Google Reklam Kuponu - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Google Reklam Kuponu

NeVFeL
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
31/03/2012 :  22:39:13   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba akadaşlar...
Bazı hosting firmaları müşterilerine ücretsiz google reklam kuponu hediye ediyorlar..
Şuan hazırlık aşamasında olduğumuz projemizde satışı hızlandırmak açısından bizim içinde etkili olacağını düşünüyoruz.. Bu reklam kuponlarını müşterilerimiz için nasıl temin edebiliriz..
Google yi ikna edip müşterilemize hediye reklam kuponu vermesi için nasıl bir yol izlemeliyiz..
İyi çalışmalar..

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli. .  |  Meslek : İnternet
NeVFeL
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
03/04/2012 :  00:30:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
arkadaşlar bilgisi olan yok mu?

exportsrvce
Üye

Toplam 762 yazı
03/04/2012 :  02:03:22  Alıntı
Google ın onu ücretsiz verdiğini sanmıyorum.
Özel mesaj atarsanız daha hızlı iletişim kurabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat
Marca Reklam
Üye

Toplam 170 yazı
03/04/2012 :  13:25:11 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Google herkese 1 defaya mahsus veriyor .

Buradan form doldurarak

https://services.google.com/fb/forms/adwordsdeneme/

Veya Google yazıp 6006 sms atın ..

http://www.huntelmann.com
Serbest Girisimci

Yerleşim : Türkiye / Almanya  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
NeVFeL
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
04/04/2012 :  00:53:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
herkese bir defaya mahsus verdiğini biliyorum... ben müşterilerimiz için nasl temin edebiliriz diye sormuştum...

Bakimya
Yeni Üye

Toplam 88 yazı
04/04/2012 :  03:45:37  Alıntı
Google adwords danışmanı olmanız gerekiyor . Bunun içinde google'ın sınavları var o sertifikayı almanız gerekiyor detaylı ve zor iş . Google adwords partneri olduğunuz zaman size hediye olarak pek çok kupon gönderiyor google.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
mcsoft
Üye

Toplam 422 yazı
04/04/2012 :  11:30:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bakimya nın dediği gibi. ve bu kuponları kullansanız dahi reklamınız çok ço zor yayınlanıyor. her 100kişiden 5i yayınlanıyordur. eğer adwords danışmanından yardım almazsanız işiniz zor.
webmaster...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
elite
Üye

Toplam 317 yazı
04/04/2012 :  11:43:16  Alıntı
mcsoft kardeşim dediğini pek anlamadım açıkcası..
eğer elinde geçerli bir kupon varsa bunu dilediği an kullanabilir.
yayınlanmama meselesi nereden çıktı?

ayrıca halen aynı mı bilemiyorum ama bildiğim kadarıyla ücretsiz kuponları kullanmakta ücretli!

yani mesela 100 Tl lik hediye kuponunuz var. Bunu sisteme girdiğinizde sizden kredi kartıyla net hatırlayamadım ama 12 Tl gibi bi ücret istiyor aktivasyon için sanırım. onuda 100 tl nize ekliyor.. 112tl lik işlem yapabiliyorsunuz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
NeVFeL
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
04/04/2012 :  23:58:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Teşekkürler...

Bakimya
Yeni Üye

Toplam 88 yazı
05/04/2012 :  16:54:41  Alıntı
Mcsoft arkadaş haklı kuponu kullansanız bile %80 yayınlanmayacaktır . Adwords reklam optimizasyonu gerekiyor buda ayrı bir alan tabi

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
infazure
Üye

Toplam 155 yazı
08/04/2012 :  00:21:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Adwords müşteri merkezi ve sertifikasyon tamamladıktan sonra Googledan kupon talep edersiniz ama bunu size keyfi olarak vermez google, bakar, hesabınıza yeni müşteriler eklemiş misiniz, yeni eklenen müşteriler bir ücret ödeyerek reklam vermiş mi. Vb. gibi kriterler, aynı zamanda reklam politikalarına uygunsuzluktan dolayı hesabınız askıya alınmış mı. Bunun gibi bir çok kriter söz konusudur.
Kupon ile, o site ile alakalı yalnızca 1 kez reklam verirsiniz, tabiki bunun farklı alternatifleride var ancak maliyeti daha yüksek olur.

Google her reklamı yayınlamaz. Google adwords kalite kuralları ve kural ihlallerini oku**** ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.
İletişim;
ahmeterencihan@gmail.com
0505 843 6789

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.48 saniye.
10:33:22, 18 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım