Franchising: Tavukcu Kizarmis Tavuk Restoranti - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Franchising: Tavukcu Kizarmis Tavuk Restoranti

yurdakul
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
21/03/2012 :  15:50:05   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Degerli yatirimcilar,

avrupada faal olan tavuk restorantlarimizin turkce konseptini ilgilenen arkadaslara franchising yontemi ile vermek istiyorum. Aldigimiz franchising ucreti sadece dukkanin kurulumu asamasinda harcanan paradan ibarettir, biz hava parasindan herhangi bir kar amaci gutmuyoruz. Bu sebeple de belli bi franchising fiyatimiz yok, bu fiyat yatirimcinin istegine gore degisir. Ortalama bir restorantin maliyeti 100,000 euro civarindadir, express satis noktalari da 20,000 euro civarina cikmaktadir. Isteyen arkadaslar yine restorasyon konusunda istedigi ustalarla calismakta serbesttir, ama markamizi iceren urunleri tabi sadece bizden alabilirler. Bu yaziyi tam kafamda toparlamadan yaziyorum o yuzden kopukluklar olabilir, affola.

Urunler; urunlerimiz sadece tavuk etinden imal edilir ve dondurulmus olarak ortaklarimiza gonderilir. Urunler cozulmeden donmus halde fritozlere atilmaktadir. boylece urunleri onceden cozup satamayip atma riski ortadan kalkar, urunler her zaman ayni tadi verir, hazirlanmasi ve temizligin saglanmasi kolaylasir. Usta gerekmez, vasifsiz bir isci ucretsiz verdigimiz 6 saatlik egitim sonrasi hemen isbasi yapabilir. Porsiyonlar yine belirlenmistir, herhangi bi urunu hazirlarken "surmek" "kesmek" "dokmek" gibi fiillere ihtiyac yoktur. !!!Urunlerimiz cin tuzu icermez!!!

Sartlar ve beklentiler; Dedigim gibi biz hava parasi veya marka kullanim bedeli talep etmiyoruz, sadece dukkanin acilmasi asamasinda yapilan harcamalari talep ediyoruz. Kisacasi biz sizin restorantinizda kullanacaginiz birseyi cebimizden vermedigimiz surece sorun yok. Dukkanin yeri ve islekligi talip oldugumuz Turkiye piyasasinda marka degerini arttirmak acisindan cok onemli. Bu sebeple bu ise girecek arkadaslarin tutmayi dusundukleri veya halihazirda sahip olduklari dukkanlarin bizim bunyemizdeki bilirkisiler tarafindan onaylanmasi gerekir. Zaten boyle bi yatirimi islemeyen bi dukkanda yapmak da anlamsiz olur. Ikinci sartimiz da basta yiyecek urunler olmak uzere en ufak malzemenin bile bizden alinmasidir. A'dan Z'ye, pecetesine kurdanina kadar bizim temin ettigimiz mallar kullanilmalidir, yiyecek haric bizim temin etmedigimiz mallari kendi toptancinizdan alabilirsiniz. Restorantlarda kesinlikle bizim hazirladigimiz menu ve kampanyalar musteriye sunulabilir, bizim urunlerimizin disinda herhangi bir yiyecek urun satilamaz. Bunun sebebi de ozenle olusturdugumuz konseptimizin degisip donusmemesini saglamaktir.

Urunun ozgunlugu; urunlerimiz sadece icindeki malzemeler degil, pisirilme yontemi ile de patentli ve benzersizdir. Yani biz istemedikce kimse sizin sattiginiz lezzetteki urunleri satamayacaktir.

Son olarak kendi fikrimi ekleyeyim; Turkiyede benzeri restorantlar olsa da hicbirinin urunu lezzet ve saglik bakimindan bizimkilerin yanindan gecemez. Bunun en buyuk sebebi de urettigimiz tavuklarin diger hayvanlardan aritilmis ormanlik arazide, stresten uzak, kendi yuvasini yaparak, kendi yemini bularak, vahsi hayvan gibi yasamasidir. Yani gercek anlamda biyolojiktir.

Ilgilenenler buradan irtibata gecebilir. Ciddi yatirimcilara daha saglam referanslar sunabilirim.

Not: Ben bu yaziyi, franchising bolumu oldugunu farketmeden, is yatirim ortakligi bolumune de ekledim. Oradaki yazi silinebilir, ben beceremedim. Ayriyeten yazim ilan tadinda bir tekliftir, reklam degildir.
ben parayi severim, baska biseyi de sevmem.

Yerleşim : Belçika / Leopoldsburg  |  Meslek : Sanayici
abrahamme
Üye

Toplam 228 yazı
25/03/2012 :  01:04:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Avrupanın neresindesiniz belirtmemişsiniz. Başka şubeleriniz varmı, henüz yeni şube vermeyemi başlıyorsunuz. Markanızıda merak ettim. İyi satışlar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

1.66 saniye.
08:15:14, 19 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım