı olabiliriz.
dorukpazarlama@gmail.com
dorukpazarlama.com.tr

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Arif Vilnius
Üye

Toplam 179 yazı
14/04/2014 :  15:45:03 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

1 e 10 veren urunu satamamakta ayri bi ticaret dehaligi gerektirir.. Kusura bakma ama cok sacma , bir urun bile yazamamis , sanki burdaki herkes direk o urunu arastirip bulacak.. Litvanyada yasiyorum yillardir. Avrupanin nerdeyse her ulkesine gittin .. daha 1 e 10 veren bi ticaret metasi gormedim bulamadim . Extra luks siniflar haric onlari da yapabilecek biri olsan bu forumda takilmazdin kardes kusura bakma , bedava hayal satiyon milleti topluyon basina..
Veni Vidi Vici

Yerleşim : Litvanya / Vilnius  |  Meslek : Ticaret
anadol69
Üye

Toplam 125 yazı
14/04/2014 :  16:48:17  Alıntı
hocam bu ürün nedir.önce onu bir açıkla.insanlar ona göre yorum yapsınlar.elinde çok ucuz ürün varsa reklama gerek yok.yola ser satarsın.

örneğin elinde piyasada 10 liraya satılan parlement marka sigara var.sen bunu 5 liraya satıyorsun.herkes kapışır.örnek olarak verdim.yanlış anlama.

PİYASA DEĞERİNİN ALTINDA SATILAN HİÇ BİR ÜRÜN REKLAM VE TANITIM İSTEMEZ.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Ticaret
sinancvlk
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
01/03/2015 :  13:16:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba,
www.kesinvar.com olarak sitemizde satılabileceğini düşündüğünüz ürünleri sergileyip satmak isteriz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
parafesor
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
01/03/2015 :  13:32:00  Alıntı
Arkadaş 1 e 10 diyerek ilgi uyandırıp milletten pazarlama fikri almaya çalışmış. Şu an en büyük firmalar bile 1e 1 para kazanamıyor da bu arkadaş mı bulup kazanacak.
Hayat hata kabul etmez.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
sinancvlk
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
01/03/2015 :  13:34:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba,
www.kesinvar.com olarak sitemizde satılabileceğini düşündüğünüz ürünleri sergileyip satmak isteriz.
sinan@kesinvar.com

mikaeldemir
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
01/03/2015 :  17:56:50  Alıntı
parafesor en büyük firmalar 1 e 1 kazanamıyor mu ? imalat yapan büyük firmalar 1 e 2 , gıda firmalarıda 1 e 3 kazanmadan bu işi yapmıyor :) örnek olarak senin 75 krş a yediğin ülker çikolatalı gofretin maliyeti 15 krş :)

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Gıda
frontera206
Üye

Toplam 141 yazı
03/03/2015 :  10:33:27  Alıntı
issocan bi bakıma (haklı) sanki kim kaybetmiş ki bu arkadaş bulmuş sürekli internet başında araştıran bi sürü insan var zaten .. Örnek vereyim diyor ama sadece fiyat vermiş üründe söylesin bilelim..

Yerleşim : Türkiye / İzmir
seko0250
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
17/03/2015 :  18:31:39  Alıntı
En basit yöntemi uygulayıp etkileyici bi çözüm bulabilirsin, ürünün nedir bilmiyorum eğerki taşınabilir bir ürünse renklerini ve modellerini yanına alıp bu işle uğraşan hem toptan hemde parakende satış yapan yerleri gezerek satışını yapabilirsin böylece ürünün nasıl satabileceğini nabız ölçerek öğrenirsin benim tavsiyem bu diğer alternatifleri ona göre seçersin devamında hayırlı satışlar.

Yerleşim : Türkiye / Adıyaman  |  Meslek : Serbest meslek
aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
17/03/2015 :  18:49:45  Alıntı
arkadaşlar burası Türkiye.. 1 e 10 kazanabılecegın bır suru urun var. ama 1 e alıp 0.5 sattıgımız urunlerde oluyor. eger urunu sen uretebılıyor yada sen temın edebılıyorsan pazarlama da sendense kazanması kolay, önemlı olan BİSMİLLAH dıyıp işe koyulmak. ben sıze bır ornek vereyım eskıden gorev yaptıgım yerde dut kurusunu köyden 10 lıraya toplayıp 45 lıradan toptan dagıtıyorlardı, esnafta bunu 60 lıradan musterıye ulastırıyor.. köylu uyandı sonradan bı kooparatıf kurdular gecen gun tansaşda gördum urunlerını gögsum kabardı..

Merak ettıgım nokta su kı 1 e 10 kazandıran urun elınızde var ve sız hala aksamları bı saat esnafları gezıp bu urunu bıye pazarlamıyorsunuz. tanesı 6,5 lıradan 100 esnafa 10 adet mal bıraksan 6500 tl yapar, ıkı gun sonra gıt 65 den esnafa verdıgın urunlerın parasını topla yerıne yenısını koy. her esnaf sadece bır tane urun satmıs olsun 65*100 6500 tl nı gerı cebıne koy.. ıkı gun sonra tekrar tekrar gıt esnaflara
aykut

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Asker
bitirim06
Üye

Toplam 213 yazı
18/03/2015 :  16:52:54  Alıntı
1 yuz kazandıran urun nerdeymiş : biz 1000 100 kazandırcak urunu bulamıyoz :) Kısaca urun satmak kolay onemli olan istedigin fiyata urun bulmak :D kısaca 1000 e 100 kazandrcak bı urun bulsak bın sukur derız onuda bulamıyoz:D

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer
nihavend
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
18/03/2015 :  18:06:22 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bir de olaya şu açıdan bakalım, pazarda kendine yer bulmuş 100 liraya satılan bir ürünü kimse 6-7 liradan kimseye vermez. ya bu ürün onun sahtesidir yada sorunlu üründür. Yada adamın biri bir ürün yapmış kendince 100 lira değer biçmiş bi yerlere de satmaya çalışmıştır ve başaramamıştır. sanada al sat demiştir. burada da akla satılması zor olan ürünler gelir.
www.icatyatirim.com
www.shifalab.com

jenerator
Üye

Toplam 223 yazı
19/03/2015 :  11:29:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kardeşim,bahsettiğin kar marjlarıyla satılan ürün yok,san galiba dünya ile ilişkisi olmayan afrika ülkelerine veya tanımlayamayacağım türlere satmayı düşünüyorsun,talebi olmayan ürünse zaten uğraşma,sen spekülasyon yaratıyorsun,ürün arıyorsun aslında,

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Ticaret
jenerator
Üye

Toplam 223 yazı
19/03/2015 :  13:48:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Böyle bir ürün yok değilmi?bu karlarla ürün afrikada satılır.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Ticaret
hmzerpl
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
19/03/2015 :  22:28:40  Alıntı
YUKARDAKİ ABİYE KATILIYORUM BEN PTT ÇALIŞIYORUM O SAÇMA SAPAN ÜRÜNLER BAŞTA ARTIK TİKSİNDİM HALI YOK CEVİZ YOK FİDAN YOK AYAKKABI AKLINIZA NE GELİRSE BIKTIK AMA İNSANLAR ANLAMIYOR AKILLANMIYOR..

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Ticaret
icemy
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
14/04/2015 :  14:03:45  Alıntı
Merhaba,
Herkes ürünlerin ne olduğunu soruyor ama anladığım kadarıyla bunlar kendi buluşu ya da bizim bilmediğimiz şeyler değil. Çin' den ya da başka yerlerden ucuza getirilebilecek veya yurt içinde ucuza satıldığı yerden alınıp pazarlanabilecek ürünler.
Ve yine yazdıklarından anladığım kadarıyla (arkadaş gizem yapmadığını söylüyor ama biraz gizemli olmuş gerçekten :)) sabit bir işi olduğundan bu işe mesai ayıramıyor ve pazarlama işi kendi kendine olsun istiyor. Çağrı merkezi, tv kanalı, vs. türü arayışlar bunun için olmalı.
Eğer gerçekten böyle bir pazarlama kanalı varsa, bu bile üründen bağımsız olarak bir gelir kaynağıdır diye düşünüyorum.
Naçizane % 100 getirili ürünümüzün pazarlaması için bile türlü zorluklarla karşılaşırken % 1000 kazancın insanları aldatmadan gerçek olabileceğine inanmıyorum.
Telif vs. ödemeden, berbat görüntü kalitesiyle 24 saat eski türk filmlerini yayınlayıp aralarına 10 ar dk süreli doğrudan satış aldatmacalarını millete yutturmaya çalışanlarla burada fikir paylaşmayın derim ben.
1 e 10 kazandıran ürüne örnek isteyenler için 2/3 liralık defolu çarşaflar ya da çinden ortalama 15/20 TL ye getirilen cep telefonları yeterlidir sanırım.
İyi günler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
İlkermemis
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
01/08/2015 :  21:58:09  Alıntı

Merhaba;

İstanbulda bulunan iletişim danışmanlık firmamız için kurumsal iş ortağı olduğumuz firmaların ürün satışlarını gerçekleştirmek üzere bayilikler verilecektir.Bayilik için herhangi bir meblağ talep edilmemektedir.Su anda satışına ağırlık verdiğimiz ürün kurumsal bir markanın Bulut Santral Sistemidir.Yüksek kazanç sağlamak isteyen kurumsallığa önem veren hayallerle değil çalışıp emek vererek kazanmak isteyen iş ortaklarımızı bekliyoruz.

Detaylar için; ilker.memis@bayimilleni.com

Maillerinize hızlı bir şekilde dönülecektir.

İlker Memiş
Bayi Kanal Yöneticisi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İletişimci
smart.trend
Üye

Toplam 113 yazı
27/08/2015 :  20:57:41  Alıntı
iran'in tum pazarini ellerinizde tutun
firmalar,toptancilar,fabrikalar,üreticiler,...,eyer irana bayi vermek,iranda satis temsilcisi ve destributor isterseniz,veya ürünlerinizi profsiyonel ellerle pazarlamak ve tanitip satmak kisaca iranin tüm pazarini ellerinizde tutmak istiyorsaniz sizinle çalismaktan onur duyariz, lütfen bizimle irtibata geçin.
saygilarla : behzad farshbaf
tell : 0098 914 769 1763 (whatsapp,line,tango,...)
e-mail : smart.behzad@yahoo.com

Yerleşim : İran / Tabriz  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.08 saniye.
16:44:08, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım