Bu İşten Herkes Ekmek Yer! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bu İşten Herkes Ekmek Yer!

mmiimmaarr
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
28/03/2012 :  22:23:49   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Size hayatınızı değiştirebileceğiniz bir iş teklifi sunuyoruz.
Bu iş için herhangi bir eğitim sahibi olmanıza gerek yok.
İnternetteki aldatmacalardan değil.
Biz sektöre hızlı girmiş ve çok hızlı tanınmaya başlamış bir firmayız.
Pop art tasarımlar, kolay monte edilebilen raf sistemleri, mobilya ve mimarlık hizmetleri sunmaktayız.
Ailemizde yer almak isterseniz kapımız sonuna kadar açık.
Bu iş nasıl mı olacak?
İç Mimari ve Dekorasyon işlerinizi ya da çevrenizdekileri bize yönlendirin prim usulü çalışalım.
Ya da dükkanınız var ise çabuk satılabilecek ürünlerimizi uygun fiyatlar ile size sağlayalım.
Denemesi bedava satış yapmak isteyenlere ve risk almayanlara alım kotası koymuyoruz!!!
5 Adet ürünü alıp satışları kontrol edebilirsiniz ve kesinlikle risk almamış olursunuz.
Raf sistemlerimizi internet sitemizden kontrol edebilirsiniz; http://www.ikidemlik.com/p/carsi-pazar.html

Eşi benzeri olmayan ürünlerimizi başka hiç bir yerde bulamayacakları için müşterileriniz sizi tercih edecektir.
Kesinlikle başka rakip yok!
Pazarın hakimi olacaksınız!
Peynir ekmek gibi satılan bu raflarımıza ulaşmak için bizimle bağlantıya geçiniz.
Lütfen buradan fiyat bilgisi istemeyiniz.
Mail adresimiz; ikidemlik@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mimar
mmiimmaarr
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
30/03/2012 :  15:13:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Güncel

Ticaret-Talebes
i

Yeni Üye

Toplam 72 yazı
31/03/2012 :  08:38:14  Alıntı
Hayırlı İşler.. Hocam Anlaya bilmiş değilim. neden Fiyat ve detay buraya yazılmıyor? neden bunca insanı tek tek mail atar mısın diye yazmalarını sağlayıp zaman kaybına uğratıyorsunuz insanları.. detayı yazın ki millet ona göre hareket etsin.

böyle olunca aklıma şu geliyor dilerseniz kıza bilirsinizde ama bu düşünce çok insanın aklında.! : "Telefonla yada mail yoluyla ulasıldığı zaman kime ne kadar kâr yaparsam o kadar iyi mantığı ile herkese ayrı fiyat vermek.."

Korktuğunuz birşey mi var ? Yasal Olmayan Ürün mü Satıyorsunuz? nedir yani amacınız.!

Bırakın bir kaç ürün resmi ölçüler ve fiyat listesi kişileri öyle bilgilendirin..
İlime susadım...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
mmiimmaarr
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
31/03/2012 :  17:17:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Ticaret talebesi nasıl bir üslup sahibi olduğunuzu anlamayadım zira pek anlaşılır cümlelere de vakıf değilsiniz.
Bizim firma olarak 100 den fazla ürün seçeneğimiz var ki bunları internet sitemize girdiğinizde fiyatlarıyla birlikte görmektesiniz.
Ürün görsellerinin hepsini buraya yüklemek saçmalıktan da öte işsizliktir.
Koniks.com bir fotoğraf yükleme sitesi olsaydı evet haklıydınız oturur tek tek yüklerdik.
İstediğimiz koniks.com gibi iş paylaşımı yapılan bir site içerisinde biz de eğer ki raf sistemlerimizi görüp de satmak isteyen olursa fiyat bilgilendirmesi yapalım, bizimle beraber bir çok kişi faydalansın diye ekledik.
Kaldı ki mimari projelerde komisyon oranını yazmamız kadar komik bir durum olamaz!
Yasal olmayan bir raf sistemi duyduysanız yorumunuzu dikkate alacağım!
Biz gerekli açıklamayı üst kısımda yaptık, sitemize girin inceleyin satabileceğiniz bir şey var ise fiyatlandıralım dedik, dediğimizi de aynen aktardık.
Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Ticaret-Talebes
i

Yeni Üye

Toplam 72 yazı
31/03/2012 :  21:54:35  Alıntı
Kardeşim kusura bakma yorumu sık sık internetim kesildiği için tekrar tekar baştan yazmamak için not defterinde yazdım sonra yapıştırdım.. Yorum size değildi Hakkınızı helal ediniz.. Lütfen..
İlime susadım...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
mmiimmaarr
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
31/03/2012 :  22:12:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bizden yana bir hak var ise helal olsun.
Bizi eleştirebilirsiniz eleştirilere kesinlikle açığız.
Yorumunuz için teşekkür ederiz.
Sizi de aramızda görmek isteriz
İKİ DEMLİK

casa
Üye

Toplam 125 yazı
15/04/2012 :  01:14:38  Alıntı
Gerçekten güzel tasarımlar...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
eventpoint
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
15/04/2012 :  01:22:21  Alıntı
tebrikler başarılarınızın devamını dilerim hayırlı işler olsun saygılarımla
davet org üretim tesisim var kapasite işlevini arttırmak istiyorum işletme ile ilgileniyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
turuncu38
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
20/04/2012 :  14:27:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bana ulaşırsanız sevinirim size sitenizdende mesaj attım ama dönen olmadı.
fatih.ceyhan@hotmail.com
0542 644 64 54

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Mühendis
Marca Reklam
Üye

Toplam 170 yazı
20/04/2012 :  17:04:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Rafların ticaretini internet üzerinden yapmak istiyorum . Demonte halde kutuların içerisindemidir ? Fiyat bilgisi , ölçüleri rica ediyorum .

marcareklam@hotmail.com
http://www.huntelmann.com
Serbest Girisimci

Yerleşim : Türkiye / Almanya  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
mmiimmaarr
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
20/04/2012 :  22:22:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Fatih Bey ; size mail olarak ürünlerin bilgilerini pazartesi ofise geçince atacağım.
Marca Reklam ; evet demonte olarak kutuların içerisindedir. Fiyat bilgilerini ve ölçülerini barındıran katalog görsellerimizi pazartesi günü ofise geçince atacağım.
İlginiz için teşekkür ederiz.
İKİ DEMLİK
www.ikidemlik.com

gaggosh23
Yeni Üye

Toplam 87 yazı
21/04/2012 :  00:07:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba, ürün bilgilendirmesi yaptıktan sonra 2 kez mail attım size ancak geri dönüş olmadı. Hala cevap beklemekteyim. İyi çalışmalar.

Oğuzhan Koçer
oguzhankocer23@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
mmiimmaarr
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
21/04/2012 :  11:34:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Oğuzhan Bey Merhabalar;
Genelde maillere dönüş yapılıyor fakat sanırım server ile ilgili bir problemimiz var çünkü mailleri info@ikidemlik.com üzerinden gönderdik. Bu sorun için özür dileriz, pazartesinden itibaren gmail adreslerinden gönderim yapılacaktır. İyi çalışmalar dileriz.
İKİ DEMLİK
www.ikidemlik.com

yalpi
Üye

Toplam 136 yazı
24/04/2012 :  00:34:30  Alıntı
yalpi_52@hotmail.com dönüş yaparsan sevinirim kardeş

Yerleşim : Türkiye / Ordu  |  Meslek : Diğer
giyotin
Üye

Toplam 381 yazı
24/04/2012 :  00:55:49  Alıntı
guzel..

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Reklam
Marca Reklam
Üye

Toplam 170 yazı
26/04/2012 :  00:43:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar emailinizi bekliyorum hala . marcareklam@hotmail.com
http://www.huntelmann.com
Serbest Girisimci

Yerleşim : Türkiye / Almanya  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
calliante
Üye

Toplam 294 yazı
03/05/2012 :  16:33:56  Alıntı
bilgi alabilirmiyim?

ex_Santana@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Diğer
mseneman
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
08/06/2012 :  17:09:17  Alıntı
Detaylı ürün ve fiyat listesi gönderirmisiniz lütfen
mseneman@gmail.com
byseneman

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Öğrenci

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.67 saniye.
15:19:24, 21 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım